POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.07.2018, 17:26:27] • Świnoujście

Zasłabł i wjechał w latarnię

Zasłabł i wjechał w latarnię

fot. Czytelnik

70-letni kierowca Citroena zasłabł za kierownicą w centrum miasta. Wjechał w latarnię uliczną, łamiąc ją.

Do zdarzenia doszło na ul. Marynarzy, na wysokości ronda. Kierowca wjechał w uliczną latarnię, sprawiając, że ta przechyliła pod kątem w kierunku chodnika. Na miejscu obecna była policja oraz pogotowie ratunkowe.

Zasłabł i wjechał w latarnię

fot. Czytelnik

- W piątek tuż przed południem przy skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej i Marynarzy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu marki Citroen. Kierujący nim 70-letni mężczyzna w wyniku zasłabnięcia wjechał na chodnik, uszkadzając znak drogowy, po czym najechał na drugą stronę jezdni, uszkadzając lampę. Na miejsce przybył ambulans, który zabrał kierującego do szpitala. Wystosujemy wniosek do właściwego miejscowo starosty celem sprawdzenia stanu zdrowia 70-latka - informuje nas asp. szt. Breata Olszewska, oficer prasowy KMP w Świnoujściu

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Wtorek [10.07.2018, 13:25:13] • [IP: 89.1.97.**]

Nieraz pozory myla, ma 30 lat a wygladaja na 60 albo i wiecej, tak ich kira wyniszczyla. A we lbach u tych mlodych? Sieczka i buraki.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 12:27:43] • [IP: 77.252.46.**]

20:59:52 - A Twój post, to wcale analfabetyczny nie jest.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 09:29:14] • [IP: 80.245.191.***]

kiedyś też będziecie mieli po 70 lat wtedy się zastanowicie nad tym co pisaliście

Gość • Wtorek [10.07.2018, 08:41:18] • [IP: 95.129.228.***]

Kurcze. Ludzie popatrzcie że to kamper. Pewnie gościu już swoje odpracował, chciał w końcu odpocząć i zasłabł. Trochę wyrozumiałości.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 08:04:58] • [IP: 10.0.2.***]

Prowadzenie do 30 powinno być zabronione, młodzi powodują najwięcej wypadków przez brawurę.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 07:30:58] • [IP: 80.245.178.***]

rachunek od miasta za lampę wyniesie 6000zł (w sklepie słup + lampa 2500zł) ale miasto nie pozwoli naprawić na własny koszt.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 07:14:43] • [IP: 83.8.165.**]

70 latek za kółkiem to zagrożenie dla uczestników ruchu.Zabierać prawo jazdy

Gość • Wtorek [10.07.2018, 06:40:35] • [IP: 89.1.97.**]

Zaslabl i co z tego? Wiek niegra roli i mlodszym to sie przytrafic moze, buraki mlode i to debilowate, komentarze schowajcie sobie miedzy posladki.Dziisiaj On jutro Ty, takie zycie.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 00:14:30] • [IP: 95.129.224.***]

Po przekroczeniu 65-ego roku życia wszyscy senatorowie i posłowie powinni być z urzędu wysyłani na emeryturę, o ile ją sobie wypracowali.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 23:56:51] • [IP: 37.248.212.**]

Co jeden to mądrzejszy, zasłabnięcie może się zdarzyć każdemu bez względu na wiek. O wiele gorsi są tracy co są młodzi I wydaje Im się że cała ulica jest ich, pod prąd, z prądem, na gazie i bez prawka ale za kółkiem...

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 23:00:02] • [IP: 176.221.122.**]

i dalej czytam, te wypowiedzi osiedlencow miejscowych szoferów..jak bysmy wsiedli w podobne auta to udawadnia ci ze ni powachasz mojego dymu

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:56:47] • [IP: 176.221.122.**]

macie racje, po 60-tce badania, ale prawo jazdy tylko dla majacych mature ito z dobra ocena

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:53:27] • [IP: 176.221.122.**]

mlody rolniko-rybaku za dyche.z ciebie kierowiec jak ze mnie pastor.nie wychylaj sie o jezdzie autem. bo dla ciebie najbezpieczniejszy jest traktorek...

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:42:32] • [IP: 178.238.252.***]

Starszy robi wypadek bo zaslabl a mlody bo za szybko i bez wyobrazni jechal, nie ma reguly !!

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:19:41] • [IP: 77.252.46.**]

JEDEN ZLODZIEJ CZY PIJAK TO JUZ WZYSCY PO 80 JEZDZA NIE MIELI WYPADKU A ILU MLODYCH POGINELO NIE MA REGULY PO PIJAKU TO ZABIERAC TO LUDZIE SA NIEODPOWIEDZIALNI

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 20:59:52] • [IP: 5.172.239.**]

ale tu polszczyski alfabetyzm w tych komentarzach że normalnie czytać nie można i wogóle ogarnijcie ten alfabetyzm bo to szkoda słów.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:52:52] • [IP: 95.129.224.**]

Po 60tce powinny być wprowadzone psychotesty i badania lekarskie dla wszystkich kierowców.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:37:05] • [IP: 80.245.188.**]

dobrze ze nikogo nie zabil. ..powinni mu prawko za to zabrac.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:25:34] • [IP: 80.245.186.***]

CORAZ CZESCIEJ WIDAC ILE WYPADKOW POWODUJA KIEROWCY PO 65 R.ZYCIA, A TO ZASLABL, A TO CUKIER SPADL, TO ZNOW NIEDOWIDZI ITD.W TAKICH PRZYPADKACH NALEZY OD LEKARZA I-GO KONTKATU POPROSIC INFO NA TEMAT SCHORZEN KIEROWCY I JESLI POJAWIAJA SIE TE W-W ODBIERAC PRAWKO DOZYWOTNIO!!SRODEK DNIA, PIEKNA POGODA I CO LATARNIAZALICZONA??!!PRZEZ TO SKRZYZOWANIE PRZECHODZI DUZO OSOB I CO NA PASACH CZYHA NIENBEZPIECZENSTWO.APELUJMY DO RZADZACYCH BY BADALI KIEROWCOW I ZAOSTRZYLI W TYM WZGLEDZIE PRZEPISY!!

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:24:16] • [IP: 31.0.85.**]

Nosz K xxxx! Po 70tce, powinno być zabronione prowadzenie jakich kolwiek pojazdów! Jemu wiele nie zostało, a mogła stać się tragedia! Ą jakby tak W dziecko wjechał czy. W kogokolwiek! !!

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:08:38] • [IP: 62.69.229.**]

No to gość ma pozamiatane! Zdaje się, że z urzędu będzie miał unieważnione uprawnienie do prowadzenia pojazdów.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:07:24] • [IP: 176.221.123.**]

Jechałem tego dnia i widziałem jak się zakręcili niektórzy kierowcy na rondzie.. 😃

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:13:02] • [IP: 197.218.84.***]

Ludzie w takim wieku powinni przechodzić badania lekarskie dopuszczające ich do kierowania pojazdami mechanicznymi przynajmniej raz w roku.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:06:55] • [IP: 178.238.253.**]

65 lat badania lekarskie i jak nie zdrowy, prawo jazdy zabrać, jak się ma 7- lat niekoniecznie trzeba jeżdzić autem, rowerem też można i spacer!

Oglądasz 1-24 z 24
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■