POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.04.2016, 23:38:45] • Świnoujście

Ostatni moment, by zostać dyrektorem

Ostatni moment, by zostać dyrektorem

fot. Sławomir Ryfczyński

Do 8 kwietnia mogą się zgłaszać chętni, którzy pragnęliby pokierować Ośrodkiem Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”. Poprzedni dyrektor tej instytucji stracił stanowisko po przeprowadzonej w placówce kontroli i rekontroli.

Nowym szefem „Wyspiarza” może zostać każdy, kto ma obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe II stopnia, 5- letni staż pracy i co najmniej 3- letni staż pracy na stanowisku kierowniczym. Wymagania to znajomość przepisów prawa określających organizowanie i prowadzenie działalności w zakresie kultury fizycznej i sportu. W ogłoszeniu o naborze zapisano, że konieczna jest wiedza specjalistyczna: znajomość problematyki będącej przedmiotem działalności Ośrodka Sportu i Rekreacji ”Wyspiarz” w Świnoujściu, wiedza z zakresu finansów publicznych i administracji, umiejętność organizacji pracy i kierowania zespołem. Wymagania dodatkowe: wykształcenie z zakresu organizacji i zarządzania, znajomość języka obcego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Chętni mogą składać dokumenty na adres: Urząd Miasta Świnoujście ul. Wojska Polskiego 1/5, 72-600 Świnoujście, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór na stanowisko Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu” lub dostarczyć je do Stanowiska Obsługi Interesantów w Urzędzie Miasta Świnoujście, w nieprzekraczalnym terminie do 8 kwietnia br.

- Nowego dyrektora powinniśmy poznać w przeciągu najbliższych dwóch tygodni – informuje rzecznik prezydenta Robert Karelus.

A co z poprzednim?

- Pan Mariusz Fryska od dnia 1 kwietnia bieżącego roku objął stanowisko Starszego Inspektora w Ośrodku Sportu i Rekreacji Wyspiarz – informuje rzecznik Janusza Żmurkiewicza. - Nastąpiło to w wyniku porozumienia stron. Nikt nie ukrywa, że było to także efektem przeprowadzonej w placówce kontroli i rekontroli.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Lenin • Piątek [08.04.2016, 18:06:43] • [IP: 91.220.32.***]

Pan prokurator W.C. już zajmuje miejsce w rakiecie i odleci do swoich Pyrzyc. Nasz Prokurator.

Gość • Piątek [08.04.2016, 16:21:14] • [IP: 203.0.113.***]

Mariusz zabezpieczył kilka teczek, użył też kilka razy dyktafonu, model kelnerski z kamuflażem. Jak Wulkanizator mu podskoczy, teczki wypłyną i będzie koniec wulkanizacji miasta. Złapał Kozak Tatarzyna...

Gość • Piątek [08.04.2016, 14:10:43] • [IP: 95.129.228.***]

Lepszego od Mariusza nie będzie nigdy.

Gość • Piątek [08.04.2016, 13:20:37] • [IP: 92.42.118.***]

Tylko nierozsądny gość może pakować się w takie bagno, stworzone przez lata przez " derektora " i jego przełożonych.

Gość • Piątek [08.04.2016, 11:14:39] • [IP: 37.47.66.**]

A kiedy konkurs w zwiku na prezesa?Ciekawe.

Gość • Piątek [08.04.2016, 10:50:11] • [IP: 62.69.231.**]

Zrobili z igły widły, to kto porządny tam teraz pójdzie? Fryska był w porządku, i go powieźli na pokaz

Gość • Piątek [08.04.2016, 10:45:36] • [IP: 93.94.186.**]

ja chce ja

Gość • Piątek [08.04.2016, 10:34:56] • [IP: 178.238.249.**]

Ciekawe dlaczego Agatowska się nie kwapi wziąć tej stajni.

Gość • Piątek [08.04.2016, 09:44:12] • [IP: 188.146.69.***]

na nowego dyrektora już pewnie będą czekały kompromitujące papiery i niech tylko się pod czymś podpisze to potem go za dupę wezmą..

Gość • Piątek [08.04.2016, 08:55:12] • [IP: 94.254.129.**]

Dawid sz.. Składaj znowu papiery będzie śmiesznie. :)

Gość • Piątek [08.04.2016, 08:47:28] • [IP: 62.69.251.**]

Podlegac Sujce i Zmurkiewiczowi?- nie dziekuje!

Gość • Piątek [08.04.2016, 08:46:48] • [IP: 95.40.205.**]

Jak ktoś ma pojęcie o czym mówi to tu się nie udziela... Tajemnica to nie jest ze Osir jest miejski co za tym idzie nie rządzi nim dyrektor tylko prezydent i niestety też jego zastępca... Ci dwaj panowie zamiast wspomagać to tylko kopia to co do tej Pory zostało osiągnięte... Dlatego teraz pierwsze skrzypce gra karate kyokushin a potem inne sekcje. DZIWNE?? Tylko kto na to patrzy że Fryska to dyrektor który miał coś narzucone odgórnie i tylko spełniał swoją rola... Żal bo ludzie są ślepi jak przed wyborami stali za PiS tak po wyborach są przeciwni... Teraz brakuje jeszcze żeby po prezydencie objął rządy Wice... Porażka totalna wtedy uciekamy z miasta bo Omc prezydent zaszaleje totalnie

Gość • Piątek [08.04.2016, 08:21:15] • [IP: 92.42.119.**]

A to nie ma już wybranego dyrektora? Czy to tyko pro forma, bo pan Sujka już swoją oddaną przyjaciółkę wyznaczyła na ten etat? A co tam wykształcenie, grunt to wierność, oddanie i bezwzględne posłuszeństwo we wszystkim i wykonywanie poleceń bez szemrania.

O, SiR towarzysze idą! • Piątek [08.04.2016, 08:12:41] • [IP: 46.112.219.**]

Mile widziani. ..hm... jak by to określić... o, mam, O, SiR towarzysze... Był bowiem niegdyś czas Sir Lancelotów, potem przyszedł czas Sir towarzyszy...i trwa do dziś w służbach zabiurkowych.

Gość • Piątek [08.04.2016, 07:45:24] • [IP: 80.245.190.**]

Co Fryska może robić jako inspekror i to starszy, gdy nie zna żadnych przepisów ? Nie nadawał się na stanowisku dyrektora, łamał przepisy przez dziesiątki lat i przez te lata nic się nie nauczył to jako inspektor co potrafi ?

Gość • Piątek [08.04.2016, 07:44:49] • [IP: 80.245.182.**]

Gdyby dzisiaj zaproponowali mi nawet 6 tys na rękę to nie wezmę. Nigdy, przenigdy nie wolno iść na układy z czerwoną bandą. Wcześniej czy później wrobią Cię w 10 razy większe gów... Potem szantażują a w końcu wywalają i biorą nowego frajera.

Gość • Piątek [08.04.2016, 07:22:35] • [IP: 203.0.113.***]

Zdecydowanie odradzam - każda nowa osoba na tym umoczonym stanowisku trafi pod lupę CBA. Lepiej nie ryzykować upadku kariery i brzydkiej plamy w CV.

Gość • Czwartek [07.04.2016, 23:51:56] • [IP: 62.69.231.***]

Nie warto brać udziału w tej szopce. Szukają kozła ofiarnego, który weźmie na siebie te machloje czerwonych pająków.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Już w najbliższy poniedziałek, 26 maja, do Świnoujścia zawita Trzaskobus – ogólnopolska inicjatywa spotkań z mieszkańcami, organizowana z udziałem polityków Koalicji Obywatelskiej. Z tej okazji o godzinie 11:30 na Promenadzie, w pobliżu Galerii Promenada, odbędzie się briefing prasowy z udziałem czołowych postaci polskiej sceny politycznej. W wydarzeniu wezmą udział m.in.: • Marek Belka – były Premier RP i były prezes Narodowego Banku Polskiego, a także były europoseł, • Paweł Kowal – poseł na Sejm RP, przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych i były wiceminister spraw zagranicznych, • Artur Łącki – poseł na Sejm RP, reprezentujący region Pomorza Zachodniego, • Olgierd Geblewicz – marszałek Województwa Zachodniopomorskiego. W trakcie briefingu poruszone zostaną m.in. tematy związane z polityką krajową, samorządnością, wyzwaniami rozwoju regionów oraz nadchodzącymi wyborami. Organizatorzy zapowiadają również obecność kolejnych gości, których udział jest w trakcie potwierdzania. Trzaskobus to nie tylko wydarzenie polityczne, ale także przestrzeń do otwartego dialogu z obywatelami. Wizyta w Świnoujściu wpisuje się w szerszą trasę, której celem jest bezpośredni kontakt z mieszkańcami i rozmowa o sprawach najważniejszych dla lokalnych społeczności. Wydarzenie ma charakter otwarty. Organizatorzy zapraszają zarówno mieszkańców, jak i przedstawicieli mediów ■ 25 maja w Muszli Koncertowej w Świnoujściu wystąpi Oksana Biłozir. Jest uważana za epokowego artystę w historii swojego kraju. Artystka ludowa Ukrainy, minister kultury Ukrainy, filantropka i wolontariuszka jest dla milionów Ukraińców ulubioną piosenkarką. Jej koncerty są zawsze wypełnione energią życzliwości i miłością, a jej piosenki od dawna są wyrazistym symbolem tego, co ukraińskie ■ Nasze dziewczęta ze Świnoujścia i ich opiekun i choreograf Izabela Gromek - Świątek zdobyły pierwsze miejsce w 27 FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO . TEATR TAŃCA GOTHIKA PO RAZ DRUGI Z RZĘDU ZOSTAŁ LAUREATEM 27. FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO ORAZ NAGRODY SPECJALNEJ POLSKIEJ GRUPY ZBROJENIOWEJ. TEATR TAŃCA GOTHIKA 🥇🏆 Liliana Ośmialowska, Nadia Guzik, Wiktoria Mokrzycka, Zofia Tałanda, Hanna Puźniak, Łucja Drachal, Luiza Kradyna, Ida Świątek, Zuzanna Wlczak, Julia Tarnowska. Tytuł widowiska tanecznego: "JESZCZE POLSKA NIE ZGINEŁA, KIEDY MY ŻYJEMY" 🇵🇱 ■