POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [08.07.2018, 21:17:23] • Świnoujście

Czytelnik: Czy świnoujska plaża jest przeznaczona tylko dla ludzi zdrowych i bezdzietnych?

Czytelnik: Czy świnoujska plaża jest przeznaczona tylko dla ludzi zdrowych i bezdzietnych?

fot. Czytelnik

Takie pytanie zadał Czytelnik po obserwacji warunków, w jakich korzysta się z wejść na plażę. Wnioski nasuwające się z doświadczenia zostały opisane w e-mailu przysłanym do redakcji portalu iswinoujscie.pl.

"Czy świnoujska plaża jest przeznaczona tylko dla ludzi zdrowych i bezdzietnych? Czy też stanie się dostępna dla ludzi poruszających się na wózkach inwalidzkich i dla rodzin z małymi dziećmi? Dziś niestety kobieta z małym dzieckiem musi robić niemal za traktor z napędem na cztery koła, a inwalida jak żołnierz w czasie wojny pod obstrzałem musi się czołgać jeśli chce dotrzeć do morza. Czy pan Żmurkiewicz musiałby stracić obie nogi, by zrozumieć jak bardzo miasto Świnoujście zaniedbuje inwalidów......a przecież wystarczyłoby w co drugim wejściu na plażę rozwinąć gumową kładkę lub raczej przedłużyć już istniejące. Jest 2018 rok i przez cały czas rządów pana Żmurkiewicza nikt nawet nie zająknął się nawet o tym problemie, a przecież Świnoujście to miasto turystyczne."- opisuje sytuację Czytelnik. A jakie zdanie na ten temat mają inni mieszkańcy naszego miasta i turyści?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 75, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 75

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 07:51:10] • [IP: 62.69.241.**]

zamiast robić fotkę trzeba było pomóc paniusi wyjechać z tym całym majdanem. na drugi raz może się rozpakuje przy wydmach?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 07:51:04] • [IP: 193.69.22.**]

Ma 500+ niech zatrudni pomoc

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 07:49:21] • [IP: 37.47.179.***]

Fajna byłaby taka kladka np na wysokości 3- 4 metrow. Wjazd i zjazd takim czymś co jest przeznaczone do wózków inwalickich. Wjeżdża sobie gościu na wozku inwalidzkim na podłoże np 1metr na 1.5m i w górę. Siedziałaby osoba wypuszczając i opłata np 2zł. Jak ktoś chce to korzysta jak nie to pchać wózek po piachu. Nikt o tym jeszcze nie pomyślał ale to nie glupi pomysł.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 07:44:00] • [IP: 62.69.231.***]

Jaka piękna tragedia.To skandal, że na plaży jest ten wstrętny piasek. A tak na serio, to przecież przy niektórych wejściach na plażę są kładki... wystarczy się rozejrzeć.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 07:27:16] • [IP: 178.238.252.**]

zalać betonem najlepiej dla paniusi

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 07:19:24] • [IP: 94.254.229.**]

Czytelnik to chyba debil. Plaza to piasek, nie pchasz sie wozkiem na piasek, tak samo jak nie pchasz sie do wody jak nie umiesz plywac. Jak by przedluzyli kladki to by traktor sprzatajacy nie mial rano jak przeczesywac piasku

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 07:09:43] • [IP: 37.47.148.**]

Plaża nie jest dla lemingów.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 06:52:35] • [IP: 37.47.154.*]

Autor proszę pomuc pani z wózkiem a nie bzdury pisać.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 06:08:56] • [IP: 185.210.36.***]

co za głupi artykół

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 05:58:50] • [IP: 31.0.37.**]

Weź ty zluzuj gacie piasek na plaży a co ma być TERAKOTA DĘBICA JAKIŚ TO PISZE

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 05:08:31] • [IP: 31.0.45.**]

Ja tez mam dwojke dzieci i jakos czlowiek dawal rade ato teraz mamom sie poprzewracalo? Moze zrobic chodnik bo Pani jest ciezko... no bez przesady

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 03:32:35] • [IP: 31.15.33.***]

zrobić betonowe ścieżki podzielić plaże na kwadraty i zrobić betonowy dojazd do posesji nr...A czytelnik to niech jedzie nad Wisłę tam jest przyjemniej, sam śmigałem z wózkiem i dzieckiem po piasku i nie widzę w tym żadnego problemu a jak komuś ciężko niech chodzi po betonie i po promenadzie ot ci rozwiązanie problemu

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 03:27:01] • [IP: 93.94.185.***]

A PO CO PÓŁ DOMU ZABIERAJĄ NA PLAŻĘ.NIECH SOBIE" JANA" ZATRUDNIĄ DO DŹWIGANIA

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 03:10:01] • [IP: 95.129.225.***]

jakos ten wózek wciągneła! mogła pomyślec przed plażowaniem czy starczy sił by wrócic do :domu"

AGENDA 21` • Poniedziałek [09.07.2018, 00:46:46] • [IP: 80.245.178.***]

SZKODA, ŻE DREZYNY PANCERNEJ Z SALONKĄ NA PLAŻĘ NIE ZABRAŁA. I SKĄD TO ZDZIWIENIE I ZASKOCZENIE, ŻE NA PLAŻY NIE MA BETONU? I CZY MIAŁ BYĆ ?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 00:29:41] • [IP: 80.245.178.**]

i brak kibli. na wydmach wszędzie kupy, kupy, kupy...A na pozór tak ładnie...i wszędzie tyle kwiatów...

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 00:28:30] • [IP: 88.156.233.**]

Zabetonowac cala plaze, zrobic dojazdy do samej wody i parkingi. Morze osuszyc, bo jeszcze dzieci czytelniczki moglyby sie zamoczyc czy niedaj boze utopic.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 00:20:56] • [IP: 83.23.186.**]

Piasek na plaży?? Toż to szok!!

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 00:06:09] • [IP: 94.254.182.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [08.07.2018, 23:56:15] • [IP: 188.146.32.**]

Buhaha nie musisz tu wcale przyjeżdżać ani Ty i cała hołota z Polski !

Gość Zibi • Niedziela [08.07.2018, 23:55:45] • [IP: 89.229.235.***]

Debil do kwadratu.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 23:42:12] • [IP: 46.230.212.***]

Paranoja !! W głowie się nie mieści. Czy ta nażekająca osoba na piasek na plaży napewno pochodzi z planety Ziemia ?

Gość • Niedziela [08.07.2018, 23:20:38] • [IP: 94.254.232.**]

No pewnie, jak w Zakopanem.Są szlaki do pieszej wędrówki, ale przecież trzeba konia, bo biedni turyści nie dają rady.Nie nadajesz się na piaskowe plaże, nie przyjeżdżaj i tyle. Delikatne pokolenia nastały, FUJ!!

Gość • Niedziela [08.07.2018, 23:18:24] • [IP: 81.15.166.**]

Komentarze pisza ludzie z jedną szarą komórką. Xxl wiek a mamy problem z barierami. Jak mozna kpic.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 23:17:45] • [IP: 148.122.184.***]

I moze jeszcze schody ruchome lądowisko dla samolotów ludzie to jest plaża a taka pani powinna sie zaopatrzyc w nosidełko

Oglądasz 26-50 z 75
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■