POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [30.07.2016, 13:54:54] • Świnoujście

Kierowca ze Słupska pechowo rozpoczął swoje wakacje, blokując ruch na ponad godzinę!

Kierowca ze Słupska pechowo rozpoczął swoje wakacje, blokując ruch na ponad godzinę!

fot. Sławomir Ryfczyński

O pechowym wypadzie na wakacje może mówić kierowca ze Słupska, któremu po godzinie 20.00 na ulicy Bolesława Chrobrego prawdopodobnie pękł wahacz. Jak się później okazało, z samochodu zaczął wyciekać także olej. Na miejsce wezwani zostali strażacy oraz policjanci z wydziału prewencji.

Do uszkodzenia zawieszenia samochodu doszło podczas najazdu na kostkę brukową.

Niesprawny samochód ponad godzinę blokował ruch na jednokierunkowym odcinku ulicy Chrobrego.

Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia, zabezpieczyli rozlew olejowy.

Funkcjonariusze policji do czasu zabrania uszkodzonego samochodu przez lawetę, zamknęli zjazd z ronda w ulicę Chrobrego.

Po ponad godzinie, uszkodzona kia została usunięta z ulicy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Niedziela [31.07.2016, 13:57:13] • [IP: 94.254.226.***]

A ja myślę że szczęściarz

Gość • Niedziela [31.07.2016, 13:48:42] • [IP: 62.69.254.***]

Obawiam sie ze to my mieszkancy zaplacimy za buble drogowe!

Gość • Niedziela [31.07.2016, 11:58:44] • [IP: 80.245.179.***]

rozlew olejowy ?? BRAWO

Gość • Niedziela [31.07.2016, 10:47:09] • [IP: 80.213.166.***]

Niemiec płakał jak sprzedawał...

Gość • Niedziela [31.07.2016, 09:45:02] • [IP: 80.245.188.***]

Zdarzenie miało miejsce nie po 20 a ok 19.30. Kolo nawet nie dojechał do kostki co nawet na zdjęciu widać więc raczej nie ma szans na jakiekolwiek odszkodowanie od zarządu dróg.

Gość • Sobota [30.07.2016, 23:24:53] • [IP: 80.245.178.**]

Powinni łajzie wlepić mandat za nadmierną prędkość + koszty doprowadzenia nawierzchni do stanu z przed wydarzenia. To nie bolid z formuły I. ... a jak by taki był to nie był by dopuszczony do ruchu ulicznego a jedynie na torze wyścigowym.

j444 • Sobota [30.07.2016, 22:06:29] • [IP: 80.245.182.**]

Gostek nic nie ugra, przepisy należy przestrzegać, a szczególnie szybkość. Garb jest bardzo dobry i w sposób naturalny likwiduje z ruchu nadpobudliwych.

Gość • Sobota [30.07.2016, 21:29:45] • [IP: 92.42.118.***]

Z KIJA auto to wiadomo hahaha

Gość • Sobota [30.07.2016, 20:36:36] • [IP: 178.238.249.**]

Skoro kierowcy nie chcą stosowac się do znaków nakazujacych ograniczenie prędkości, to słusznie buduje się progi, powinno byc ich jeszcze wiecej.

Gość • Sobota [30.07.2016, 20:32:03] • [IP: 78.2.88.***]

To przez ten prog, nawet widac slad jak zjechal z garba.Podziekujcie Michalskiej to ona zmienia to miasto na progowo- betonowe.

Gość x • Sobota [30.07.2016, 19:45:23] • [IP: 79.191.70.*]

Czytać potraficie - prawdopodobną przyczyną było pękniecie wahacza, pech, że akurat w tym miejscu i tak wygląda jak by sie nadział na tego garba.

Gość • Sobota [30.07.2016, 19:24:11] • [IP: 92.42.115.***]

W Urzędzie MIASTA jest straż MIASTA może by tu by lepiej załatwił?

Gość • Sobota [30.07.2016, 19:05:43] • [IP: 188.146.37.***]

dlatego się tam nie zapuszczam swoim ferrari...

Gość • Sobota [30.07.2016, 18:44:06] • [IP: 78.2.88.***]

Nie da się po tym mieście normalnie jeździć bo" dzięki" Michalskiej mamy tyle progów zwalniających ile znajduje się w kilku podobnej wielkości miastach...

pazdzioch • Sobota [30.07.2016, 18:37:52] • [IP: 83.21.79.***]

wyhaczyl miską proste, to jest w ogole pomylka ta kostka

Gość • Sobota [30.07.2016, 18:30:01] • [IP: 80.245.179.***]

Mógł szybciej jechać. Tam jest zwolnienie

Gość • Sobota [30.07.2016, 17:50:35] • [IP: 37.249.125.***]

KIA - Kupil Idiota Auto.. niech bogu dziekuje ze ten zlom nie rozlecial sie na ekspresowce do szczecina przy 120 na liczniku...

Gość • Sobota [30.07.2016, 17:18:16] • [IP: 83.11.91.***]

Projekt tego progu to mistrzostwo świata.

Gość • Sobota [30.07.2016, 17:17:57] • [IP: 188.146.2.***]

Jest próg jest ograniczenie prędkości i wszystko w temacie. Chcesz szybciej jechać twój wybór

AGENDA 21 • Sobota [30.07.2016, 16:53:19] • [IP: 80.245.178.***]

DZIĘKI ŚWINOUJSKIM DZIUROM W DROGACH KOLEŚ NIESPODZIEWANIE OTRZYMAŁ DRUGIE ŻYCIE. GDYBY DO AWARII POJAZDU DOSZŁO NA TRASIE PRZY SZYBKOŚCI 120km/h ZALICZYŁBY CZOŁOWE Z AUTEM RODZINY WRACAJĄCEJ Z WAKACJI, LUB NAWINĄŁ BY SIĘ NA LEŚNE DRZEWO.

Gość • Sobota [30.07.2016, 16:42:40] • [IP: 178.238.249.**]

Wakacje zdupcone ale odszkodowanie od miasta będzie pewną rekompensatą.Tylko niech gozdek nie odpuszcza, bo tyle razy były problemy komunikacyjne w tym miejscu, że czas ukrócić samowolkę urzędasów.

Gość • Sobota [30.07.2016, 16:36:50] • [IP: 37.47.164.**]

Za uszkodzenie odpowiada zarządca drogi, chyba że ustawił znaki ostrzegające xDDD tak czy siak proponowałbym wysłać zarządowi dróg i utrzymania miasta zgłoszenie szkody.

Gość • Sobota [30.07.2016, 16:27:25] • [IP: 178.238.253.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [30.07.2016, 16:16:12] • [IP: 93.94.191.***]

pomysło dawcę za tyłek niech płaci odszkodowanie, nawet rowerem żle się tam jedzie

Gość • Sobota [30.07.2016, 16:05:08] • [IP: 80.245.179.***]

14;40 Kia dobre auta, na pewno lepsze od igiełek bmw czy audi kupione od dziadka niemca co tylko do kościoła jeździł.

Oglądasz 1-25 z 35
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■