POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.07.2018, 14:39:05] • Świnoujście

Zombie narkotyk w Świnoujściu. Dziś o 20:15 w programie Alarm!

Zombie narkotyk w Świnoujściu. Dziś o 20:15 w programie Alarm!

fot. YouTube

Alarm!” TVP1: zabójczy narkotyk „Flakka Zombie” dotarł do Polski. Już zabija.



Do Polski dotarł zabójczy narkotyk potocznie nazywany „Flakka Zombie” – wszystko niestety na to wskazuje. Pod koniec czerwca w Świnoujściu zmarł młody mężczyzna, który, zdaniem świadków i specjalistów, był nim odurzony. Rozszalały mężczyzna w centrum miasta rzucał się pod koła jadących samochodów. Świadkowie ataku furii nie byli w stanie uchronić go przed potrąceniem przez trzy auta. Więcej o tej sprawie dziś o 20:15 w programie Alarm! w TVP1. UWAGA – W MATERIALE VIDEO SĄ DRASTYCZNE SCENY.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Wtorek [10.07.2018, 18:19:16] • [IP: 95.130.9.***]

22:15

Gość • Wtorek [10.07.2018, 13:28:48] • [IP: 89.1.97.**]

Naogladal sie TVPublicznej i go walnelo. To przestroga dla innych.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 13:16:20] • [IP: 94.254.236.**]

I TAK Z SZEDŁ Z TEGO PADOŁU . JEDNEGO SMAKOSZA MNIEJ .

Gość • Wtorek [10.07.2018, 12:21:26] • [IP: 77.252.46.**]

Ja poczekam, aż do Świnoujście dotrze" Krokodyl". mniam... Mniam... 😜 ꎊ 😝 ꎊ 😃

Gość • Wtorek [10.07.2018, 11:47:27] • [IP: 77.252.46.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [10.07.2018, 08:05:46] • [IP: 10.0.2.***]

Przyroda sama się oczyszcza, ale oby niewinni ludzie nie cierpieli.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 00:37:12] • [IP: 92.42.114.***]

To opetanie

Gość • Wtorek [10.07.2018, 00:17:14] • [IP: 95.129.224.***]

Przed wejściem na salę obrad senatorowie i posłowie powinni być badani na obecność alkoholu i środków odurzających w organizmie.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 00:08:03] • [IP: 92.42.114.***]

Nadludzka sile to ma demon. Narkotyki to sa drzwi otwarte dla diabla

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 23:45:23] • [IP: 210.89.72.***]

Gricha a pamietadz WEST COAST Za czasów Bodka ? Albo SLYNNWGO SH

👀 • Poniedziałek [09.07.2018, 23:19:24] • [IP: 37.248.211.**]

Miota nim jak szatan

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 22:05:39] • [IP: 94.254.225.**]

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:07:47] • [IP: 94.254.231.**] Za komuny było lepiej nie ? To jest kapitalizm i to jest kapitalne. Musisz to znosić albo wprowadź się i zrób więcej miejsca innym. :)

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:48:52] • [IP: 164.127.64.**]

20:09 - Ale człowiek, który był pod wpływem tego dopalacza, ten z filmu, NIE BYŁ MIEJSCOWY, jak powiedziano w programie" Alarm!" Był albo turystą, albo przyjechał pracować - tyle ujawniono... .19:25 - To widać po twoich wpisach, że walą ci w głowę Polsat i TVN, często ci admin wycina wpisy, pamiętam, że bywało, iż kilka obok siebie miałeś wyciętych - nie dziwię się, były bardzo agresywne.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:44:44] • [IP: 188.146.110.***]

Ja oglądam I Program też, bo jest dobry!Tvn to omijam

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:23:32] • [IP: 80.245.178.**]

Jacy sami znawcy z przyjezdnych …………. sami psycholodzy. Jest tylko jeden problem ………….. bo kiedy to ja jestem gdzieś indziej w Polsce na wczasach to owi miejscowi jacyś tacy nie swoi, mało mili itp. Bardzo wielu wypoczywających uważa, że (nie wiadomo czemu) ich kultura i szare komórki też mają wolne. Wchodzisz na pasy to się rozglądaj a nie z komórką przy uchu jeszcze zwalniasz, jak jedziesz to patrz jak to robisz bo sam nie jesteś (tu się trudno zgubić) i nie blokuj innych. zachowuj się tak kolego/koleżanko jak byś chciał aby zachowywano się w stosunku do ciebie. I tyle ………….. dla innych może aż tyle.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:09:02] • [IP: 37.47.169.*]

j444, oglądanie TVN i Polsat wali bardziej w mózg niż to zombie

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 20:09:09] • [IP: 89.1.97.**]

Bo buractwo miejscowe bez dopalaczy nie potrafi zyc, glupieja w pogoni za kasiora i sieja nienawisc wokol siebie.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:38:26] • [IP: 80.245.188.**]

ja dzisiaj przechodzilem przez park na chopina to jakis koles na waleta walil konia na lawce moze tez na dopalaczach. ..

j444 • Poniedziałek [09.07.2018, 19:25:58] • [IP: 176.221.123.**]

Programu" alarm" widzieć nie będę bo rządowych" gadzinówek" nie oglądam i nie słucham.

j444 • Poniedziałek [09.07.2018, 19:20:12] • [IP: 176.221.123.**]

I niech zabija, wolny wybór ofiar, tylko oby był dla NFZ jak najmniejszy koszt zanim odejdą.

MARKIZ-DE LA KUTA-NESKU • Poniedziałek [09.07.2018, 19:06:12] • [IP: 37.47.180.**]

TOOOOOOO KTOS Z POLSRAMPU WYPLATE DOSTAL I PRZEZ SZYBE KADROWEJ DO AUTA WPADL.::::::::)))))))))))))

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:47:04] • [IP: 81.247.208.**]

Hahahahaha i dobrze niech sie po zabijaja

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:19:19] • [IP: 37.47.154.**]

[IP: 164.127.64.* ale ja uważam, że on ma rację.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:07:47] • [IP: 94.254.231.**]

Drodzy krytycy świnoujśkiej społeczności. My mieszkańcy Świnoujścia jesteśmy poprostu zmęczeni waszą ciągłą krytyką. Mamy dosyć słuchania że jesteśmy gburowaci, tacy siacy I owacy. Mamy dosyć waszych ciągłych lamętów że rybka mogła by być bardziej morska, że drogo, że słońca nie ma, że komary są I że się pokój nie podoba. My was drodzy turyści I drodzy dorobkiewicze nie zmuszamy do pobytu w naszym mieście. Zostancie u siebie tam gdzie wszyscy są uśmiechnięc, sympatyczni i klepią słodką biede. Zamiast siedzieć na portalach wypie... na plaże a ci którzy przyjechali tu za pracą niech się zastanowią nad rychłym powrotem w rodzinne strony, a kredyty spłacajcie z pieniędzy zarobionych przy kopaniu buraków. Pozdrawiam mieszkanka Świnoujścia

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:02:56] • [IP: 178.238.253.**]

Miasto niegdyś piękne spokojne gdzie tysiące ludzi przyjeżdżało na odpoczynek, teraz zrobiło się szambo, to jest trudne do zniesienia, staczamy się po równi pochyłej!To zatrważające jak jedno pokolenie może zniszczyć miasto!

Oglądasz 1-25 z 48
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■