POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [03.05.2018, 22:13:52] • Świnoujście

Polskie drewno wprost z ulicy - kierowca z Wolgastu przyjechał nad ranem

 Polskie drewno wprost z ulicy - kierowca z Wolgastu przyjechał nad ranem

fot. Czytelnik

Czyżby nasze drewno było aż tak cenione przez Niemców, że posuwają się do nielegalnego zdobycia? Aż z okolic Wolgastu przyjechał bowiem kierowca, który najwyraźniej tak bardzo zapragnął polskiego drewna, że posunął się do kradzieży!

W czwartek 3 maja, o godzinie 5.00 rano przy ulicy Wojska Polskiego zatrzymał się samochód z rejestracją z Wolgastu. Jego kierowca najspokojniej w świecie zaczął ładować leżące tam drewno do swojego auta.

 Polskie drewno wprost z ulicy - kierowca z Wolgastu przyjechał nad ranem

fot. Czytelnik

Proceder udałby się bez przeszkód, gdyby nie jeden z naszych Czytelników, który był świadkiem całego zdarzenia. Dzięki zdjęciom amator darmowego drewna nie jest już anonimowy!

 Polskie drewno wprost z ulicy - kierowca z Wolgastu przyjechał nad ranem

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 61, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 61

Gość • Wtorek [08.05.2018, 12:30:47] • [IP: 176.221.123.***]

Material dowodowy prosze przeslac do niemieckiej prasy oraz prokuratury w trybie administracyjnym

Gość • Niedziela [06.05.2018, 10:52:36] • [IP: 77.88.191.**]

bla bla bla.. I znów macie coś co sobie mordę można obgadać. No i ci że to Niemiec? Wy nigdy w Niemczech nic nie ukradliscie? przestańcie siebie robić hu***. .. każdy wie jak wy w Niemczech obkradacie hotele i tereny hotelowe. Znowu coś nowego znów Niemiec A Polak gorszy bo o wiele więcej jusz Niemców układy... co porównanie z wojną kiedyś? Byliście tam ? Zyliscie w tych latach ? Wątpię... to nie p8er*lcie takich porównań

Gość • Sobota [05.05.2018, 14:16:04] • [IP: 93.94.186.***]

materiał proszę przesłać do prasy niemieckiej i do prokuratury

Gość • Sobota [05.05.2018, 05:56:38] • [IP: 207.6.70.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [04.05.2018, 22:01:24] • [IP: 62.20.148.**]

A MOZE TEGO" NIEMCA" DZADEK SADZIL TEN LAS I TERAZ ZBIERAJA PLONY, ZRESZTA JUZ DAWNO POWINNO BYC POSPRZATANE, JAK ZAWSZE PO ZAKONCZENIU UMOWY, I DAWNO SMIECI WYWIEZIONE, A TU NIESPODZIANKA SASIAD ZA SZLABANU POSPRZATAL, BO JEST MADRZEJSZY, NIE LUBI BALAGANU.

Gość • Piątek [04.05.2018, 21:36:56] • [IP: 94.254.229.**]

Proszę szanowną Redakcję o puentę tego artykułu. Jaką karę wymierzy nasz kraj za samowolkę.

Gość • Piątek [04.05.2018, 20:29:41] • [IP: 62.69.231.***]

NIE TWOJE NIE RUSZAJ POLAK NIE POSPRZĄTA BO ZA MAŁO PŁACĄ A NIEMCOWI SIĘ PRZYDA, ZŁODZEJOWI OBCIAĆ RĘCE I PRZESTANIE KRAŚĆ NIENAWIDZĘ ZŁODZIEJSTWA

Gość • Piątek [04.05.2018, 18:09:06] • [IP: 109.243.184.***]

Wielkie brawa dla tego Czytelnika, który miał odwagę zrobić zdjęcie, postraszyc gnojka (w końcu mógł trafic na jakiegoś nożownika, bandytę). No i pytanie: czy ten materiał zaniósł Policji? Czy tamten wyrzucił z bagażnika część ukradzionego drewna?

Gość • Piątek [04.05.2018, 17:13:04] • [IP: 5.172.239.***]

Niemcy zawsze kradli i będą kraść widać to na ryneczku przy ul.Wojska Polskiego, ludzie nie zgłaszają na policję wolą sami wymierzyć karę

Gość • Piątek [04.05.2018, 16:06:54] • [IP: 178.238.253.**]

Palić w kominkach czymś trzeba, drzewo najzdrowsze, A ŻE TAM NIE WOLNO WYCINAĆ DRZEW BO GROŻĄ WYSOKIE GRZYWNY, NO TO PRZEWAŁKA TYLKO Z POLAKAMI, POWIEDZCIE DLACZEGO WŚRÓD NAS JEST TYLU SZUBRAWCÓW!

Gość • Piątek [04.05.2018, 15:14:31] • [IP: 207.244.75.**]

To tak systemowy pachoły mogą tego typa* i nikt Hansowi nic nie zrobi.

Gość • Piątek [04.05.2018, 15:13:52] • [IP: 176.221.123.**]

hmm od tylu ta lysa glaca to mi na * wyglada

Gość • Piątek [04.05.2018, 15:12:41] • [IP: 176.221.123.**]

taa to polak pozyczyl auto z wolgastu od ziomka z budowy bo nie mieli na czym grilla rozchajcowac

Gość • Piątek [04.05.2018, 14:15:36] • [IP: 46.169.185.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [04.05.2018, 14:03:45] • [IP: 78.50.202.***]

Kierowca z Wolgastu, ale Polak skoro Polak to złodziej.

Gość • Piątek [04.05.2018, 14:01:28] • [IP: 178.238.246.**]

Widocznie to co już nam ukradli w czasie wojny to jeszcze dla nich zbyt mało i dlatego nadal okradają nas. Tylko gdzie są odpowiednie służby które na to nie pozwolą. Niemcy doskonale wiedzą że mogą sobie u nas na wiele pozwolić, bo jak u nas jest to każdy z nas wie.

Gość • Piątek [04.05.2018, 11:59:24] • [IP: 80.245.189.***]

Ciekawe jak sie okaze ze to Polak...

Gość • Piątek [04.05.2018, 11:53:28] • [IP: 178.235.176.***]

pewnie nie pierwszy raz przyjecha, ł a prawda jest taka że za długo to drzewo leży i kusi

Gość • Piątek [04.05.2018, 11:24:25] • [IP: 94.254.236.*]

Miasto powinno zmusić firmę która wycinaka te drzewa do ioszatniecia po sobie terenu, przykro to mówić ale w Niemczech takie postępowanie jest niedopuszczalne!nie aby firma wykonująca jakaś usługę nie posprzątała po sobie. A dla firmy to darmowa reklama rzetelnie ości wykonania gdyby posprzątała po sobie nawet za friko tylko miasto powinno udostępnić miejsce. A swoją drogą niektóre plastry mają ciekawe kształty i nadają się na ozdobne np stoliki czy inne wyroby upiększające miasto

Gość • Piątek [04.05.2018, 11:20:43] • [IP: 77.254.49.**]

A mówią że to Polacy kradną

Gość • Piątek [04.05.2018, 10:58:04] • [IP: 95.129.226.**]

Brał odszkodowanie" wypędzony". Cap carap a tu mu fotkę zafundowali Ha Ha!! CIEKAWE CZY JEGO SĄSIEDZI WIEDZĄ TAM TRZEBA TO NAGŁOŚNIĆ !!

Gość • Piątek [04.05.2018, 10:52:47] • [IP: 77.88.191.***]

ANI NIEMIEC ANI POLAK - KUNDEL Z POLSKIM NAZWISKIEM.

EINE POLE • Piątek [04.05.2018, 10:33:43] • [IP: 37.8.215.**]

oj tam ! Luddzie, nie czepjajta się bo : po pierwsze primo - nasi bracia z ojropy NIGDY NIE KRADNĄ po drugie primo - mjego auto jest eko i jeźdz na tzw. HOLTZ GA SS polaken nic się nie stało ! polaken nic się nie stało !

Gość • Piątek [04.05.2018, 10:12:07] • [IP: 31.0.32.***]

Bo to było drzewo zasadzone przezjego dziadka więc nie kradł tylko brał jak swoje. Bo w rodzinie nic nie zginie, a że o 5 rano no cóż może ma problemy z zasypianiem. Suma sumarum nic mu nie zrobią wypuszczą i jeszcze przeproszą.

Gość • Piątek [04.05.2018, 10:10:09] • [IP: 94.254.242.***]

to pewno kolejny volki co chodzi i gada A u nas w Niemczech hahahha

Oglądasz 1-25 z 61
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■