POGODA

Reklama


Wydarzenia

MagicRECORDS • Czwartek [28.07.2016, 07:45:53] • Polska

ALEXANDRA STAN z nowym albumem „ALESTA”

Ma całą masę wyróżnień w rodzinnej Rumunii, Włoszech, Japonii i wielu innych krajach. Jednak Alexandra Stan na dotychczasowych osiągnięciach poprzestać nie zamierza. Pochodząca z nadmorskiej Konstancy gwiazda popu i eurodance przygotowała trzecią studyjną płytę o tytule "Alesta".

"Alesta" to połączenie trzech liter imienia i nazwiska, a w języku tureckim słowo takie znaczy "gotowa". Alexandra Stan, po wylansowaniu takich hitów jak "I Did It, Mama", "We Wanna" (gościnnie INNA i Daddy Yankee) czy "Mr. Saxobeat", przygotowała się do kolejnego ataku na listy przebojów. Na pewno pomogą Rumunce tak potężne hity jak "Balans", nagrany z udziałem Mohombi, a także "Ecoute", do którego to kawałka powstał kapitalny wideoklip. Teledysk wyreżyserowany przez Khaleda Mokhtar w miesiąc został odtworzony ponad 6 mln razy. Zdjęcia kręcone były w rumuńskich górach, wiosną 2016 roku. Gościnnie w piosence pojawia się projekt Havana, znany z hitu "Vita Bella”.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nowy rok szkolny 2025/2026 rozpoczęło łącznie 4330 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świnoujście. Wśród nich 323 dzieci po raz pierwszy przekroczyło próg szkoły podstawowej, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z edukacją. Z kolei naukę w szkołach ponadpodstawowych rozpoczęło 195 uczniów. Do miejskich przedszkoli przyjęto również 255 nowych przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. We wszystkich placówkach oświatowych podlegających pod Urząd Miasta Świnoujście pracuje 811 osób. W tym gronie znajduje się 577 nauczycieli wspierających dzieci i młodzież na każdym etapie edukacji, a także 234 pracowników obsługi i administracji, dbających o sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli ■