POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.06.2018, 12:09:15] • Świnoujście

Samochód osobowy zderzył się z autokarem

Samochód osobowy zderzył się z autokarem

Wypadek w Świnoujściu, DK3(fot. Andrzej Ryfczyński )

Na ulicy Wolińskiej w Świnoujściu 200 metrów za stacją kolejową Przytór na prostym odcinku DK3 samochód osobowy uderzył w autokar. Osobówka z dużą siłą uderzyła lewą stroną w lewy przód autokaru.

Samochód osobowy przez około 80 metrów pewnie wykonywał różne rotacje i gubił mnóstwo fragmentów karoserii.

Samochód osobowy zderzył się z autokarem

fot. Andrzej Ryfczyński

W autokarze z PKS Koszalin jechała szkolna wycieczka. Nikomu nic się nie stało. Uczniowie przesiedli się do podstawionego autobusu. Jedna osoba jest ranna.

Samochód osobowy zderzył się z autokarem

fot. Andrzej Ryfczyński

Po godzinie 12-tej odblokowano drogę po wypadku.

Samochód osobowy zderzył się z autokarem

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-32 z 32

Ss • Piątek [08.06.2018, 23:01:44] • [IP: 94.254.226.**]

Zrobił z samochodu prom kosmiczny brawo Ty brawo kierowca.

Gość • Piątek [08.06.2018, 14:28:42] • [IP: 31.1.182.***]

Ale tam ! Spoko ! To się wyklepie i pójdzie jako nówka !

Gość • Piątek [08.06.2018, 09:10:39] • [IP: 77.252.46.**]

To nie mogli tak zrobić, żeby się nie zderzyli, tylko zrobili tak, że się zderzyli❓

Gość • Piątek [08.06.2018, 07:51:20] • [IP: 178.235.176.**]

w tym miejscu jest wyścig szaleńców

Gość • Czwartek [07.06.2018, 23:16:17] • [IP: 80.245.179.***]

Gość 18:06:18 Przy otarciu aut takie szkody będą i przy 40km/h. Nie wypowiadaj się o rzeczach o których nie masz pojęcia.

Gość • Czwartek [07.06.2018, 22:08:13] • [IP: 178.238.252.**]

pewnie spieszył się na prom a gdyby był tunel auto byłoby całe.

Gość • Czwartek [07.06.2018, 21:19:39] • [IP: 62.69.241.**]

Na odcinku do Międzyzdrojów widuję czesto wyścigi, nawet podwójna ciągła im nie przeszkasza wyprzedzać.

Rozsądny • Czwartek [07.06.2018, 20:27:04] • [IP: 92.42.117.***]

[IP: 77.252.46.**] ;-)

Gość • Czwartek [07.06.2018, 18:06:18] • [IP: 86.235.133.***]

patrzac na pojazd to nie jechal 90 km na godz. to, byla brawurowa jazda... czul sie sam...

Gość • Czwartek [07.06.2018, 16:58:18] • [IP: 37.248.164.***]

Tam policja powinna stać częściej. Ludzie jeżdżą jak szaleni.

Gość • Czwartek [07.06.2018, 16:42:50] • [IP: 80.245.189.***]

Może gumę złapał?

Gość • Czwartek [07.06.2018, 16:06:47] • [IP: 37.47.178.**]

Miotało nim jak szatan.

Gość57676 • Czwartek [07.06.2018, 16:02:36] • [IP: 178.238.247.**]

Po co piszecie bez konkretów, gdyby podene było kilka szczegółów, przyczyn zdarzenia, nie byłby tych komentarzy.Chyba, że o to chodzi 😉

Gość • Czwartek [07.06.2018, 15:46:05] • [IP: 31.0.38.**]

Pewnie esa pisał kierowca

Gość • Czwartek [07.06.2018, 14:53:50] • [IP: 188.146.166.***]

Brawo, " Brawa".

moondek KOREKTOR • Czwartek [07.06.2018, 14:50:12] • [IP: 37.47.146.*]

Pewnie, że" pewnie" 😉 Cały jestem w skowronkach, a. ... ... .. w promilach?? 😉

Gość • Czwartek [07.06.2018, 14:45:58] • [IP: 94.254.226.**]

Facet przez okno wyszedł przy pomocy innych ludzi :D groźnie wyglądało ale na szczęście nie było źle : Dobrze że inne auta nie najechały na te pojazdy bo tłok się zrobił i w panice każdy uciekał gdzie się dało, pod prąd poboczem ludzie uciekali

Gość • Czwartek [07.06.2018, 14:27:40] • [IP: 93.94.186.*]

Spieszył się na prom, czy z promu do domu ??

Gość • Czwartek [07.06.2018, 14:20:22] • [IP: 94.254.239.**]

Czy wybudowanie S3 poprawi bezpieczeństwo kierowców w sytuacji gdy będzie zwielokrotniony ruch ciężkich pojazdów?

Gość • Czwartek [07.06.2018, 14:03:15] • [IP: 78.133.244.**]

helikopter nie został wezwany??

Gość • Czwartek [07.06.2018, 13:57:03] • [IP: 37.249.192.***]

gorzej jak by szła sobie staruszka

Gość • Czwartek [07.06.2018, 13:49:57] • [IP: 5.60.9.***]

Pewnie zaciągnął jakiegoś nowego dopalacza, lub też samochód nie miał swiadectwa pokropu i był nawiedzony przez samego czarta, stąd takie różne były wykonywane rotacje do zderzenia włącznie..Powiadomić Biskupa Terlikowskiego, On zbada to dziwne zjawisko które opisał dziennikarz...amen

Gość • Czwartek [07.06.2018, 13:47:32] • [IP: 157.25.17.***]

dziw, że dzień w dzień nie ma tam wypadków; bo to co tam się dzieje to tragedia

Gość • Czwartek [07.06.2018, 13:45:48] • [IP: 188.146.166.***]

Może obracał się w okół osi, a może koziołkował, dachował... Brak wideo i problem opisać jak to było, a było pewnie dużo w gaciach.

Gość • Czwartek [07.06.2018, 13:45:06] • [IP: 178.238.250.***]

I było by po procesji. :D

Gość • Czwartek [07.06.2018, 13:39:06] • [IP: 178.238.252.**]

No, taka gadzina złośliwa :)

Gość • Czwartek [07.06.2018, 13:34:41] • [IP: 176.35.16.***]

Umieszczone fotografie nie wskazuja na to aby ten samochod osobowy wykonywal te ''rozne rotacje'' zbyt pewnie...

Gumiś • Czwartek [07.06.2018, 13:12:49] • [IP: 87.205.238.***]

spokojnie opamietajcie sie dostaje od was mnostwo smsow co tam sie stalo ale sie nie rozdwoje nie bylo mnie na miejscu podzwonie po kolesiech z OSP i dam znac BMW rules

Gość • Czwartek [07.06.2018, 13:03:43] • [IP: 77.114.126.***]

Nie ma rannych...

Gość • Czwartek [07.06.2018, 12:54:39] • [IP: 77.252.46.**]

To się po prostu w głowie nie mieści! ―A jakby akurat tamtędy przechodziła procesja❓❗ ↯↯↯

Gość • Czwartek [07.06.2018, 12:19:40] • [IP: 176.221.123.***]

to już drugi wypadek na tym odcinku Strategiczne siły przyrody teraz maja bazę na odcinku Łunowo Przytór jak chwycą samochód osobowy to kierowca słaby nie da rady go utrzymać to jest Magnez

Gość • Czwartek [07.06.2018, 12:17:38] • [IP: 37.8.215.**]

Co to znaczy" pewnie wykonywał różne rotacje"? Oj, sztuka posługiwania się językiem pisanym nie jest łatwa.

Oglądasz 1-32 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■