POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [12.02.2018, 13:33:54] • Polska

Uwaga biura rachunkowe i księgowi – zbliża się termin składania JPK_VAT za styczeń

Uwaga biura rachunkowe i księgowi – zbliża się termin składania JPK_VAT za styczeń

fot. Organizator

Mikroprzedsiębiorcy pierwszy Jednolity Plik Kontrolny dla potrzeb VAT (JPK_VAT) za styczeń 2018 r. muszą złożyć do 26 lutego br.

Prosimy: przypominajcie swoim klientom, aby odpowiednio wcześnie przekazali wam dokumentację za styczeń 2018 r. Umożliwi to bezbłędne i sprawne przygotowanie i wysłanie JPK_VAT oraz uniknięcie korekt w plikach.

Małgorzata Brzoza
Rzecznik prasowy
Izby Administracji Skarbowej
w Szczecinie


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 🌬️ Załamanie pogody. Silny wiatr daje się we znaki już dziś – w Świnoujściu przewracają się drzewa i łamią gałęzie. W najbliższych dniach będzie jeszcze chłodniej. Na początku przyszłego tygodnia temperatura w wielu regionach Polski spadnie do zaledwie 12–15°C, pojawią się opady deszczu oraz porywisty wiatr. Zachowajcie ostrożność, szczególnie w pobliżu drzew ■