POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [13.07.2018, 08:28:44] • Świnoujście

Wysypisko śmieci na parkingu zaraz przy apartamentowcach

Wysypisko śmieci na parkingu zaraz przy apartamentowcach

fot. Czytelnik

Nasz czytelnik przesyła do naszej redakcji zdjęcia małego wysypiska śmieci znajdującego się na parkingu pod ośrodkiem Graal tuż przy apartamentowcach.

- Od wielu lat wakacje spędzam w Świnoujściu. Nie tylko z powodu pięknej plaży ale i dbałości jaką władze miasta przywiązują do estetyki. Jednakże piękniejący z roku na rok park zdrojowy, dobijająca do europejskich standardów marina czy ukwiecone centrum to nie całe Świnoujście. - mówi nasz Czytelnik.

Wysypisko śmieci na parkingu zaraz przy apartamentowcach

fot. Czytelnik

- Od dwóch tygodni w drodze na plażę przemierzam ulicą Chodorowskiej (dawniej Kruczkowskiego). Przemierzam i z rosnącym zdziwieniem obserwuję... rosnącą z dnia na dzień ogromną kupę śmieci. To wręcz szokujące, że na publicznym parkingu ktoś założył sobie swe prywatne wysypisko odpadów. Miny i komentarze innych turystów (a przechodzą ich tą ulicą codziennie dziesiątki) świadczą o tym, że nie tylko mnie widok ten szokuje. Nie chodzi tu tylko o kwestie estetyczne i przykry widok na jaki narażeni są turyści i mieszkańcy ulicy. Nie jestem specjalistą, ale wydaje mi się, że porozrzucane wokół duże ilości resztek owoców są wręcz jawnym zaproszeniem dla szczurów. - dodaje Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-32 z 32

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 07:54:52] • [IP: 176.221.123.**]

hhhaa nie moge, w przyczepce spia trzy osoby dlatego wykladany jest dobytek na noc z tej przyczepki, na dachu przyczepki sa dwa materace i jeden z przodu czerwone to naprawde fajny apartamentowiec

Gość • Sobota [14.07.2018, 00:18:04] • [IP: 176.221.113.**]

Wmówili ludziom, że to apartamenty a to slumsy :).

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:00:05] • [IP: 94.254.142.***]

to wlasmnie cale swinoujscie swoje chalupy wynajmuja a mieszkaja w norach lub na dzialkach w smrodzie biznesmeni

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:38:54] • [IP: 89.1.97.**]

Do 177...wiec buraku ze dzieki tej stonce i gosciom Niemieckim miasto Swinoujscie egzystuje. Bez nich bys sral i trawy sie trzymal, wiec morda w kubel, cwoku.

Gość • Piątek [13.07.2018, 17:42:28] • [IP: 80.245.189.***]

Jakie apartamentowce- takie śmietnisko :-)))

Gość • Piątek [13.07.2018, 17:11:23] • [IP: 188.146.234.***]

Kiedys udalo sie z tym wynalazkiem porzadek zrobic to dlaczego teraz sie nie da??Straz Miejska do dzieła z Policja.Sprawdzic poza tym na jakich zasadach handluje owocami na Placu Wolnosci

Gość • Piątek [13.07.2018, 16:17:40] • [IP: 77.252.46.**]

SMIESZNE ZE SLUZBY S.M CZY POLICJA Z TAKIM CZYMS NIE DAJE SOBIE RADY TAK JAK Z SAMOCHODAMI STARYMI NA PARGINGACH OSIEDLACH JEDEN 7 WRAKOW ZAJMUJE A DRUGI NIE MA GDZIE ZAPARKOWAC POWINNO TO BYC WYWIEZIONE I TAKI GOSC MA ZA TO ZAPLACIC I TO WYSOKA KARE ZEBY PAPIETALI BO TO NIE ICH PODWORKA I PARKINGI ZA WSZYSTKO TRZEBA PLACIC

Gośćpawel • Piątek [13.07.2018, 16:04:15] • [IP: 94.254.230.***]

Syf kila i jakis * koczujacy od miesiaca na parkingu zalatwia swoje potrzeby fiziologiczne w krzakach

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:20:09] • [IP: 94.254.230.***]

Ten Pan handluje na rynku owocami koszmar

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:06:05] • [IP: 94.254.225.**]

123.*** Straż miejska może być rozwiązana przez radę miasta. Doczytaj nieuku.

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:24:16] • [IP: 83.20.245.***]

Ktos dobrego maerca wyrzucił

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:12:01] • [IP: 178.238.253.**]

MAM NADZIEJĘ ŻE W KOŃCU KIEDYŚ, KTOŚ ROZLICZY, TO CO ZROBIONO Z MIASTEM I KTO ZA TO ODPOWIADA, GOŁYM OKIEM WIDAĆ, KTO I JAKIE UKAŁDY RZĄDZĄ OD WIELU LAT!

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:03:40] • [IP: 178.235.179.***]

Straz Miejska byla - rezultatow brak :/

Gość • Piątek [13.07.2018, 13:44:36] • [IP: 188.146.105.***]

Zlikwidowc straz miejska i tak nic nierobia😎

Gość • Piątek [13.07.2018, 13:38:51] • [IP: 94.254.231.**]

W Świnoujściu kawalerke nazywa się Apartamentem 40 metrów a cena jak za 150 hehe lazurowe wybrzeze tylko ta woda niezbyt lazurow a co jak i gospodarz taka gospda

Gość • Piątek [13.07.2018, 13:25:44] • [IP: 178.235.177.***]

ty stonko czy u ciebie w miescie codziennie wyworza gabaryty to po pierwsze po drugie wlasnie przez was jest ten syf w miescie

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:53:23] • [IP: 31.0.87.**]

Nikt nie kontroluje legalnosci jego handlu i nikt sie nie odważy się go ukarać. Zabrać na jego koszt caly ten bałagan razem z przyczepą jako zabezpieczenie opłaty za posprzątanie

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:35:15] • [IP: 94.254.231.**]

To ten Dziad !! Co bez ubezpieczenia i orzegladu ciagle jezdzi !! Zelezny sprzesaje wisnie kolo kosciola. POLICJA ten pan znowu uprawia partyzantke auto na bank niesprawne i niebezpiecznie

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:15:39] • [IP: 79.190.14.**]

Facet mieszka w tym samochodzie, ja tego nie rozumiem - tu nie sa problemem puste kartony tylko sam menel mieszkający na tym śmietniku. Straż miejska nie chce przyjąć do wiadomości, że ona tam MIESZKA a nie tylko trzyma graty...

Gość • Piątek [13.07.2018, 11:44:08] • [IP: 80.245.179.***]

Kto to jeszcze jeździ takimi ruinami, pewnie młodociany.

Gość • Piątek [13.07.2018, 11:25:49] • [IP: 79.140.194.**]

CAMPING al. la BANGLADESZ. PASUJE DO POBLISKIEGO RYNKU NA SEZAMKOWEJ !!1

Gość • Piątek [13.07.2018, 11:23:09] • [IP: 62.69.229.***]

a ciekawe ile woreczków ze śmieciami dorzucił tam pisowski informator - ci z południowej części naszej ojczyzny mają to we krwi - zawsze donosili na innych

Gość • Piątek [13.07.2018, 11:02:15] • [IP: 89.74.216.***]

ale dlaczego wyrzucili na śmietnik wyrób niemieckiej motoryzacji?

Gość • Piątek [13.07.2018, 10:40:26] • [IP: 80.245.176.***]

gdzie straż wiejska

Gość • Piątek [13.07.2018, 10:34:47] • [IP: 91.199.250.**]

przecież widać że stojący obok samochód to sypialnia i kuchnia, a meble na przyczepce to salon

Gość • Piątek [13.07.2018, 10:19:00] • [IP: 176.221.123.***]

Prezydent Świnoujscia będzie Nowy a Straż Miejska będzie rozwiązana a Dzielnicowi z Posterunku Policji przejmą te Obowiazki

Gość • Piątek [13.07.2018, 10:10:34] • [IP: 23.226.237.*]

Mnie się tam, to podoba...

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:56:54] • [IP: 94.254.227.**]

To sprawa tzw handlowców z tego bałaganu pod granica zaczął sie handel i zaczął sie syf

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:54:23] • [IP: 95.40.182.**]

To przecież Żelazny słynny gość handluje na dziko owocami koło dużego kosciola

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:04:20] • [IP: 77.252.46.***]

Straż miejska byla tu. Panowie porozmawiali ale nie udało się przekonać Pana do uporzadkowania terenu. Na miejscu był sam szef Straży Miejskiej. Minęło 2 tygodnie, śmieci jest coraz więcej.

OLAF • Piątek [13.07.2018, 08:52:30] • [IP: 80.211.250.***]

A zgłoszone do UM?

Gość • Piątek [13.07.2018, 08:46:37] • [IP: 102.248.130.***]

Straż Wiejska jak i Policja w sprawach porządkowych i monitorowania ruchu drogowego są dziwnie nieporadne.

Oglądasz 1-32 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■