POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [29.04.2018, 09:04:40] • Świnoujście

Zderzenie na Karsiborskiej. Kilka osób zostało zabranych do szpitala

Zderzenie na Karsiborskiej. Kilka osób zostało zabranych do szpitala

fot. Sławomir Ryfczyński

W sobotę po godzinie 15.00 na wysokości skrętu na Mulnik doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W jednym jechali do Szczecina obywatele Ukrainy, w drugim było pięć osób, które wybrały się na ryby. Wszystko odbyło się na oczach policjantów.

Oba auta jechały w stronę przeprawy Karsibór. Na wysokości zakrętu na Mulnik, jeden z samochodów, opel, zaczął zwalniać do skrętu. Za nim nadjechali citroenem Ukraińcy i uderzyli w tył pojazdu. Po prawej stronie, w zatoczce na wprost zakrętu stała policja, która dokładnie widziała przebieg zdarzenia.

Zderzenie na Karsiborskiej. Kilka osób zostało zabranych do szpitala

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce zostały wezwane karetki pogotowia. Prawdopodobnie cztery osoby zabrano do szpitala. Pasażer citroena ma zbity lub złamany palec, jadący oplem skarżyli się na ból szyi, ratownicy założyli im kołnierze ortopedyczne.

Zderzenie na Karsiborskiej. Kilka osób zostało zabranych do szpitala

fot. Sławomir Ryfczyński

Jak dowiedział się nasz reporter, trzej młodzi Ukraińcy jechali do Szczecina samochodem pożyczonym od szefa. Z kolei pięciu pasażerów opla wybrało się na Mulnik na ryby, są to mieszkańcy Świnoujścia.

Zderzenie na Karsiborskiej. Kilka osób zostało zabranych do szpitala

fot. Sławomir Ryfczyński

Czekamy na więcej informacji z policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 52

Gość • Niedziela [29.04.2018, 14:12:46] • [IP: 77.111.244.**]

i po hj skrencau był na lewo ?mug prosto jechaci jak wsie i zero problem prowokancja central nie

Gość • Niedziela [29.04.2018, 13:50:27] • [IP: 94.254.232.**]

12:33:30 - Niby co ma predkosc do tego ze ktos w niego wjechał mistrzu jazdy ?? wytłumacz mi to...

Gość • Niedziela [29.04.2018, 12:57:31] • [IP: 82.45.70.**]

Oj dawid dawid, kto cofa na skrzyzowaniu ;D

Gość • Niedziela [29.04.2018, 12:56:16] • [IP: 92.42.118.*]

O rany, już widzę minę szefa... :(

Gość • Niedziela [29.04.2018, 12:54:26] • [IP: 82.45.70.**]

rybom sie upieklo...

Pazdzioch • Niedziela [29.04.2018, 12:54:08] • [IP: 83.20.250.*]

I tuning poszedł na złom

Gość • Niedziela [29.04.2018, 12:37:26] • [IP: 78.40.65.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [29.04.2018, 12:36:30] • [IP: 207.244.75.**]

W Polsce nie można pisać źle o Ukraińcach, tak jak w Niemczech o islamskim syfie źle nie wolno pisać, dlatego nie jest napisane, czy Ukraińcy byli pijani, czy nie.

Gość • Niedziela [29.04.2018, 12:35:38] • [IP: 94.254.232.**]

predkosc była ok, poprostu sprawca był zamyślony i nie wyhamował... nie ma potrzeby ograniczac tam predkosci jak ktos bedzie chciał bawic sie w rajdowca to i na ograniczeniu 60km/h pojedzie 160...

Gość • Niedziela [29.04.2018, 12:33:30] • [IP: 78.40.65.***]

tym oplem zap... jak gupi to co sie dziwic kwestia czasu

Gość • Niedziela [29.04.2018, 11:58:29] • [IP: 176.221.123.***]

Znaki ograniczające prędkość ustawić co 500 m i barierki wzdłuż całej ścieżki rowerowej.

Gość • Niedziela [29.04.2018, 11:33:01] • [IP: 95.129.224.***]

A co ze stanem trzeźwości sprawcy?

Gość • Niedziela [29.04.2018, 10:51:08] • [IP: 188.146.100.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [29.04.2018, 10:41:28] • [IP: 37.47.134.***]

zemsta za porazke na euro

Gość • Niedziela [29.04.2018, 10:40:31] • [IP: 178.235.177.***]

A wzdłuż ścieżki rowerowej dalej nie ma barierek.Władze dostają gigantyczne pieniądze chociażby od terminalu gazowego i nie stać ich na taką inwestycję?Tą ścieżką jeżdżą setki rowerzystów, a w sezonie tysiące.Kierowcy jadący na prom lub z promu zachowują się jak psy spuszczone ze smyczy, niejeden wylądował na drzewie lub w rowie przetaczając się wcześniej przez ścieżkę rowerową. Na co władze czekają ? Na tragedię ?

troll • Niedziela [29.04.2018, 10:37:44] • [IP: 178.238.252.***]

Nic nie napisane na temat trzeźwości sprawcy, czyżby policjantom alkomat się zepsuł ??

Gość • Niedziela [29.04.2018, 10:28:50] • [IP: 109.243.184.***]

9:36 - Może zagadany, a może znów komórka w ręku, coś, co widzimy co 3-4 minuty na ulicach miasta. Albo coś, co widziałem 24 IV przed g.12 (pamiętam ten dzień i godzinę, ostre hamowanie na rowerze gdy jechałem ściezką rowerową i miałem przeciąc ul.Staszica) - kierująca osobówką pędem przejechała przez przejazd rowerowy, patrzyła TYLKO w lewo, a w jej prawej ręce zobaczyłem plastikowa butelkę, z której pewnie piła w czasie jazdy. Kierowców normalnych, jeżdżących zgodnie z kodeksem, jest ok.50%-60%, ale pozostali to śmiertelne zagrożenie, które psuje opinię tych normalnych.

Gość • Niedziela [29.04.2018, 10:25:21] • [IP: 95.129.226.***]

Na mulnik jechali pewnie na szczupaka. A do 1 maja jest okres ochronny i kara ich spotkała ;)

Gość • Niedziela [29.04.2018, 10:22:03] • [IP: 83.23.246.***]

aaa.ukraincy nooo to nalezy im wybaczyc i obowiazkowo przeprosić

Gość • Niedziela [29.04.2018, 10:13:04] • [IP: 95.129.225.***]

u nich sa" wsie kierowcy wiedza najlepiej".

Gość • Niedziela [29.04.2018, 09:53:07] • [IP: 62.69.252.***]

Gdzie to do Citroena się pakują jak byli chowani na kamazach

Gość • Niedziela [29.04.2018, 09:51:43] • [IP: 178.238.249.**]

Wszędzie z nimi problem

Gość • Niedziela [29.04.2018, 09:51:12] • [IP: 94.254.229.***]

Jak straż miejska stała z radarem to tyłu wypadków nie było na Karsiborskiej. Teraz jadą kto szybciej! :- (

Gość • Niedziela [29.04.2018, 09:40:42] • [IP: 109.243.184.***]

Obok przebiega ścieżka rowerowa, nieoddzielona barierką, a rowerzyści stale obserwują tam wyścigi i znajduja się w sytuacji w gruncie rzeczy rzadko spotykanej w życiu nowoczesnej cywilizacji - nie sa osłonięci niczym przed gotową do strzału bronią, którą są te rozpędzone konstrukcje z metalu na czterech kołach. Głównie dlatego rzadko kiedy tam jeżdżę rowerem.

Gość • Niedziela [29.04.2018, 09:36:56] • [IP: 94.254.234.**]

byłem swiadkiem tego na ścieżce i Ci ukraińcy nie wiem co robili w aucie ale opel zwalniał i miał wlaczony kierunek w lewo przed nimi tez auto skrecało i też prawie opel by w nich wjechał... A oni całym pedem prosto w tył opla. .. pewnie zagadany kierowca.. Myśleć!!

Oglądasz 26-50 z 52
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■