POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [09.12.2016, 17:43:39] • Świnoujście

Czytelnik: Kiedy ktoś usunie tego grata przy cmentarzu? Zalega już od prawie miesiąca

Czytelnik: Kiedy ktoś usunie tego grata przy cmentarzu? Zalega już od prawie miesiąca

fot. Czytelnik

Nasz Czytelnik zastanawia się, kiedy w końcu odpowiednie służby zajmą się porzuconym samochodem, który prawie od miesiąca stoi przy cmentarzu komunalnym. - Zdezelowany opel zajmuje pas drogi, a straż miejska i policja udają, że nie widzą. Mam nadzieję, że ta kupa rdzy znajdzie swój finał na złomie- opisuje podirytowany Czytelnik.

Niestety, temat porzuconych aut powraca jak bumerang. Co jakiś czas piszemy na temat zdezelowanych pojazdów porzuconych w różnych miejscach miasta. Koszt usunięcia jednego wraku to ponad 200 złotych. Porzucone pojazdy najpierw trafiają na parking strzeżony, a jeżeli nikt się nimi nie zajmie to czeka ich złomowanie.

Czytelnik: Kiedy ktoś usunie tego grata przy cmentarzu? Zalega już od prawie miesiąca

fot. Czytelnik

W tej sprawie skontaktowaliśmy się ze świnoujską strażą miejską oraz policją. Czekamy na odpowiedzi.


komentarzy: 36, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 36

Gość • Sobota [10.12.2016, 18:53:45] • [IP: 31.0.126.***]

SZUMSKI, BIER TEN ŚMIETNIK

Gość • Sobota [10.12.2016, 14:12:45] • [IP: 91.239.66.**]

Elegancki kombiaczek jako wół roboczy. Uważam, że każdy taki czytelnik powinien zakończyć żywot w dole w wapnem.

Gość • Sobota [10.12.2016, 11:27:15] • [IP: 31.1.108.**]

DOBRE KALORIE ??

Gość • Sobota [10.12.2016, 10:05:09] • [IP: 92.42.112.***]

Skoro stoi to widocznie może... nie każde klepisko to droga" czytelniku". Poza tym komu to przeszkadza. To jest jakieś zadu...e. Dzięki tobie teraz komuś rozkradna auto, konfidencie i społecznaku.

Gość • Sobota [10.12.2016, 09:22:54] • [IP: 83.23.255.***]

Ja mogę go zabrać na sześci mi się pszyda

Gość • Sobota [10.12.2016, 08:02:16] • [IP: 92.42.112.***]

Wara od mojego auta. Stoi na poboczu nikomu nie przeszkadza za wyjątkiem redakcji.

Gość • Sobota [10.12.2016, 01:56:27] • [IP: 184.168.46.**]

A co do tego samochodu mają lumpy z sm?

• Sobota [10.12.2016, 00:57:50] • [IP: 64.27.17.***]

wole takie, uczcciwe, za swoje

Sou • Sobota [10.12.2016, 00:31:55] • [IP: 92.42.114.**]

Na Matejki między 4 a 6 też stoi czarny trup i to z rejestracją ZKA. Od wielu miesięcy stoi, rdza chrupie i blokuje tylko miejsce

Gość • Piątek [09.12.2016, 23:35:18] • [IP: 37.248.167.***]

Auto stało tam w stanie dobrym miało kołpaki lusterka itd. Jest uzbezp. Skubcie dalej właściciel wyjdzie na tym lepiej niż na sprzedaży- taki próbny eksperyment po bmw

Gość • Piątek [09.12.2016, 22:25:19] • [IP: 80.245.191.***]

Dobra wiadomość, Jesli porzucony, to parę rzeczy się przyda z wyposażenia!!Dzięki za info..Oby więcej takich informacji...

Gość • Piątek [09.12.2016, 22:13:44] • [IP: 81.173.128.*]

Jak trup stoi to zle a jak trupowi stoi to dopiero radocha? Powalone buractwo z odchylkami pod deklem, taki motloch z sierpem i mlotem w papierach..

Gość • Piątek [09.12.2016, 22:12:28] • [IP: 81.173.128.*]

Jak trup stoi to zle a jak trupowi stoi to dopiero radocha? Powalone buractwo z odchylkami pod deklem.

Gość • Piątek [09.12.2016, 22:10:50] • [IP: 178.238.249.***]

Na parkingu przed blokiem na Chrobrego gdzie PZU stoi jakieś białe zdezelowane auto i już mech pod nim rośnie. Zajmuje tylko miejsce.

Gość • Piątek [09.12.2016, 21:59:45] • [IP: 81.173.128.*]

Czytelnika buraka, chyba micha o liscia sie prosi. Kutas taki jak on powinien tak dla przykladu po buzi dostac.

Gość • Piątek [09.12.2016, 21:00:03] • [IP: 37.248.162.**]

A co powiecie o straszaku zalegajacym przy reklamie polomarketu na wjeździe/wyjezdzie ze Świnoujścia na Karsiborskiej ww cmentarza. ZIELONY ZARDZEWIAŁY STRASZAK.

Gość • Piątek [09.12.2016, 20:59:29] • [IP: 88.156.234.***]

Lacze chyba do odzysku, nie taki grat...

Gość • Piątek [09.12.2016, 20:56:14] • [IP: 92.42.116.**]

kolejna limuzyna Bronka Złomiarza, a drugi na podwórku na Marynarzy

Gość • Piątek [09.12.2016, 20:30:03] • [IP: 87.205.71.**]

No i po aucie...

Gość • Piątek [09.12.2016, 20:05:30] • [IP: 92.42.117.**]

Miesiąc? Co to miesiąc. W samym centrum miasta, na Placu Słowiańskim na przeciw ING od paru już miesięcy stoi stary, biały bus na szwedzkich blachach i nikomu to nie przeszkadza.

Gość • Piątek [09.12.2016, 20:02:28] • [IP: 62.69.203.**]

Pełno takich przy trafostacij, tak że przy cmentarzu.Skrzyżowanie Karsiborskiej z Nowokarsiborską.Tam dopiero się dzieje.Prawdziwy burdel na kółkach!!

Gość • Piątek [09.12.2016, 19:50:15] • [IP: 80.245.184.**]

Co to znaczy" poDirytowany"?

Gość • Piątek [09.12.2016, 19:39:34] • [IP: 77.115.86.***]

ooo temat ok i zaraz zniknie sam wyparuje pokoleji kola swiatal itak dalej

Gość • Piątek [09.12.2016, 19:39:23] • [IP: 80.245.188.***]

Wyglada jak auto zeczlotu pod kauflandem. Tam tez w takim stanie sa" perelki".

Gość • Piątek [09.12.2016, 19:20:56] • [IP: 80.245.183.***]

to nie grat a opel konowale głupcze osle

Oglądasz 1-25 z 36
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Starszy mężczyzna upadł na terenie Galerii Corso. Doznał na tyle licznych urazów, że zdecydowano się na przetransportowanie go do szpitala LPR. Do upadku doszło 03.08.2021 około godziny 14:00 w Galerii Corso. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowanego. Około godziny 15.00 mężczyznę zabrał śmigłowiec LPR. ■ Adidasy zamiast auta? Miasto przedstawia koncepcję zarządzania ruchem Po „haraczu” za parkowanie w centrum, pojawiły się kolejne pomysły, które mają dotknąć świnoujskich kierowców. Niewiele czasu na wyrażenie opinii w tej sprawie dał mieszkańcom Urząd Miasta ■ Zachwaszczone skwery na głównych ciągach komunikacyjnych. Zieleń w mieście to bardzo ważna rzecz, nie tyko ze względów estetycznych. W naszym mieście jest dużo roślin ozdobnych posadzonych na skwerach, w donicach, gazonach i na ulicznych wysepkach. Jednak najwyraźniej od czasu nasadzenia przestano się interesować stanem tych roślin - toną w wybujałych chwastach. O sprawie poinformował mieszkaniec ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■ PLK zwiększają możliwości kolei w obsłudze towarowej portów Pomorza Zachodniego ■ Po wielogodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła przedłożone sprawozdanie finansowe i udzieliła prezydentowi Świnoujścia absolutorium z wykonania budżetu miasta w roku 2020 ■