POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [30.06.2018, 14:23:47] • Świnoujście

Pomóżmy odnaleźć tego misia!

Pomóżmy odnaleźć tego misia!

fot. Czytelnik

Mała dziewczynka bardzo tęskni i płacze za swoim misiem. Prawdopodobnie został zgubiony on w okolicy Kościoła Chrystusa Króla około godziny 13:30.

Jeśli ktoś znalazł zgubę proszony jest o kontakt pod numerem telefonu: 509334135.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Poniedziałek [02.07.2018, 09:39:02] • [IP: 78.133.244.**]

Że co? szukać misia?? ŻARTY !!

Gość • Poniedziałek [02.07.2018, 07:51:56] • [IP: 85.113.170.**]

Może głodny był i poszedł do Mac Donaldsa. A tak serio, to moze się odnajdzieþ(

Gość • Niedziela [01.07.2018, 17:10:03] • [IP: 178.238.246.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [01.07.2018, 13:49:29] • [IP: 37.47.188.**]

Jakbyś był mądry deklu to byś się zorientował że na zdjęciu mis jest nieprawdaż watssonie ?

kundlomiot • Niedziela [01.07.2018, 10:48:47] • [IP: 62.69.203.**]

ty sam jestes bachor cieciu... pewnie kundla posiadasz zamiast dziecka... Moze sie znajdzie misiu a moze poszedl sobie do stumilowego lasu i inny przyjdzie do Ciebie.:)

Gość • Niedziela [01.07.2018, 10:34:09] • [IP: 94.254.128.**]

Durne komentarze tych co jeszcze dzieci nie mają...wrażliwe i mądre dzieci tęsknią za swoimi misiami, oby się odnalazł i ten :)

Anonymous • Niedziela [01.07.2018, 10:25:51] • [IP: 37.248.165.*]

Opiekun podczas tego miał zapewnie wzrok wbity w ekran smartphona, nieprawdaż Watsonie ?!

Gość • Niedziela [01.07.2018, 09:10:40] • [IP: 80.245.188.***]

Misia mógł podnieść i niepostrzeżenie wsunąć do torby rozmodlony parafianin po wyjściu z kościoła. W takim przypadku pomógłby ksiądz, wygłaszając odpowiedni apel z ambony. Jeśli natomiast misia wywieziono za granicę, to pozostaje tylko iść na spacer do sąsiadów i znaleźć podobnego na ich promenadzie.

Gość • Niedziela [01.07.2018, 09:08:02] • [IP: 37.47.186.***]

Uważaj xebys kiedyś Ty nie znalazł się w takiej sytuacji...

Gość • Niedziela [01.07.2018, 07:42:36] • [IP: 83.20.250.**]

Jak obrzydliwi są Polacy, wystarczy poczytać niektóre komentarze.

Gość • Niedziela [01.07.2018, 06:21:06] • [IP: 37.47.136.***]

czy naprawde kazde zyczenia co poniektorych rozhisteryzowanych bachorow bedzie tu zamieszczane. Niech uwaza aby jej okularki z glowki nie spadly, bo bedzie znowu rozpaczala i pojawi sie kolejne ogloszenie. Na modelke sie nie nadaje

Gość • Niedziela [01.07.2018, 03:01:54] • [IP: 23.226.237.*]

Oddaj dziecku Misia Cebulaku!!

Gość • Niedziela [01.07.2018, 00:37:18] • [IP: 37.47.130.**]

Chyba poziom sięgnął dna... Czy nie ma innych ważniejszych spraw w mieście niż misio? Autorzy - opamiętajcie się! Wystarczy już tych informacji o zagubionych kotach, kluczach, telefonach i...misiach, to nie biuro rzeczy znalezionych! Więcej powagi Redakcjo portalu!

Gość • Sobota [30.06.2018, 23:28:04] • [IP: 94.254.231.**]

Proponuję powołać komisję ds. znalezienia misia. Członków powinien powołać prezydent Świnoujścia, w razie potrzeby zmobilizować odpowiednie służby i powołać służbę cywilną. W razie nieznalezienia zguby ogłosić stan klęski w mieście i zamknąć wszystkie sklepy z zabawkami na okres 3 dni.

Gość • Sobota [30.06.2018, 21:08:41] • [IP: 31.0.65.***]

Boże My myśleliśmy że to tą dziewczynka zaginęła! A to misiu! !!Po co te zdjęcie dziecka, ??

Gość • Sobota [30.06.2018, 21:01:12] • [IP: 80.245.186.***]

Ludzie, empatia.

Gość • Sobota [30.06.2018, 20:43:00] • [IP: 176.221.123.***]

Idiotyczne komentarze piszą osoby, które nie mają dzieci, to bardzo proste, tak proste jak ich bardzo mocno ograniczone życie bez dzieci. Trzymamy mocno kciuki żeby miś się znalazł ślicznej księżniczce.

Gość • Sobota [30.06.2018, 20:38:34] • [IP: 83.20.255.***]

A kogo to interesuje? Dzieciak zgubił to niech ryczy, a opiekun był? to niech szuka

Gość • Sobota [30.06.2018, 20:14:07] • [IP: 176.221.123.***]

Zgubiłem co prawda nie misia a laleczke i... kupiłem nową, dmuchaną z blond włosami. Jestem szczęśliwy.

Gość • Sobota [30.06.2018, 20:13:05] • [IP: 178.235.178.***]

oj współczuję. Synek ma miśków pod dostatkiem ale jednego szczególnie uwielbia. Któregoś razu misiek zapodział się... ile było tęsknoty i płaczu, ach. Szczęśliwie po ponad tygodniu odnalazł się

Gość • Sobota [30.06.2018, 19:49:56] • [IP: 83.20.250.**]

Moja wnuczka też nie zaśnie bez swojego" Cijo", jak mówi na swojego ukochanego kotka maskotki.Dlatego rozumiem tę dziewczynkę i mam nadzieję, że miś się odnajdzie.

druga próba • Sobota [30.06.2018, 19:40:39] • [IP: 62.69.251.***]

Od takich pierdół jest facebook

Gość • Sobota [30.06.2018, 19:37:36] • [IP: 178.238.246.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [30.06.2018, 18:14:48] • [IP: 185.210.39.***]

i Twoj mozg dawno w smieciach... czemu go nie szukasz ?

Gość • Sobota [30.06.2018, 18:06:26] • [IP: 185.210.39.***]

wiecie co ja Wam coś powiem może sobie to wyobrazicie tępe poł głowki... w świecie dziecka nie ma racjonalizmu nie ma go zbyt wiele... i to trochę tak jakbym Wam próbować wytłumaczyć, że macie poziom IQ poniżej poziomu budowy polskich dróg... to teraz proste wyobraźcie sobie, że wam zaginał samochód dekle jedne i pomyślcie co czujecie ? a teraz Wam powiem. ...s kupcie sobie nowe auto i po co isc na policje. ... żal mi Was i tyle... dziękuje dobranoc...

Oglądasz 1-25 z 35
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■