POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [11.06.2018, 14:22:20] • Świnoujście

W nocy strażacy gasili płonące Porsche Cayenne

W nocy strażacy gasili płonące Porsche Cayenne

fot. Czytelnik

W nocy z soboty na niedzielę strażacy otrzymali wezwanie do płonącego samochodu. Do akcji ruszyły dwie jednostki PSP. Na miejscu strażacy zabezpieczyli teren wokół płonącego Porsche Cayenne, odłączyli w nim akumulator i ugasili ogień. Spaliła się komora silnika, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Przybyła na miejsce policja, po ustaleniu właściciela samochodu, powiadomiła go o zdarzeniu.

"10 czerwca o godzinie 1:41 otrzymano zgłoszenie od Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o pożarze samochodu. Zadysponowano 2 pojazdy Państwowej Straży Pożarnej. Po dotarciu na miejsce zabezpieczono teren działań i jednocześnie przystąpiono do gaszeniu pożaru samochodu osobowego marki Porsche Cayenne. W celu uniknięcia innych zagrożeń mogących wystąpić w trakcie działań gaśniczych odłączono w pojeździe akumulator. Szczęśliwie obyło się bez osób poszkodowanych, jednak całkowitemu zniszczeniu uległa komora silnika. W działaniach uczestniczył także patrol Policji, który ustalił właściciela pojazdu i powiadomił go o zdarzeniu. Po ugaszeniu pożaru działania zakończono."- informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, Marcin Kubas.

W nocy strażacy gasili płonące Porsche Cayenne

fot. Czytelnik

W nocy strażacy gasili płonące Porsche Cayenne

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość • Sobota [16.06.2018, 03:01:05] • [IP: 94.254.228.**]

Żal mi Was ludziska. Żal Wam dupe ściska że ktoś Porsche ma? Do roboty się wziąć to może też będzie Was stać na drogie auta choć czytając Wasze wypociny to nawet na rower nie zarobicie!

ryynio • Wtorek [12.06.2018, 22:48:10] • [IP: 85.194.14.***]

zwarcie instalacji w 99% dzieje sie podczas jazdy… wtedy jest wysoka temperatura i ampery w kablach, ale jest jeszcze jedna mozliwa przyczyna, nierzadko gorąca rura wydechowa, katalizator potrafi zapalić suche liście…. tylko nie w maju… hehe, a we wrześniu, pazdzierniku, a tutaj w dodatku zaparkowal na betonowych plytach

Gość • Wtorek [12.06.2018, 20:31:32] • [IP: 94.254.231.**]

Wspólasowi w podziemnym garażu ukradli motor. ... Kiedyś. ...

Kultura • Wtorek [12.06.2018, 13:46:30] • [IP: 37.249.104.***]

Ludzie wy w CBA albo w FBI powinniście pracować wszystko wiecie. ...aaaaaa zazdrościcie Andrzejowi czy co, chłopak zapracował na to co ma.Zabrać się do roboty i też będziecie mieli to samo a może i więcej buhahaha

Włodek • Wtorek [12.06.2018, 12:44:44] • [IP: 176.221.122.**]

Niebieski złom :D :D

Gość • Wtorek [12.06.2018, 12:07:04] • [IP: 185.210.39.**]

ile by nie kosztowało...nie sprzedaje sie to niech sie jara, wspulasowi tez"niszczyli" w podziemnym garażu.proceder?

Gość • Wtorek [12.06.2018, 09:59:41] • [IP: 83.19.187.***]

Takie Cayenne warte jest mniej niż nowy Fiat Panda, więc spiskowe teorie odpadają. Szkoda auta.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 07:21:50] • [IP: 93.94.190.**]

No tak najlepiej zostawić auto na ciemnym parkingu po co przed sklepem tak jak zawsze po co mają być świadkowie... Tylko nikt głupi nie jest

Gość • Wtorek [12.06.2018, 06:22:29] • [IP: 176.221.123.**]

100% zwarcie instalacji.

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 23:25:56] • [IP: 94.254.224.***]

Kombinacja !! Czuc smród ze 100km ;)

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 22:10:43] • [IP: 176.221.113.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 21:22:09] • [IP: 80.245.177.***]

Od tego są ubezpieczalnie.

Podqalacz • Poniedziałek [11.06.2018, 20:25:04] • [IP: 46.215.178.***]

To nie ja.byłem akurat na ognisku.

ryynio • Poniedziałek [11.06.2018, 20:06:12] • [IP: 85.194.14.***]

nierzadko zdesperowani właściciele takich aut posuwają sie do podpalenia celem wycofania utopionej gotówki, nie wiem jak jest w tym przypadku

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 20:00:51] • [IP: 80.245.179.***]

W psychiatryku podłączyli internet, wszystkowiedzący ryynio nadaje.

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 19:43:56] • [IP: 94.254.224.***]

Rynio takie że 40 koła to już stary model

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 19:13:53] • [IP: 178.238.247.***]

Ojej...a taki byl amerykanski

ryynio • Poniedziałek [11.06.2018, 19:00:08] • [IP: 85.194.14.***]

kupno uzywanego Porsche za 70-100.000zl to spore ryzyko, bo naprawa moze kosztowac wiecej jak 50% ceny zakupu

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 18:59:14] • [IP: 80.245.188.***]

Hahaha nie chcialo sie sprzedawać.

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 17:34:58] • [IP: 94.254.135.***]

Czy to nie pana Policjanta?? Chyba takie mial te porsche

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 16:56:38] • [IP: 31.0.32.***]

Nie ma d.py, jest jakis podpalacz

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 16:56:27] • [IP: 62.69.251.**]

Jaka tajemnica, parking obok piekarni na ulicy Grunwaldzkiej.

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 16:55:45] • [IP: 148.122.184.***]

Szkoda, nie bylo najmlodsze moze to Porshe ale dosc fajne. Ladny basowy spokojny dzwiek z wydechu.

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 16:31:01] • [IP: 92.42.117.***]

dziczeje to miasto...

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 16:10:42] • [IP: 188.146.130.**]

Na 100% czytelnik tego portalu

Oglądasz 1-25 z 33
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■