POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [28.04.2018, 21:37:57] • Świnoujście

Od kilku miesięcy mieszkańcy jednego z bloków przy Krzywej mają taki widok

Od kilku miesięcy mieszkańcy jednego z bloków przy Krzywej mają taki widok

fot. Czytelnik

Do redakcji portalu iswinoujscie.pl mieszkańcy miasta i Czytelnicy zwracają się z bardzo różnymi problemami. Czasem chodzi o interwencję, czasem o nagłośnienie jakiejś sprawy, innym razem ktoś chce przekazać informację, wyrazić zdanie. Staramy się reagować na każdy list nadesłany do redakcji. Dlatego powstają czasem artykuły dość błahe, interesujące zaledwie kilka osób bezpośrednio związanych z opisywanym problemem. Taką sprawą jest szpecąca kuchenką, której zdjęcie otrzymaliśmy od mieszkanki ulicy Krzywej.

- Od 5 miesięcy mam oto taki widok. Kuchenka stoi, szpeci swoim widokiem. Prośby wynajmującej o usunięcie złomu nic nie skutkują. Może pani czytając trochę się zawstydzi. Owa kuchenka znajduje się na Krzywej 1c - opisuje Czytelniczka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Czwartek [03.05.2018, 19:35:32] • [IP: 83.20.252.***]

ALE SYF

Gość • Środa [02.05.2018, 20:31:22] • [IP: 176.221.123.**]

z igły widły robicie, na pewno nie stoi 5 miesięcy i niech sąsiadka NIE KŁAMIE, raptem kilka dni, a sąsiadka pijaczka i awanturniczka i jej wszystko przeszkadza, a sama jak się kłóci z mężem i innymi sąsiadami to jest ok? i awantury są po nocach to już jej nie przeszkadza że takie akcje? i jeszcze wszystkim w okół grozi że pobije. .eh.. szkoda gadać

Gość • Poniedziałek [30.04.2018, 14:09:11] • [IP: 80.245.186.***]

ja tam mieszkam takiej kuchenki nie ma chyba siękomuś adresy pomyliły może to Chrobrego

Gość • Poniedziałek [30.04.2018, 13:57:30] • [IP: 92.42.114.***]

nie lepiej umyć a nie pokazywac syf jaki u was jest?

Gość • Poniedziałek [30.04.2018, 09:48:54] • [IP: 178.235.183.***]

Odpowiedz do gościa [jp:176.221.123**] spójrz na siebie co sama robisz i jak wyglądasz z taką gębą to na pielgrzymkę zasuwaj i módl się o zmianę ROZUMU oczywiście jak coś tam masz . TĘPA DZIDO.

Gość • Niedziela [29.04.2018, 23:55:29] • [IP: 176.221.123.**]

Istruktorka dzudo czy cos kolo tego Eliza bezwstydna dziewucha

Gość • Niedziela [29.04.2018, 22:01:57] • [IP: 178.235.176.**]

a co to za jedna * wystawiła

Gość • Niedziela [29.04.2018, 21:08:40] • [IP: 87.121.87.***]

Nic strasznego w tej kuchence nie widzę. Wystarczy ją po prostu umyć. Proponuję Cif kiczen... najpierw spryskać, odczekać 15 min i następnie usunąć zabrudzenia za pomocą gąbki :-)

fororak 🐲 • Niedziela [29.04.2018, 20:34:15] • [IP: 77.114.29.***]

Zapakować i wysłać do Torunia jako prezent od bezdomnego! A (ŁOJCIEC) na 99, 9 % będzie zadowolony z podarunku...(przed wysłaniem opłukać z lekka wodą)...amen

Gość • Niedziela [29.04.2018, 20:20:56] • [IP: 176.221.123.**]

Tatus pozbyl sie z krzywej 1d podrzucil corece na krzywa 1c.

Gość • Niedziela [29.04.2018, 19:16:41] • [IP: 176.221.123.**]

Wszyscy tacy madrzy. Ludzie na wsiachh w blokach dbaj o porzadek. A tu syf kila i mogila.. Odnosnie awantur wszwszie sa.. A sufy nie musza wszyscy ogladac kultura swiadczy o wynajmujacym. Ciekawe czy na legalu skarbowka. Poinformowana.. Nikomu nie przeszkadza!!

Gość • Niedziela [29.04.2018, 16:09:02] • [IP: 37.249.72.**]

Oj coś widzę że wy macie większe problemy niż my ! Bo my tylko Modrzejewska ale u was to i Krzywa i Platan a ostatnio nawet i Matejki ! Coś widzę że u was zle się dzieje ! Pozdrawiam z ostatnio spokojnego Warszowa !

Gość • Niedziela [29.04.2018, 15:52:42] • [IP: 37.249.72.**]

KRZYWA i wszystko jasne ! A my na Warszowie mamy swoją Modrzejewskiej ! Jesteśmy kwita co nie ?

Gość x • Niedziela [29.04.2018, 15:16:08] • [IP: 92.42.116.***]

Można jaśniej, stoi na klatce, czy w wynajmowanym mieszkaniu, bo pismo napisała osoba wynajmująca ? W tytule natomiast jest wzmianka o mieszkańcach ?

Gość • Niedziela [29.04.2018, 15:13:29] • [IP: 46.59.8.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [29.04.2018, 11:46:38] • [IP: 176.221.122.***]

do Gość • Niedziela [29.04.2018, 10:18:03] • [IP: 37.8.215.**] a jakby tak cała pielgrzymka wystawiła na Twoją klatkę swoje stare kuchenki, to też Nie będzie Ci przeszkadzać? A jakby cała pielgrzymka była na wózkach inwalidzkich i miała się na nich poruszać po takiej klatce ? A jakby był pożar na Takiej klatce ?

Gość • Niedziela [29.04.2018, 10:47:31] • [IP: 89.74.216.***]

Prośby wynajmującej czy do wynajmującej? Tak czy inaczej, ja bałbym się coś takie usunąć, aby się nie narazić na zarzuty o kradzież albo zniszczenie.

Gość • Niedziela [29.04.2018, 10:18:03] • [IP: 37.8.215.**]

A komu to przeszkadza. ... niech lepiej każdy patrzy co ma u siebie w domu. ... i pilnuje tam porządku. ... Już nie wspomnę o rodzinnych awanturach. ... nudno? to do roboty i słoninę palić

Gość • Niedziela [29.04.2018, 10:09:03] • [IP: 109.243.184.***]

22:09- No błagam, tylko nie" z kąt", lecz tak jak po polsku:" skąd". Ludzie, skąd wy bierzecie tę osobliwą ortografię?! Co się działo w szkołach, czy w waszych domach, że nie umiecie pisać po polsku?!

Gość • Niedziela [29.04.2018, 09:45:46] • [IP: 94.254.225.**]

1c i wszystko jasne a 1e dużo tez nie odstaje

Gość • Niedziela [29.04.2018, 09:34:42] • [IP: 178.238.252.**]

Mówi się bezdomnym...oni szybko ten problem rozwiążą.Jeśli to jest wynajmująca, to na czas wynajmu, wstwaiła swoją i jak będzie opuszczać mieszkanie, musi tą wstawić spowrotem.Najlepiej porozmawiać a nie od razu donosić!

Gość • Niedziela [29.04.2018, 09:02:33] • [IP: 62.69.252.***]

Tak żyje gangsterka z krzywej ale BMW pod domem stoi

Gość • Niedziela [29.04.2018, 08:49:56] • [IP: 31.0.83.***]

Mogę ją usunąć za czteropak piwka

Gość • Niedziela [29.04.2018, 08:41:34] • [IP: 188.146.170.**]

Przeprosić oficjalnie Pana prezydenta

Gość • Niedziela [29.04.2018, 06:45:06] • [IP: 78.40.65.***]

jak kuchenka brudna to ja umyc nie bedzie szpecic :P

Oglądasz 1-25 z 35
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■