POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [10.07.2018, 21:32:27] • Świnoujście

Świnoujska promenada - „godziny szczytu” czy niemiecka samowolka?

Świnoujska promenada - „godziny szczytu” czy niemiecka samowolka?

fot. Czytelnik

Niemieccy kierowcy zapisują się coraz bardziej w kronikach łamania przepisów. Parkują jak chcą i gdzie chcą, konsekwentnie nie dostrzegają znaków nakazu, zakazu, ograniczeń. Ich dobre samopoczucie na polskich drogach jest tak bezkrytyczne, że aż prosi się o przykładne karanie. Przykładem może być ewolucja, jakiej dokonał kierujący białym samochodem na niemieckich rejestracjach.

Wjechał na trawnik na deptaku naprzeciwko hotelu Trzy Korony, zupełnie ignorując fakt, że deptak to strefa zamknięta dla ruchu kołowego. Najspokojniej w świecie manewrował autem szukając prawdopodobnie wygodnego miejsca do pozostawienia go. Zastanawia, czy w Niemczech pozwolono by komukolwiek TAK parkować?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 81, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 81

Gość • Środa [11.07.2018, 06:13:04] • [IP: 93.94.185.***]

POWINNA U NAS PATROLOWAĆ NIEMIECKA POLICJA NIEMIECKIE SAMOCHODY I ICH OBYWATELI, BO ROBIĄ SOBIE U NAS CO CHCĄ.WCZORAJ KOŁO" BAŁTYKU" NIEMIECKI SAMOCHÓD ZABLOKOWAŁ AUTOBUS MIEJSKI" B" NIE MÓGŁ PRZEJECHAĆ, MIMO ŻE MIAŁ ZAKAZ WJAZDU.

Gość • Środa [11.07.2018, 06:05:46] • [IP: 93.94.190.***]

Spuszczać powietrze.

Gośćrico • Środa [11.07.2018, 05:54:52] • [IP: 83.11.70.***]

postawilem samochod kolo rosmana w niemczech przychodze ze sklepu a tu mandat 30 euro bo wystawal 30 centymetrow nie tak jak powinien stac, za plaze plac a u nas co sie dzieje gdzie wladza gdzie sluzby. ...

Gość • Środa [11.07.2018, 05:39:19] • [IP: 31.0.36.**]

Spróbuj nieprawidłowo w Ahlbecku zaparkować: na trawniku albo na znaku, że parking tylko dla okolicznych mieszkańców. Po 5 min będzie mandat na szybie. A u nas jeżdżą jak chcą, bo czują luz.

moondek • Środa [11.07.2018, 02:09:04] • [IP: 178.235.181.***]

A policja haltuje bystrych i rozważnych rowerzystów, np.mnie... I jeszcze każe dmuchać w balonik... Ufggg...

Gość • Środa [11.07.2018, 01:51:46] • [IP: 62.69.229.**]

Policja nie ma czasu, musi startować w różnego rodzaju zawodach. I tutaj nie pomoże strach przed Niemcem. Policja jak i straż mają mówić do Niemca po polsku!! Tutaj jest taki język urzędowy. I co z tego, że tępak nie rozumie po polsku. Wywalić od razu mandat i po krzyku, a jak się będzie stawiać, to samochód do odcholowania, a dedeerowiec do aresztu!

Gość • Środa [11.07.2018, 00:51:21] • [IP: 95.129.228.**]

Ku..a oni mają nas w dupie i (mieli) ważne że 2euro zostawi na promenadzie

Gość • Środa [11.07.2018, 00:25:09] • [IP: 62.69.231.***]

tępić chwasty w naszym mieście bo za dużo sobie pozwalają

Gość • Środa [11.07.2018, 00:18:02] • [IP: 176.221.122.**]

Nie zdziwiłbym się jakby to był rodak ze Ślunska.

Gość • Środa [11.07.2018, 00:12:58] • [IP: 92.42.114.***]

powinni karac, bo sie czują bezkarni i stawiają złomy tam gdzie chcą, a gdzie straz miejska co zarabia 4 tys na reke kazdy albo wiecej?

Gość • Wtorek [10.07.2018, 23:56:00] • [IP: 188.146.161.***]

Porzucony to laweta i na części proste?

Gość • Wtorek [10.07.2018, 23:49:31] • [IP: 37.47.141.***]

Ciekawe kto zabronił policjantom zatrzymywać niemieckie pojazdy łamiące nasze przepisy. Zaczynają odwalać coraz bardziej zuchwałe szopki (np przed netto) i jak na lekarstwo-ani jednego patrolu... zaczynam się bać...

Gwiazdeczka • Wtorek [10.07.2018, 23:30:11] • [IP: 83.23.186.***]

Wtorek [10.07.2018, 22:25:12] • [IP: 80.245.188.** Ty" czytelniku" podstaw własnego języka nie znasz... W straży miejskiej 3 mówi po niemiecku i jeden po angielsku. Wiem, bo ich znam. Inna sprawa czy ktoś poinformował policję albo straż miejską?

Gość • Wtorek [10.07.2018, 23:23:17] • [IP: 88.156.234.***]

jakbym zobaczyl jadacego niemiaszka pod prad bym sie troszke zastanowil czy sie przypadkiem nie zderzyc z nim :D

Gość • Wtorek [10.07.2018, 23:19:05] • [IP: 37.47.166.**]

Wiele razy już podałem w naszym Mieście jest brak LAWETY... WŁODARZE Miasta kwestia do przemyślenia:)

Gość • Wtorek [10.07.2018, 23:01:47] • [IP: 5.174.164.***]

Gyby tak Polak w Niemczech zaparkował. ... To by 1000 Niemców wszczeło jazgot ale NADLUDZIĄ WSZYSTKO WOLNO I ZAWSZEMAJA RACJĘ, NIE MA TAKIEGO NIEMCA, KTÓRY NIE MA ZAWSZE RACJI !

Gość • Wtorek [10.07.2018, 22:44:10] • [IP: 213.238.104.***]

Gdzie są służby Miejskie??Czego Oni pilnują?W Niemczech jak zaparkujesz nieprawidłowo, to w ciągu niespełna pięciu min.wlepią Ci mandat i to" słony."

Gość • Wtorek [10.07.2018, 22:43:29] • [IP: 84.215.224.***]

Pol.s.k ie prawo wolno parkowac na hodnikach zagranica tylko na ulicy

Gość • Wtorek [10.07.2018, 22:27:52] • [IP: 37.248.166.***]

A inna gwiazda jechała pod prąd na Władysława IV i poszła na czołówkę przy Coffee Barze. Ciekawe czy dostała mandat i pozbawienie prawa jazdy czy tylko pouczenie bo od dziś policjanci zamykają oczy na wykroczenia drogowe

Gość • Wtorek [10.07.2018, 22:26:18] • [IP: 178.235.183.**]

W godzinach wieczornych kolejny samochód na niemieckich blachach jechał pod prąd Wybrzeżem Władysława IV powodując stłuczkę...mają nas i nasze przepisy oraz mandaty wrzucane od razu do śmieci za nic.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 22:25:12] • [IP: 80.245.188.**]

straz wiejska * tylko polaków potrafią karać mandatami. OSŁY ZE SM śWINOujście juz raz pokazaly, ze nawet podstaw niemieckiego nie znaja i musza tlumacza brac buhahaha zenada wstyd za takich wiesniakow!! do dymisji. stołek po kolezensku otrzymali

Gość • Wtorek [10.07.2018, 22:25:00] • [IP: 37.7.253.***]

każdy robi tyle na ile mu się pozwala!! a niemcom u nas pozwala się na wszystko niestety!!

AGENDA 21 • Wtorek [10.07.2018, 22:06:37] • [IP: 80.245.178.***]

NIEMIECKA GŁUPOTA. DZISIAJ PO POŁUDNIU, NIEMIECKA GWIAZDA JADĄC POD PRĄD UL. WŁADYSŁAWA IV TUŻ PRZED SKRZYŻOWANIEM Z ULICĄ MARYNARZY TRAFIŁA AUTKO JADĄCE PRAWIDŁOWO.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 22:06:15] • [IP: 92.42.118.***]

Policja i straż miejska udaje że nie ma sprawy.Gdzie są te służby i za co pobierają wynagrodzenie. Panowie nie spać do roboty.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 22:02:34] • [IP: 94.254.225.**]

Czytelniku 997! Mandat zapłaci to się nauczy!

Oglądasz 51-75 z 81
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■