POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [03.07.2017, 21:05:44] • Świnoujście

Policjantka została zaatakowana podczas kontroli drogowej. Agresywna Niemka prawdopodobnie była pod wpływem alkoholu. Zobacz film!

Policjantka została zaatakowana podczas kontroli drogowej. Agresywna Niemka prawdopodobnie była pod wpływem alkoholu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Dramatyczne sceny rozegrały się dziś przy ulicy Grunwaldzkiej. Podczas wykonywania czynności służbowych policjantka została zaatakowana przez agresywną, najprawdopodobniej pijaną kobietę. Wcześniej doszło do kolizji z udziałem dwóch aut.



Około godziny 20:00, przy terenie dawnej piekarni, na ulicy Grunwaldzkiej, policjanci zatrzymywali samochody do rutynowej kontroli. Jednym z zatrzymanych była mazda pickup jadąca z centrum. Żeby jej kierowca mógł swobodnie skręcić w miejsce kontroli, konieczne było również zatrzymanie opla insigni, który nadjeżdżał od strony Gartz. Niemal jednocześnie nadjechał stamtąd citroen C2 na niemieckiej rejestracji i uderzył w tył opla.

Policjantka została zaatakowana podczas kontroli drogowej. Agresywna Niemka prawdopodobnie była pod wpływem alkoholu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Policjanci, widząc kolizję, przystąpili do zabezpieczania dowodów. Citroen miał zniszczony przód, poza tym wewnątrz widać było butelki po piwie. Kierująca citroenem obywatelka Niemiec początkowo zachowywała się normalnie, jednak po chwili stała się agresywna. Prawdopodobnie była pijana. Próbowała uderzyć kobietę z opla, zaczęła szarpać policjantkę, gdy ta chciała osłonić zaatakowaną. Po chwili kopnęła funkcjonariuszkę i zaczęła ją bić.

Policjantka została zaatakowana podczas kontroli drogowej. Agresywna Niemka prawdopodobnie była pod wpływem alkoholu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na pomoc koleżance przybiegł drugi policjant. Wezwano posiłki, bardzo szybko nadjechały na sygnałach dwa radiowozy. Ostatecznie około 40-letnią Niemkę udało się obezwładnić, chociaż była wciąż bardzo agresywna. Zakuta w kajdanki jeszcze próbowała się wyrywać. Na miejsce przyjechali również ratownicy medyczni wezwani do jednej z pasażerek opla.

Policjantka została zaatakowana podczas kontroli drogowej. Agresywna Niemka prawdopodobnie była pod wpływem alkoholu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Agresywna obywatelka Niemiec trafi do aresztu z poważnym zarzutem czynnej napaści na funkcjonariusza na służbie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 143, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 143

Marcin • Sobota [08.07.2017, 10:30:46] • [IP: 178.238.251.***]

"Modern Faszyzm" trzeba tępić i się nie dawać chociaż w Ś-ciu. O reszcie szkoda gadać. UE = MF

Gość • Piątek [07.07.2017, 02:32:59] • [IP: 88.156.232.***]

NIESTETY CO DO" BIZNESMENÓW" ZE ŚWINOUJŚCIA ŻYJĄCYCH DZIĘKI NIEMCOM RADZĘ, DOKUPCIE SOBIE WIĘCEJ WAZELINY BO ZA PŁYTKO W DUPĘ NAZISTOM WCHODZICIE. WASI DZIADKOWIE SIĘ PRZEKRĘCAJĄ W TRUMNIE JAK WAS WIDZĄ. SŁUGUSY SZKOPÓW, NIC WIĘCEJ.

Gość • Czwartek [06.07.2017, 21:42:10] • [IP: 109.47.2.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

j444 • Czwartek [06.07.2017, 16:44:43] • [IP: 80.245.182.**]

Aha bym zapomniał dostała nawiązkę jednego tysiaca złotych na rzecz policjantki. BRAWO SĘDZIA.

j444 • Czwartek [06.07.2017, 16:43:09] • [IP: 80.245.182.**]

Już wiadomo, że była i miała ponad 2promile, dostała 8 m-cy więzienia w zawieszeniu na 2 lata oraz pozbawiono ją prawa do kierowania pojazdami. Po raz pierwszy sąd zadziałał szybko, aż mło.

Gość • Czwartek [06.07.2017, 12:58:31] • [IP: 62.69.203.***]

Czytam komentarze i nie wierzę. Serio mieszkańcy Świnoujścia lubicie niemiaszków? WSTYD MI ZA WAS.

Gość • Środa [05.07.2017, 15:36:32] • [IP: 37.248.24.***]

Nie rozumiem " prawdopodobnie była pod wpływem alkoholu" Albo była albo nie. A może przyjechała zbierać butelki bo u nich są drogie?

Gość • Środa [05.07.2017, 13:05:32] • [IP: 109.91.79.***]

Polacy to narod agresywny, rasistowski.Zaczynam sie wstydzic ze jestem Polka

Poszkodowana • Środa [05.07.2017, 12:44:23] • [IP: 94.254.224.***]

Dziekuje wszystkim autorom komentarzy, ktorzy rozumieja na czym polega przestrzeganie prawa. To wlasnie w moj samochod Pani z Niemiec uderzyla. Moge powiedziec ze mialam ogromne szczescie ze to bylo na oczach policjantow. Obecnosc ich w zaden sposob nie byla przyczyna kolizji, chyba ze Pani z Niemiec ich sie wystraszyla. A miala powod. We krwi 2, 5 promila. !! Po zatrzymaniu" wytoczyla" sie z auta. Jej agresywne zachowanie w stosunku do mnie poskutkowalo prosbami policjantki o spokoj. Niestety to jeszcze wzmoglo jej agresje i przekierowalo ja na policjantke, ktora w mojej i swojej obronie musiala ja" spacyfikowac". Generalnie to nawet nie jestem zla o ta stluczke, bo moze dzieki niej nikomu tego dnia nic sie nie stalo. Moglo dojsc do duzo bardziej powaznego wypadku. A policjantom jedynie moge z calego serca podziekowac za pomoc. Zyczylabym tego kazdemu poszkodowanemu. I koniecznie dodaje. Wina za calosc za wszystko ponosi Pani z Niemiec. !!

Gość • Środa [05.07.2017, 11:38:45] • [IP: 80.50.129.***]

nie masz ambicji - idź do policji ;)

Gość • Środa [05.07.2017, 10:08:22] • [IP: 95.129.224.**]

Trzymała by prawidłową odległość od samochodu z przodu to by nie przywaliła! Jak szwab staje jak wryty na środku skrzyżowania bo musi przeanalizować w swoim pustym łbie gdzie ma skręcić a ja w niego wjadę mam mieć pretensje do niego ? Ciekawe co by mnie spotkało gdybym wyskoczył w Niemczech do niemieckiego policjanta. .. Niech się w końcu za nich wezmą po naszej stronie granicy. Parkowanie gdzie popadnie, stawanie na środku skrzyżowania. Jazda bez świateł. Zabawa nawigacją na środku kutwa 11 listopada !!

Gość • Środa [05.07.2017, 09:38:59] • [IP: 178.238.250.***]

Przesada głeboka...szukają jeleni na premie...czyli od łebka. ..

Gość • Środa [05.07.2017, 01:38:14] • [IP: 80.245.177.***]

skarzyc ciamajdow skarzyc, wylecial z zza krzaka spowodowal kolizje i wszystkich w kolo obwinia tylko nie siebie

Gość • Wtorek [04.07.2017, 22:38:34] • [IP: 77.88.191.**]

37.47.166.***] Niemcy mogą sobie wyjasniac co chcą, kolizja była na terytorium naszego kraju. mogą sobie także przestrzegać przed chamstwem. zastanawia mnie przed jakim chamstwem ? co jak co ale jak do tej pory to nasze służby staraly się nie widzieć co robia nasi sąsiedzi z zachodu, za to ich służby kontrolują naszych kierowcow na każdym kroku. Czy widziales może na wjezdzie do Polski codziennie albo policje albo straz granincza albo Krajowa Administracje Skarobowa KAS (czyli dotychczasowa sluzbe celna) ? pewnie nie, w Niemczech stoja codziennie w paru miejscach. Prawda jest taka ze sąsiedzi strasznie się rozpanoszyli w naszym miescie i maja nas za parobkow. Widac to na każdym kroku.

Gość • Wtorek [04.07.2017, 22:03:24] • [IP: 94.254.225.**]

Dziadostwo nawet nie ma na lawete bo samochód dalej stoi.

Gość • Wtorek [04.07.2017, 21:20:29] • [IP: 64.88.233.*]

Jeśli się okaże, że nie była pod wpływem to ukarać tych którzy puszczają takie wieści. ... jednak zdenerwowanie niestety nie pozwala na atakowanie Policjantów. ... czy to w Polsce czy to w Niemczech. ... no chyba że ma się ciemniejsza karnację, ale to już raczej za miedzą :).

Gość • Wtorek [04.07.2017, 21:01:51] • [IP: 64.88.233.*]

Sorrki. ... ale skoro była pod wpływem alkoholu (według polskiego prawa) to powinna ponieść karę i już. I nie ważne czy to jest Niemka, Polak czy Chińczyk. Takie jest prawo i koniec, Nie rozumiem więc po co te dyskusje. ... Pani złamała prawo. ... złamała dość ważny przepis o ruchu drogowym a dodatkowo zaatakowała Policjanta na służbie. Czy może wobec tego ktoś się orientuje jakie były by konsekwencje dla Polaka gdyby zaatakował/naruszył nietykalność Policjanta w Niemczech ?

Gość • Wtorek [04.07.2017, 21:00:30] • [IP: 37.47.166.***]

Ludzie kupcie w Ahlbecku gazetę Ostseezaitung z dnia 03.07.2017 i przeczytajcie jak Niemcy nas opisali i tą sytuację i jak Niemka jest poszkodowaną i będzie skarżyć policję polską za napaść nadużycie i spowodowanie kolizji.W skrócie to piszą tak policjanci spowodowali kolizje nagłym wtargnięciem na jezdnię przez co 41- letnia Niemka nie wyhamowała i wjechała w tył innego pojazdu z tego powodu Niemka w stresie i szoku wyszła z auta i krzyczała na kobietę ubraną na czarno bo myślała że to pijana wtargnęła na jezdnię przez co zaczęła się awantura i policja ją zakuła w kajdanki.Niemka po badaniu alkomatem okazało się że jest trzeźwa a butelkę którą sfotografował redaktor to były puste butelki w kartonie które po uderzeniu autem powypadały w aucie.Niemcy przestrzegają swoich obywateli przed chamstwem policji polskiej i każdą kontrolę każą zgłaszać w Niemczech i oni to będą wyjaśniać.A w sprawie tej Niemki policja niemiecka prowadzi specjalne postępowanie i będzie skarżyć stronę polską.

Gość • Wtorek [04.07.2017, 20:06:46] • [IP: 46.231.63.***]

Niemcy uważnie słuchają naszych rządzących i tak nas traktują jak drugi sort i złodziei.

Gość • Wtorek [04.07.2017, 18:12:44] • [IP: 80.245.179.***]

Gość • Wtorek [04.07.2017, 16:50:35] • [IP: 80.245.184.***] Pośrednio, wszyscy żyją z Niemców w tym mieście. (poza budżetówką) To oni oraz turyści napędzają gospodarkę tego miasta.

WILKA • Wtorek [04.07.2017, 18:05:37] • [IP: 89.182.128.***]

moze to prowokacja ??

Gość • Wtorek [04.07.2017, 18:01:14] • [IP: 109.243.205.***]

Trzeba jej policzyc za klimatyczne - 1. za połknięte powietrze na drodze, 2.za to, które pochłonie w areszcie lub na komendzie. I pytanie: czy polscy młodzi policjanci i policjantki ściągnięci tu na wakacje płacą klimatyczne? Czy są zwolnieni?

Gość • Wtorek [04.07.2017, 17:56:49] • [IP: 80.245.180.*]

Agresywna :))))

Gość • Wtorek [04.07.2017, 17:25:47] • [IP: 87.58.166.***]

Wszyscy zyjecie tak na ile wam pozwolą ci tam, z takiego malego kraju nielegalnie połozonym w palestynie...

Gość • Wtorek [04.07.2017, 16:50:35] • [IP: 80.245.184.***]

Nie wszyscy żyją z niemców, natomiast wszyscy ponosimy koszty przez nich, bo ceny są pod niemców.

Oglądasz 1-25 z 143
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Wtorek: Na obszarze prawie całego kraju będą występować temperatury maksymalne wzrastające do 30°C/33°C powodując upały. Miejscami mogą także pojawiać się słabe burze ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■