POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [10.07.2018, 20:18:47] • Świnoujście

Sprawa Polek Platforma Kobiet – naprawdę dobre spotkanie

Sprawa Polek Platforma Kobiet – naprawdę dobre spotkanie

fot. Sławomir Ryfczyński

Wczoraj gościnna kawiarnia Sonata otworzyła swoje podwoje szczególnie dla kobiet. Panie Posłanki Platformy Obywatelskiej Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, Joanna Frydrych, Ewa Kołodziej, Dorota Rutkowska, Krystyna Sibińska, mimo sezonu wakacyjnego przyjechały do Świnoujścia, aby porozmawiać o tym, co udało się osiągnąć kobietom po 100 latach od przyznania im praw wyborczych.

Na spotkaniu gościły nie tylko panie, byli też panowie, co było twórcze w konfrontowaniu poglądów. Posłanki przedstawiły zdanie Platformy Obywatelskiej w zakresie równości, świadomości i zdrowia. Nie obyło się bez wymiany poglądów na bieżące tematy dotyczące zdrowia, edukacji i świadomości społecznej.

Sprawa Polek Platforma Kobiet – naprawdę dobre spotkanie

fot. Sławomir Ryfczyński

Dwugodzinne spotkanie nie wyczerpało wszystkich tematów istotnych dla pań. Dobrze, że Panie Posłanki obiecały odwiedzić wkrótce mieszkańców naszego miasta. Kolejnym tematem będą propozycje Platformy Obywatelskiej dla seniorów. Panie chcą przedstawić propozycje i usłyszeć, szczególnie od seniorów, co powinno w tym programie zaistnieć.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-41 z 41

Gość • Środa [11.07.2018, 01:42:03] • [IP: 178.238.246.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.07.2018, 01:03:56] • [IP: 23.226.237.*]

Lewaczki nie powinny mieć żadnych praw.

Gość • Środa [11.07.2018, 00:35:13] • [IP: 164.127.64.**]

22:46 - Chyba każdy mężczyzna interesuje sie... sprawami kobiet... no chyba że modni dziś i promowani przez Hollywood oraz lewaków zachodnioeuropejskich zboczeńcy - oni to oczywiście nie.

Gość • Środa [11.07.2018, 00:33:13] • [IP: 164.127.64.**]

22:45 - bardzo celna uwaga. Jakoś da sie rozmawiać w debatach z tym homosiem z Nowośmiesznej (zapomniałem nazwiska), z J. F. Libickim (tym na wózku, on wprawdzie wypisał się z PO po ukaraniu go i kilku innych POsłów za głosowanie przeciw morderstwom szpitalnym zwanym aborcją, ale wciąż ma optyke PO), da się rozmawiać w debatach bez histerii z Rulewskim z PO, ale z tymi okropnymi babami, gorszymi niż przekupki na targu czy Cyganki, to nijak nie da się utrzymac tematu rozmowy. Ta Myszka Agresorka to ciągle krzyczy, wygłasza tyrady, nie wiedziałem, że kobiety moga być w tej roli tak nieznośne jak sekutnice, jak żona Paździocha, jak zgorzkniałe stare panny czy wpadające w amok betonowe mohery kodomickie w czasie wieców na rzecz morderstw szpitalnych.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 22:57:09] • [IP: 62.69.229.***]

hau hau...gdzie są pieski pisu?

Gość • Wtorek [10.07.2018, 22:46:40] • [IP: 188.146.34.***]

Dobrze ze są faceci którzy interesują się sprawami kobiet

Gość • Wtorek [10.07.2018, 22:45:21] • [IP: 37.47.139.**]

najbardziej agresywne w polityce są właśnie kobiety i akurat z PO, NOW czy SLD. Trudno nie wspomnieć Myszki Agresorki czy wymachującej palcem Róży von Thun nie wspomnę o geście ręką pod gardłem Pani Kingi Gajewskiej czy Barbary Nowackiej z SLD i jej słów o płodach a nie dzieciach.

AGENDA 21 • Wtorek [10.07.2018, 22:27:43] • [IP: 80.245.178.***]

BĄDŹMY SZCZERZY, NAJWIĘKSZYM OSIĄGNIĘCIEM KOBIET PO PRZYZNANIU IM PRAW WYBORCZYCH TO POWSTANIE ZORGANIZOWANEJ PRZESTĘPCZOŚCI GOSPODARCZEJ W USA, A NASTĘPNIE NA CAŁYM ŚWIECIE. DOPROWADZIŁY DO PROHIBICJI W USA, A POTEM TO JUŻ WIECIE CO SIĘ DZIAŁO. A TU COŚ MAMY Z POLSKIEGO PODWÓRKA, YOUTUBE : PRZYJACIÓŁKA TUSKA KOMISARZ BIEŃKOWSKA ATAKUJE POLSKE!!

Gość • Wtorek [10.07.2018, 21:26:15] • [IP: 88.156.206.***]

Panie Posłanki tylko prosimy, aby spotkanie odbyło się po wakacjach teraz wnuki kiepski czas

Gość • Wtorek [10.07.2018, 21:25:54] • [IP: 164.127.64.**]

Obecnych tylko ok.14 osób odjąwszy pozorny tłumek za stołem" prezydialnym" (bo 5 POsłanek tu przyjechało). KODziarze, a teraz do was, skoro macie permanentne kłopoty z zebraniem zauważalnego tłumu, to naśladujcie tych tu POlszewików, róbcie spotkania w małych wnętrzach, od razu rośnie wrażenie dużego zagęszczenia ciał na metr kwadratowy. A co do POsłanek - to taki dziś nośny mit o kobietach, rzekomo dyskryminowanych. Politycy, a zwłaszcza POlitycy szukają jakiejś kontrowersji, problemu, by sie zaznaczyć na jego tle jaskrawością swojej rzekomej determinacji, walki ze" złem". Na zdjeciu mamy polityków (nie będę zmieniac formy na żeńską, jak to lubi Mucha, co śpiewała) które ze swoją partią nie chciały poprawic losu kobiet, bo nie chciały dać dotacji rodzinnych dla dzieci, jak to czynią zachodnie kraje (i np.Ukraina), skupiała PO uwagę na pozornym dobru in vitro, w to waliła forsę, dopiero PiS poprawił sytuacje RODZIN (a więc i kobiet).

Gość • Wtorek [10.07.2018, 21:21:37] • [IP: 94.254.239.**]

To łyse w koszuli (dolny lewy róg) to Smigol ?. Jeśli tak to pozdrawiam cię kobieto 😁

Gość • Wtorek [10.07.2018, 21:21:36] • [IP: 188.146.168.**]

A nie bylo to w godzinach pracy pani prezes szpitala, ktora byla czynnym gosciem??

Gość • Wtorek [10.07.2018, 20:59:30] • [IP: 178.235.177.***]

Dość dyskryminacji mężczyzn !

Gość • Wtorek [10.07.2018, 20:53:50] • [IP: 77.252.46.**]

Co tam robią faceci? -Czyżby to byli jacyś transwestyci?

Gość • Wtorek [10.07.2018, 20:50:51] • [IP: 109.173.159.**]

Seniorzy czekaja na zmianę zasad przyznawania dodatków mieszkaniowych i energetycznych.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 20:20:09] • [IP: 80.245.183.***]

Sprawa Polaków Platforma Mężczyzn - KIEDY DO KU%%%%%%Y NĘDZY ZOBACZE COŚ TAKIEGO, JESTEM DYSKRYMINOWANY W TYM BANDYCKIM KRAJU MORDERCÓW!!

Oglądasz 26-41 z 41
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■