POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.10.2015, 16:45:47] • Świnoujście

Unity Line Runners Team

Unity Line Runners Team

fot. Organizator

Unity Line aktywnie wspiera sport i zdrowy tryb życia. Drużyna Unity Line Runners Team po raz drugi wzięła udział w zawodach biegowych odbywających się w szwedzkim Malmö.

W minioną sobotę ośmioro spośród 22 członków drużyny wzięło udział w półmaratonie, pozostali zawodnicy pokonali dystans 10 kilometrów. Unity Line Runners Team to druga co do wielkości drużyna startowa wśród aż 1740 zawodników biorących udział w tegorocznych zawodach.
Utworzenie drużyny biegowej to inicjatywa pracowników Unity Line, którzy do wspólnej rywalizacji zaprosili także firmy należące do Grupy Polskiej Żeglugi Morskiej: Pazim, Baltica Wellness&Spa oraz hotel Radisson Blu.

Unity Line Runners Team

fot. Organizator

Godne podziwu wyniki wszystkich członków Unity Line Runners Team to rezultat indywidualnych , a także wytężonych grupowych treningów. Aby rozpowszechnić bieganie jako doskonałą formę aktywności fizycznej do wspólnych ćwiczeń zapraszani byli także pozostali pracownicy. Drużyna stale powiększa się, a jej nowi członkowie już zapowiedzieli gotowość do startu w kolejnej edycji zawodów w Malmö.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■