POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [28.05.2017, 22:27:26] • Świnoujście

Młodzi geografowie!

Młodzi geografowie!

fot. Organizator

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich ,,Nauka jest w naszej naturze ‘’ uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 z kółka przyrodniczego ,,Voyager’’ z nauczycielką p. K. Nowy-Karasek wzięli udział w warsztatach paleontologicznych na Wydziale Nauk o Ziemi na Uniwersytecie Szczecińskim.

Uczniowie zapoznali się z bogactwem form życia w minionych epokach geologicznych, pracowali ze skamieniałościami - własnoręczne sporządzili odlewy, przeglądali skały, minerały, skamieniałości i meteoryty. Być może niektórzy z nich w przyszłości zostaną geologami lub paleontologami??!!!

Młodzi geografowie!

fot. Organizator

Autor: Katarzyna Nowy-Karasek


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [29.05.2017, 12:29:17] • [IP: 91.239.66.**]

Jakich funduszy europejskich?! Co to za propaganda?! Czy już bez tego europejskiego żebractwa nie można dzieci edukować?

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zarząd Dróg Miejskich i Żeglugi w Świnoujściu - informujemy, że w nocy z 29.04.2026 (środa) na 30.04.2026 (czwartek) w godzinach od 22:00 do 05:30 planuje się wprowadzenie ruchu wahadłowego w tunelu. Powodem wprowadzenia ograniczeń w ruchu jest ciąg dalszy mycia lamp w tunelu na potrzeby DUT. Prom Bielik na przeprawie Warszów będzie w tym czasie w pogotowiu. W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informowali na bieżąco. Szanowni Pasażerowie w związku z powyższymi utrudnieniami sugerujemy planowanie podróży z odpowiednim wyprzedzeniem ■ Tradycyjnie 2 maja na najwyższej latarni morskiej nad Bałtykiem załopocze największa na świecie biało-czerwona. Aby umożliwić mieszkańcom Świnoujścia udział w ceremonii, Świnoujska Organizacja Turystyczna we współpracy z armatorem Adler-Schiffe przygotowała 300 bezpłatnych zaproszeń ■