POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [27.04.2018, 18:10:14] • Świnoujście

O włos od tragedii. Jadąc na rowerze dostał padaczki

O włos od tragedii. Jadąc na rowerze dostał padaczki

fot. Sławomir Ryfczyński

To zdarzenie mogło zakończyć się naprawdę tragicznie. Tuż przed godziną 12:00, na ulicy Grunwaldzkiej młody rowerzysta nagle dostał ataku padaczki. Na miejsce wysłani zostali ratownicy medyczni oraz funkcjonariusze policji.

Jak wynika z relacji świadków zdarzenia, młody mężczyzna jadąc rowerem nagle dostał ataku padaczki. Na szczęście rowerzysta znajdował się na ścieżce rowerowej a nie na ulicy.

Na miejsce zdarzenia przybyli funkcjonariusze policji oraz ratownicy medyczni. Rowerzysta trafił do karetki.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Sobota [28.04.2018, 23:46:15] • [IP: 83.8.117.***]

Dokładnie.. autorami 90% komentarzy są trolle, ręce opadają...

Gość • Sobota [28.04.2018, 19:26:06] • [IP: 164.127.0.***]

16:02 - twoje oburzenie częściowo jest bezproduktywne (a częściowo produktywne, bo jest też świadectwem dla innych), gdyż trafiłeś -łaś na znanego tu trolla. Ludzie, którzy stale czytają te fora zauważają trolli, ludzi, którzy stale pisza tak, by ponizyć, zdenerwować. Ja najpierw patrzę, kto napisał, a gdy zobaczę znany IP, to nie usiłuję mu nawet tłumaczyć cokolwiek (choć wprawdzie IP sie zmieniają, ale czasem nie, i nie zawsze pokrywają się z innymi - zresztą, styl hejterów, złośliwość, menelstwo umysłowe znaczą każdy ich wpis, łatwo ich odróznić - no ale IP najpierw ich wskazuje). Jest tez inny, podobny, a może ten sam - pod IP 80.245.189.***. Zawsze agresywny pod adresem piszących tu, a gardzi tez" Polakami w ogóle" - miał takie wpisy.,

Gość • Sobota [28.04.2018, 16:06:25] • [IP: 83.8.117.***]

A do administratora strony tudzież autora tego artykułu- padaczki nie dostaje się na rowerze ani w innej sytuacji, można dostać ataku, ale nie samej choroby która też można by inaczej nazwac- epilepsja. Dla przykładu: Pan na rowerze nie dostałby grypy na rowerze lecz np ataku kaszlu nią spowodowanego.

Gość • Sobota [28.04.2018, 16:02:08] • [IP: 83.8.117.***]

28.04.2018, 08:11:05] • [IP: 207.244.75.** miałeś ubaw? Widowisko?? O tym chłopcu z Anglii co właśnie umarł też byś to powiedział takimi słowami?? On też miał padaczkę. Zresztą każda jest inna, niech się nikomu nie wydaje że epilepsja to tylko gwałtowne drgawki, może mieć zupełnie inna postać A co ludzie, czy dzieci czy dorośli, to nie trędowste osoby tylko zwyczajni ludzie i chcą też tak żyć.

Gość • Sobota [28.04.2018, 14:16:13] • [IP: 164.127.0.***]

Gość • Sobota [28.04.2018, 00:37:54] • [IP: 92.42.118.*] - Widzicie ten wpis, trolle, hejterzy? Trzeba naprawdę więcej wiedzieć, by komentować.

Gość • Sobota [28.04.2018, 13:00:29] • [IP: 31.0.81.***]

A co mają zrobić ?! Padaczka nie kwalifikuje do renty a za coś trzeba żyć i jakos dojechać. Lepiej rowerem niż samochoden z padaczką.

Gość • Sobota [28.04.2018, 12:06:32] • [IP: 80.245.177.***]

Ciekawe co by powiedział Pan z godz. 23.36, gdyby przez przypadek, na ulicy Pan Piotrus to jemu udzielił pierwszej pomocy, nawet nie będąc w pracy , czy też by mu przeszkadzało że jest chory Pozdrawiam

Gość • Sobota [28.04.2018, 08:11:05] • [IP: 207.244.75.**]

Podobno miotało nim jak szatan.

Gość • Sobota [28.04.2018, 00:37:54] • [IP: 92.42.118.*]

Skąd wiecie? Może nie wiedział, że jest chory i dostał ataku pierwszy raz? Kiedyś koleżanka dostała ataku przy mnie - pierwszy raz w życiu, miała 18 lat wtedy.

Gość • Sobota [28.04.2018, 00:27:46] • [IP: 83.8.114.**]

Ci ludzie też chcą normalnie żyć i funkcjonować, czasem ataki wcale nie są często ale kilka razy na rok, to mają się zawsze chować w domach bo może się coś stać? Nie przesadzanie, to z tolerancją i empatią u ludzi w tum miescie jest kiepsko...

Gość • Piątek [27.04.2018, 23:36:04] • [IP: 176.10.99.***]

Najlepiej jakby na zdarzenie przyjechał ratownik Piotruś co ma sam padaczke a jezdzi eR-ką.

Gość • Piątek [27.04.2018, 22:39:09] • [IP: 77.88.191.**]

Osoby z ta choroba nie powinni prowadzić żadnych pojazdów. Zagrażają życiu i zdrowiu innych. Przykre ale prawdziwe...

Gość • Piątek [27.04.2018, 21:37:21] • [IP: 37.47.178.**]

Widziałem jak policjańci wysypali się z radiowozu z 10 wyskoczyło

Gość • Piątek [27.04.2018, 20:51:45] • [IP: 188.86.170.***]

Poprawniej będzie ataku epilepsji. Zdrowia życzę!!

Gość • Piątek [27.04.2018, 19:44:13] • [IP: 80.245.186.***]

Dlaczego osoby, ktore wiedza, ze maja padaczke siadaja na rowery, za kierownice, na sprzety w zqakladach pracy.Nie chca ujawniac choroby, ktorej do Karty Zdrowia nikt nie zbada, ale W PRZYPADKU WYPADKU USILUJA WYMUSIC NA PRACODAWCY SKUTKI WYPADKU!!ABSOLUTNY ZAKAZ LAPANIA ZA KIEROWNICE, TO SA * !!SWIADOMIE ZAGRAZAJA INNYM!!

Gość • Piątek [27.04.2018, 18:39:39] • [IP: 109.243.245.**]

Padaczka czy przemarsz wojsk, na rowerze nie czuj sie bezpiecznie nawet na ścieżce rowerowej. Ja od kilku tygodni systematycznie jestem świadkiem łamania podstawowych przepisów przez kierowców samochodów, którzy jakby nie widzieli ścieżki rowerowej. Regularnie zdarza się to przy skrzyżowaniu Staszica i Konstytucji 3 M., ale i w innych miejscach. Koniecznie trzeba wymóc na magistracie progi na Staszica. I dla porządku i gwoli prawdy dodam: niedawno idiota w poważnym wieku ok.50 lat chciał sobie przejechać rowerem przez pasy tylko dla pieszych na Konst.3 M.blisko skrzyż. z Niedziałkowskiego - zawołałem: Tak nie wolno! - chciał wjechac na ścieżkę, na której już bym nie zdołał wyhamować. Głupich nie brakuje i wśród rowerzystów (ale to głównie auta zabijają).

Gość • Piątek [27.04.2018, 18:30:51] • [IP: 94.254.224.***]

uha. A gdzie straz pozarna, wojsko, sily specjalne, komandosi i kominiarze ?? 😂😂😂

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■