POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [27.04.2018, 21:38:11] • Świnoujście

Na terenie sklepu Lidl przy 11 Listopada powstaną parkomaty! Jeżeli zrobisz zakupy w mniej niż godzinę, nie dopłacisz

Na terenie sklepu Lidl przy 11 Listopada powstaną parkomaty! Jeżeli zrobisz zakupy w mniej niż godzinę, nie dopłacisz

fot. Sławomir Ryfczyński

W najbliższym czasie na terenie sklepu Lidl przy ulicy 11 Listopada zostaną uruchomione parkomaty. Jak udało nam się dowiedzieć, jest to próba walki z kierowcami, którzy zostawiają swoje samochody na terenie parkingu a nie są klientami sklepu Lidl. Czy parkomaty okażą się dobrym pomysłem?

O odniesienie się do sprawy poprosiliśmy Biuro Prasowe Lidl Polska. Jak poinformowała nas Barbara Dulewicz, klienci sklepu będą mogli korzystać przez pierwszą godzinę z parkingu bezpłatnie.

- Szanowny Panie Redaktorze, w odpowiedzi na Pana pytanie chcielibyśmy poinformować, iż kwestią priorytetową jest dla nas komfort dokonywania zakupów przez naszych klientów. W wyjątkowych sytuacjach wprowadzamy płatne systemy parkingowe. Warto podkreślić, iż decyzja o zastosowaniu takiego rozwiązania jest efektem sugestii klientów, którzy spotykają się często z trudnością z zaparkowaniem samochodu na czas robienia zakupów, ponieważ miejsca postojowe są przez długie godziny zajmowane przez osoby niebędące klientami naszej sieci. Takie rozwiązanie pojawi się przy sklepie Lidl przy ul. 11 Listopada w Świnoujściu. Parking będzie oznakowany zgodnie z obowiązującymi procedurami. Przy każdym z wjazdów na parking sklepowy znajdzie się znak poziomy informujący o płatnej strefie parkowania, zamontowane zostanie również oznaczenie pionowe z taką samą informacją. Dodatkowo przy każdym z parkometrów będzie widnieć tablica z instrukcją obsługi oraz regulaminem parkingu. Na wybranych słupach oświetleniowych zostaną umieszczone tablice informujące o konieczności każdorazowego pobraniu bezpłatnego biletu. W sklepach natomiast uruchomimy specjalne komunikaty głosowe informujące o zasadach korzystania z parkingu Lidl. Zgodnie z regulaminem, po pobraniu biletu nasi klienci mogą bezpłatnie parkować przed sklepem przez 1h – poinformowała Barbara Dulewicz z Biura Prasowego Lidl Polska.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 75, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 75

Gość • Sobota [22.03.2025, 14:53:04] • [IP: 178.238.252.***]

uwaga na steki z tego syfu, kosztują dużo a są z kałczuku lub innej gumy. nie polecam

Gość • Poniedziałek [30.04.2018, 11:47:49] • [IP: 80.245.191.***]

Są zakupy nie ma opłaty, nie ma zakupów płacisz...BRAWO

Gość • Niedziela [29.04.2018, 19:03:15] • [IP: 93.205.230.**]

Popieram!!

Gość • Niedziela [29.04.2018, 16:38:23] • [IP: 31.0.81.***]

Super pomysł

Gość • Niedziela [29.04.2018, 16:16:15] • [IP: 37.249.72.**]

Nie no nie żartujcie ! Godzina to za mało na zrobienie zakupów ! Dajcie nam choć 3 godz.!

Gość • Niedziela [29.04.2018, 13:34:18] • [IP: 94.254.231.**]

A co z samochodami parkującymi na parkingu Lidla naprzeciwko Podkowy? Tam stoi full samochodów. A jak ktoś przyjeżdża na zakupy to często miejsc parkingowych brakuje.

Gość • Niedziela [29.04.2018, 09:22:24] • [IP: 148.122.198.**]

Brawo brawo bardzo dobre rozwiazanie jeszcze przydaloby sie zeby co niektorzy kierowcy nauczyli sie odczytywac prawidlowo znak przy wjezdzie ktory nakazuje jazde na w prost i w lewo :) :):)

Gość • Niedziela [29.04.2018, 09:11:06] • [IP: 93.94.190.**]

Super pomysł w Międzyzdrojach się sprawdził, tylko godzina darmowa to trochę mało czasu jak na taki duży sklep.

Gość • Niedziela [29.04.2018, 07:27:14] • [IP: 176.221.123.***]

Swietny pomysl. Godzina to nawet z dzieckuem jesr wystarczajaca. A idzie sezon, brak miejsczmian na Platanie i znowu pol parkingy bedzie zajete przez turystow. Brawo Lidl. W drugim Lidlu jest tak od poczatku i niktnie nie skwierczy.

Gość • Niedziela [29.04.2018, 05:57:29] • [IP: 5.172.238.***]

W Miedzyzdrojach przy Lidlu już w zeszlym roku były parkometry i nikomu to nie przeszkadzało A tu jak afera. Najśmieszniejsze jest to jak ludzie się odgrazaja że zakupów już nie zrobią bo ciężko bilecik z parkomatru pobrać i za szybę włożyć.

Gość • Sobota [28.04.2018, 21:42:32] • [IP: 62.20.148.**]

Bardzo dobry pomysl, popieram.!!.Ci co mieszkaja po sasiecku w blokach obok, jakim prawem parkujecke na prywatnym terenie Lidla?Na Platanie zaraz obok, sa miejsca parkinkowe wolne, do kupna, od 20.000zl. i Twoj problem rozwiazany.Niestac Cie na udrzymanie samochodu to nie kupuj, proste.

Gość • Sobota [28.04.2018, 21:28:14] • [IP: 178.235.176.**]

Wjechać do Lidla z 11listopada jest problemem a jeszcze ślaban z parkomatem idiotyzm!!

Gość • Sobota [28.04.2018, 21:22:45] • [IP: 178.238.252.**]

NO TO ZNALEŻLI SUPER DOCHODOWY BIZNES OJ UBĘDZIE KLIENTÓW UBĘDZIE NAPEWNO.

Gość • Sobota [28.04.2018, 20:39:21] • [IP: 62.69.251.***]

100% racji 17:44:10, stanąć pod Stokrotką na Matejki to jak zdobyć K2 zimą

Gość • Sobota [28.04.2018, 20:08:10] • [IP: 188.123.208.***]

W Gliwicach od 2 miesięcy jest ustawiony parkomat przy sklepie LIDL, ALDI i nikt nie ma żadnych uwag. Uważam, że to bardzo dobry pomysł. :)

Gość • Sobota [28.04.2018, 19:46:58] • [IP: 176.221.123.***]

Godzina-bez zapłaty, to jest rozsądny czas, by zrobić zakupy w Lidlu.Tam się niema gdzie nawet szwędać.Rozumię CORSO, Kaufland, ale Lidl?.Słuszna decyzja!!.

Gość • Sobota [28.04.2018, 19:07:19] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Sobota [28.04.2018, 16:01:44] • [IP: 178.235.176.*** jeszcze nie utopiles sie tym komuszo pisowskim jadem?

Gość • Sobota [28.04.2018, 18:27:55] • [IP: 178.238.249.**]

Nareszcie ! Należy również tak postąpić przy Kauflandzie

Gość • Sobota [28.04.2018, 17:44:10] • [IP: 178.235.177.**]

Popieram pomysl przy kazdym markecie powinno tak byc stawiaja samochody jak na parkingu a klient niema juz miejsca najgorzej jest pod stokrotkami nie dosc ze marne parkingi to oblezone przez samochody mieszkancow z pobliskich blokow

Gość • Sobota [28.04.2018, 17:35:35] • [IP: 207.244.75.**]

Takie sklepy jak Lidl, Biedronka, Netto, Intermache, Kaufland itd. są dla biedaków-cebulaków, którzy lubią zajadać się trującym, rakotwórczym * Ⅲi Ⅳ jakości...

Gość • Sobota [28.04.2018, 17:14:06] • [IP: 80.245.185.**]

Baaaardzo dobry pomysł 😃

Gość • Sobota [28.04.2018, 16:29:40] • [IP: 92.42.118.**]

Godzina to za mało szczególnie jak się robi duze zakupy raz na tydzień i do tego są kolejki w kasie 1.5 h to już powinno być ok

Gość • Sobota [28.04.2018, 16:01:44] • [IP: 178.235.176.***]

Ciekawe czy Lidl płaci za cały ten teren?Niedługo to będą liczyć ile wdechów na minutę zrobiłeś tego niemieckiego powietrza!To są cz.je pazerne.Nie mam co robić tylko łazić pod automat i do auta apiać, chyba, że wezmę ze sobą do kieszeni i szlus.Więcej luzu mają ich uchodźcy niż my tu w naszej niby Polsce

Gość • Sobota [28.04.2018, 15:18:24] • [IP: 88.156.232.**]

Nikt nie robi zakupów dłuzej niż godzine i w 100% POPIERAM

Gość • Sobota [28.04.2018, 15:16:23] • [IP: 88.156.232.**]

Bardzo dobry pomysł, popieram, nie będzie juz samochodów które na stałe tam parkują

Oglądasz 1-25 z 75
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■