POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.06.2018, 22:41:17] • Świnoujście

Bez pomocy ludzi może nie przeżyć - ranny łabędź przypłynął do Karsiboru

Bez pomocy ludzi może nie przeżyć - ranny łabędź przypłynął do Karsiboru

fot. Czytelnik

Nasza Czytelniczka poinformowała redakcję o dramatycznym losie zranionego łabędzia, który w dodatku ma złamaną część dzioba. Przez to nie może pić ani jeść.

"Dzisiaj na bazę rybacką w Karsiborze przypłynął zraniony łabędź. Miał połamaną dolną część dzioba. Bez pomocy osób trzecich łabędź zdechnie, jest to młody piękny osobnik. Nie może jeść ani pić. Dzwoniłam do Parku Wolińskiego, pan mnie przekierował na Ośrodek rehabilitacji zwierząt w Warnowie. Wysłałam panu zdjęcie z opisem co się stało i gdzie znajduje zranione zwierzę. Niby mają się tym zająć, choć w to dziwnie wątpię. Może jeśli wasz portal nagłośni sprawę, pomogą ." zwierzęciu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Sobota [09.06.2018, 16:18:03] • [IP: 81.219.200.***]

Jest pewne, że przyjadą.W zeszłą niedzielę przybłąkały się na moją posesje trzy malutkie gąski, zadzwoniłam. za 1/2 godz przyjechali i zabrali maleństwa.

Gość • Sobota [09.06.2018, 07:33:23] • [IP: 80.245.188.***]

do Piątek [08.06.2018, 09:19:28] • Uuuu kolego. To olej tą Belgię i wracaj do kraju. U nas w Polsce to nawet u alberciaków nie jada się łabędzi, spokojnie dostaniesz kurczaczka, rybkę, wieprzowinkę. ...

Gość • Piątek [08.06.2018, 23:40:00] • [IP: 188.146.107.***]

Pewnie jakiś debilowaty pies debilowatego właściciela dziób mu wyrwał to samo dzieje się w parku co na plaży.

Gość • Piątek [08.06.2018, 23:05:30] • [IP: 37.248.158.***]

czy wiadomo juz, czy mozna mu pomoc, wyleczyc? CZY SA JAKIES INFORMACJE OD ORNITOLOGA; KTORY tego biednego labedzia leczy? JEZELI KTOS WIE COS WIECEJ NA TEN TEMAT ; TO BARDZO PROSZE O INFORMACJE!!

Gość • Piątek [08.06.2018, 19:34:18] • [IP: 188.146.162.***]

ktoś mu pomógł ?

Gość • Piątek [08.06.2018, 17:49:30] • [IP: 92.42.112.***]

A gdzie się POdziali odważni obrońcy korników?

Gość • Piątek [08.06.2018, 17:08:58] • [IP: 80.245.189.***]

waśnie gdzie w tym miejscu jest punkt ratunkowy dla dzikich zwierząt?? których coraz więcej cierpi na wskutek ingerencji ludzi w ich naturalne środowisko

Gość • Piątek [08.06.2018, 16:41:25] • [IP: 37.248.165.**]

Ludzie to największy szkodnik tej planety za jakiś czas wszyscy pozdychamy z własnej głupoty i przeludnienia..

Gość • Piątek [08.06.2018, 16:05:27] • [IP: 188.146.107.***]

Jakby selekcja naturalna dobrze działała to pierwsze co to powinna oczyścić ziemię z ośmio miljardowej plagi największych szkodników co trujące ją z lądu, morza i powietrza.

Gość • Piątek [08.06.2018, 15:27:14] • [IP: 93.94.187.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [08.06.2018, 14:15:00] • [IP: 79.186.202.***]

Pewnie biedak uderzył w linię energetyczną

Gość • Piątek [08.06.2018, 12:37:46] • [IP: 178.238.253.**]

Oczywiście trzeba go uratować to jest piękno natury którym obdarzyła opatrzmość, dzięki tym którzy to zrobia!

Gość • Piątek [08.06.2018, 12:10:11] • [IP: 94.254.227.***]

Trzeba było go złapać i pomóc.

Gość • Piątek [08.06.2018, 11:00:47] • [IP: 37.47.138.**]

Jeżeli wg niektórych mądrali, zjadaczy rozumu wszelkiego, selekcja naturalna, którą tylko wy pojmujecie jak widać, to dlaczego nie szczekacie o selekcji, gdy zagrożona ciąża jest ratowana wszelkimi sposobami, podobnie jak wcześniaki? To tez selekcja naturalna, prawda? I tak, porównuję sytuację ludzką do zwierzęcej, bo niczym się nie różnimy. No, może tym, że jesteśmy gorsi niszcząc wszystyko dookoła, zabijając dla zabawy w imię tradycji, która ma tłumaczyć nasze (ludzkie) chore potrzeby. Czepiacie się dokarmianą zwierząt ? A ile miejsc jeszcze zostało, w których mogą zdobywać pokarm? Wszędzie beton, ulice, chałupy. I to my to zrobiliśmy, my ludzie, szczekacze internetowi, specjaliści od selekcji naturalnej.

Anonymous • Piątek [08.06.2018, 10:52:52] • [IP: 31.0.71.***]

Gościu piszący o Polakach w Belgii jedzących łabędzie proszony o zgłoszenie się do najbliższego szpitala psychiatrycznego. Czeka Pan Doktor z nową dawką" cukierków" Ps. Kiedyś pisali taki bzdury o Polakach w UK.

Gość • Piątek [08.06.2018, 10:01:02] • [IP: 62.69.253.*]

Biedny ptak...Może Warnowo pomoże...

Gość • Piątek [08.06.2018, 09:57:45] • [IP: 37.248.162.***]

Gdzie on jest ? Dokładnie.

Gość • Piątek [08.06.2018, 09:19:28] • [IP: 92.42.119.***]

w Belgii Polacy jedzą takie bo szkoda im wydać perę złotych na mięso

Gość • Piątek [08.06.2018, 08:21:00] • [IP: 94.254.234.**]

Z jednej strony patrząc to zwierzęta muszą sobie radzić same i słabsze czy zranione są pokarmem dla innych zwierząt, to jest prawda brutalna ale na tym świat się opiera się jeszcze inaczej nazywając to samo jest to równowaga biologiczna. Z drugiej strony patrząc my ludzie mamy rozum i sumienie które nie pozwala patrzeć jak ktoś cierpi lub umiera choć jest dużo wyjątków wśród ludzi o kamiennych sercach którzy zabijali zabijają już o brutalności innego rodzaju nie wspomnę. A temu ptakowi życzę wyzdrowienia choć szanse są nikłe a swoją drogą kto mu zrobił taką krzywdę?

Gość • Piątek [08.06.2018, 07:43:28] • [IP: 176.221.123.**]

Ludzie seriosą? Selekcja naturalna! Przez Was zwierzeta zarraca swoje naturalne instynkty. Najlepiej dokarmiajmy kazdego zwierzaka miech nie musi szukac jedzenia. Glupi ludzie

Gość • Piątek [08.06.2018, 07:39:23] • [IP: 178.235.176.**]

ratujcie go

prawnik • Piątek [08.06.2018, 07:22:27] • [IP: 80.211.250.***]

przyroda sama to ureguluje...

Gość • Piątek [08.06.2018, 06:06:52] • [IP: 83.20.255.***]

Lisy zajmą się ptaszkiem i to będzie zgodne z naturą. Chyba że przewrażliwiona czytelniczka nie znająca pojęcia naturalna selekcja będzie karmić ptaka przez rurkę.

Gość • Czwartek [07.06.2018, 23:22:03] • [IP: 83.8.111.***]

pomóżcie temu biedakowi, ktoś ma podpisana umowę na ratowanie dzikich zwierząt

Gość • Czwartek [07.06.2018, 23:13:03] • [IP: 62.69.241.***]

Pewnie winni wędkarze bo kto inny

Oglądasz 1-25 z 26
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■