POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [05.07.2018, 13:08:01] • Świnoujście

Pracownik świnoujskiej komendy Policji wicemistrzem świata!

Pracownik świnoujskiej komendy Policji wicemistrzem świata!

fot. Policja

Podczas Mistrzostw Świata Nordic Walking w Mosinie, w którym udział wzięło blisko 600 zawodników z 14 krajów, wyłonieni zostali najlepsi w tej dziedzinie sportowej. W kategorii wiekowej 60+ na podium znalazł się reprezentant ze Świnoujścia Marek Stefanicki. Na co dzień wicemistrz świata pracuje w świnoujskiej komendzie Policji.

Kilka dni temu w Mosinie odbyły się Mistrzostwa Świata Nordic Walking Mosina 2018. W zawodach wystartowało blisko 600 zawodników z 14 krajów. Zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych mieli do pokonania dystans 5, 10 oraz 21 kilometrów. Trasa zawodów, w ocenie uczestników mistrzostw, była miejscami trudna ze względu na piaszczysty teren. Nad przebiegiem eliminacji i prawidłową techniką czuwali sędziowie, obecni na całej trasie wyścigu. Prawdziwą gratką dla zawodników mistrzostw była obecność Pana Marko Katanev – twórcy nordic walking, który zachęcił już ponad 14 milionów osób do marszu z kijami. Marco towarzyszył uczestnikom w ich zmaganiach, zagrzewając do walki.
Zacięta walka rywali z kilkunastu krajów zakończyła się wyłonieniem zwycięzców. W Drużynowych Mistrzostwach Świata pierwsze miejsce zajęli Polacy. W kategorii wiekowej 60+ drugie miejsce zajął reprezentant Świnoujścia Marek Stefanicki. Na co dzień wicemistrz świata pracuje w świnoujskiej komendzie Policji w Zespole Administracyjno- Gospodarczym.

Serdecznie gratulujemy Panu Markowi i życzymy kolejnych sportowych sukcesów!

asp. szt. Beata Olszewska
oficer prasowy KMP w Świnoujściu


komentarzy: 36, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 36

Gość • Sobota [07.07.2018, 10:25:46] • [IP: 80.245.178.**]

Gratulacje

Gość • Piątek [06.07.2018, 17:17:27] • [IP: 92.42.113.**]

Marku, weź się za mundurowych niech zaczną chodzić i to szybko zamiast jeździć.Gratuluję wyniku.Piotr M.

RP • Piątek [06.07.2018, 12:54:35] • [IP: 93.94.185.***]

Brawo Marek, cięzki trening daje efekty.

PAn. • Piątek [06.07.2018, 12:19:08] • [IP: 93.94.186.**]

Wielkie gratulacje i podziw. Super sprawa. Weterani wciąż mocni. Pozdrawiam Piotr

Gość • Piątek [06.07.2018, 10:27:11] • [IP: 79.186.61.**]

Gratulacje i słowa uznania

Gość • Piątek [06.07.2018, 09:47:21] • [IP: 176.221.123.***]

Gratulacje. Miło Cię widzieć. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. Tadek C.

Gość • Piątek [06.07.2018, 09:46:53] • [IP: 80.245.190.***]

WIELKIE BRAWA I GRATULACJE.

Gość • Piątek [06.07.2018, 08:41:38] • [IP: 80.245.183.**]

Gratulacje

Gość • Piątek [06.07.2018, 08:37:06] • [IP: 37.47.147.***]

Fajny wynik ale żałosne jest to eksponowanie się jako pracownik tej firmy..

Gość • Piątek [06.07.2018, 01:50:40] • [IP: 62.69.229.**]

Szkoda, że policja nie jest tak skuteczna w stosunku do kierowców z DDR-u.

Gość • Piątek [06.07.2018, 00:16:21] • [IP: 37.47.190.***]

Brawo Marek.

Gość • Czwartek [05.07.2018, 23:46:32] • [IP: 93.94.188.***]

Brawo Marek. ...

Gość • Czwartek [05.07.2018, 22:13:38] • [IP: 178.238.250.***]

Marek szacun. Ogromna praca

Gość • Czwartek [05.07.2018, 21:47:03] • [IP: 80.245.178.**]

Elegant z Mosiny.

Gość • Czwartek [05.07.2018, 20:56:20] • [IP: 176.221.123.***]

Pracownik Cywilny Policji

Gość • Czwartek [05.07.2018, 20:33:39] • [IP: 164.127.218.***]

18:45 - Trudno mi sobie wyobrazić nordykowców z Afryki walkingujących po Saharze albo po buszu - w ogóle, tam, w Afryce mają problemy szczególne, co zjeść, jak sie uchronic przed moskitami, tak więc walkingowanie to czesto ucieczka za siatkę lub to wręcz grzech, jeśli nie ma co jeść, pić, bo walkingowanie nordyczne to grzeszne zużywanie jadła i picia, których jest mało. No i kto będzie przelatywał pół świata, by łazic z kijkami bez odpowiednich apanaży za to, choćby ze zwrotem za samolot.

Gość • Czwartek [05.07.2018, 20:18:17] • [IP: 178.238.249.**]

Gdzie on pracuje bo go nie widać

Gość • Czwartek [05.07.2018, 20:08:35] • [IP: 178.238.253.***]

Brawo Panie Marku

Gość • Czwartek [05.07.2018, 19:18:47] • [IP: 31.135.163.***]

Gratulacje ! Stary Ale jary !

Gość • Czwartek [05.07.2018, 18:45:20] • [IP: 212.165.108.***]

Panie Marku gratulacj.Ale mam kilka pytań.Dokopalem się do wyników których niestety niema na oficjalnej stronie Mistrzostw Świata w NW.Pomijam uśmiechem że na Mistrzostwac Świata w NW niema klasyfikacji z podziałem na państwa. Na 488 zawodników deklarujących"miejscowość" naliczyłem 52 zawodników z poza Polski.Wiekszosc to Ukraina kilku Rosja kilku Skandynawów, na palcach jednej ręki można policzyć inne europejskie państwa.Pytam gdzie inne kontynent.gdzie Azja Ameryki nikogo z Oceanii Afryka też nie wystawiła remrezentacjii.Nastepnym razem proponuje OSiR" Mosina" zorganizować Mistrzostwa Galaktyki w NW Prosze tylko niezapomniec o wpisaniu nazw planet zwiększy to przejrzystość wyników.

Gość • Czwartek [05.07.2018, 18:02:15] • [IP: 93.205.231.**]

Gratulacje Marku

Gość • Czwartek [05.07.2018, 17:32:13] • [IP: 185.210.39.***]

Marek szacun (y)

Gość • Czwartek [05.07.2018, 17:26:47] • [IP: 80.245.178.**]

Jaki czas i dystans, trochę więcej staranności.

Gość • Czwartek [05.07.2018, 17:18:21] • [IP: 88.156.232.**]

GRATULACJE

Kultura • Czwartek [05.07.2018, 15:50:03] • [IP: 37.47.184.***]

Szacun i gratulacje bravo👏👏👏👏👏&#
128079;

Oglądasz 1-25 z 36
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■