POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [06.07.2018, 20:43:41] • Świnoujście

Czytelnik: Zapytajcie Żeglugi jakie zasady panują na promie

Czytelnik: Zapytajcie Żeglugi jakie zasady panują na promie

fot. Czytelnik

O co może chodzić Czytelnikowi, któremu zależy na sprecyzowaniu zasad określających korzystanie z przepraw promowych przez samochody z przyczepami? Zauważył bowiem, że przed przeprawą znajduje się znak informujący, zaś zaobserwowana sytuacja wygląda zupełnie inaczej. To w końcu można wjeżdżać z przyczepami czy nie?

"Jako użytkownik promów często widziałem jak na prom wjeżdżają pojazdy z przyczepami. Przesyłam zdjęcie auta które wjechało na prom oraz jaki znak widnieje przed przeprawą." - mówi Czytelnik.

Czytelnik: Zapytajcie Żeglugi jakie zasady panują na promie

fot. Czytelnik

"Warto zapytać Żeglugi jakie w końcu zasady panują na przeprawie, a poza tym nawet policja może podjąć temat za łamanie zakazów." - sugeruje Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 65, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 65

Gość • Wtorek [10.07.2018, 08:30:27] • [IP: 178.238.245.**]

co za człowiek że wszystko mu przeszkadza??

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 15:32:44] • [IP: 57.98.63.***]

Już nie przesadzajmy - kursują trzy promy prawie na okrągło, jeśli jest miejsce na zabranie takiego auta z przyczepką to co za kłopot? W tym mieście wiecznie coś komuś nie pasuje.

Gość • Sobota [07.07.2018, 22:12:31] • [IP: 178.238.253.***]

Cóż za spostrzegawczość

Gość • Sobota [07.07.2018, 20:54:06] • [IP: 77.252.46.***]

Dla mnie, to na Bielikach mogą nawet zrobić składowisko zużytych elementów dźwigowych i kolejowych.

Gość • Sobota [07.07.2018, 20:15:07] • [IP: 176.221.123.***]

Czytelnikowi proponuję ponowny egzamin na prawo jazdy! Czytaj, czytelniku, tekst" Kodeksu Drogowego" że zrozumieniem a nie po łebkach, bo akurat tak pasuje... czytelnikowi.

Gość • Sobota [07.07.2018, 13:47:37] • [IP: 92.42.116.***]

gamoń jakiś

Magda • Sobota [07.07.2018, 13:33:04] • [IP: 178.238.247.***]

Ale sie ośmieszył hahahhhaa przypomnę : jest to zakaz wjazdu na drogę pojazdów silnikowych ciągnących przyczepy. Nie dotyczy on pojazdów z przyczepą jednoosiową lub naczepą. Propnuję odnowić kurs prawka jady.

Gość • Sobota [07.07.2018, 12:38:32] • [IP: 83.20.254.***]

niech gosciu zapozna sie dokładnie z interpretacja tego znaku bo prawko chyba sobie kupił

Gumiś • Sobota [07.07.2018, 12:12:38] • [IP: 87.205.232.*]

Widzę że kogoś zazdrość zrzera o takim BMW możesz tylko pomarzyc jak się jeździ tico albo lanosem hahahaha

Gość • Sobota [07.07.2018, 11:50:58] • [IP: 89.1.97.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

ASD • Sobota [07.07.2018, 11:10:18] • [IP: 176.221.123.***]

Znak na drugim obrazku to tzw. zestaw znaków a czytelnik to gamoń i zapewne zniewieściały dziad. Chciał zabłysnąć a wyszło jak całe jego życie - czyli kicha.

Gość • Sobota [07.07.2018, 11:08:20] • [IP: 92.42.118.***]

Do czytelnika...Znak zakazu B7" Zakaz wjazdu pojazdów silnikowych z przyczepami" stosuje się w celu wyeliminowania z ruchu na drodze pojazdów silnikowych z przyczepą dwu- lub więcej osiową.Proponuje zgłosić n policję że czytelnik nie zna przepisów ruchu drogowego.Co oznacza ze jest zagrożeniem dla całego miasta.

Gość • Sobota [07.07.2018, 11:06:54] • [IP: 178.238.247.**]

jestem zdziwiony że tak oczywiste dla wszystkich przepisy ten portal przekazuje na swojej stronie . ... brak podstawowej wiedzy ?

Gość • Sobota [07.07.2018, 10:55:03] • [IP: 158.26.145.**]

Mam BMW seri 3 i to w dieslu z 1990 roku...jestem z Mokrzycy, a Nas to nie obowiazuje...koniec nadawania...oddaje glos do Studia!

Gość • Sobota [07.07.2018, 09:58:13] • [IP: 83.11.63.***]

pewnie dziad z po uprzejmie informuje, jak jest ze swinoujscia to ma prawo i tyle, a jak ci cos nie pasuje to zmien miejsce zamieszkania kapusiu.

Gość • Sobota [07.07.2018, 09:57:28] • [IP: 80.245.178.***]

jest tam tez zakaz postoju a wszyscy stoja z wylaczonym silnikiem, ratunku! policja!

Gość • Sobota [07.07.2018, 09:49:14] • [IP: 80.245.187.***]

A kiedy tunel?. .. kiedys byl wjazd do 2 lub 2.2t potem chyba zmienili z uwwgi na pewne firmy

Rozsądny • Sobota [07.07.2018, 09:48:35] • [IP: 92.42.117.***]

taaaa wielka ilość przyczep na Bielikach to ogromny problem ;-)

Gość • Sobota [07.07.2018, 09:46:09] • [IP: 37.7.218.**]

Te, czytelnik, a masz prawko ? Zdałeś czy w chipsach znalazłeś ??

Gość • Sobota [07.07.2018, 09:30:01] • [IP: 37.7.218.**]

Znak B-7 oznacza zakaz ruchu pojazdów silnikowych z przyczepą (przyczepami). Zakaz nie dotyczy pojazdów z przyczepą jednoosiową lub naczepą.

Gość • Sobota [07.07.2018, 09:23:37] • [IP: 37.47.170.***]

Czytelnik ma pusty łeb jak większość w tym mieście

Gumiś • Sobota [07.07.2018, 08:59:40] • [IP: 87.205.232.*]

Mnie i mojego wypasionego BMW zasady nie obowiazuja

Gość • Sobota [07.07.2018, 08:54:37] • [IP: 176.221.123.***]

Pływają t3 promy kolejki brak a ten pieni pianę jak by nie miał co robić w życiu. I jak się znaków nie zna to raczej taki kierowca powinien nam piechotę chodzić na egzamin go

Gość • Sobota [07.07.2018, 08:42:09] • [IP: 92.42.114.***]

zrobcie protest jak opozycja, że wasze prawa są łamane i poskarżcie sie lewakom z unii

Gość • Sobota [07.07.2018, 08:22:32] • [IP: 94.254.229.***]

TO ZE STOI W KOLEJCE NIE OZNACZA ZE ZOSTANIE WPUSZCZONY !! Konpott i cebulaki cale miasto

Oglądasz 1-25 z 65
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■