POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [11.07.2018, 09:03:50] • Świnoujście

Jadąca „pod prąd” Niemka spowodowała wypadek. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala

Jadąca „pod prąd” Niemka spowodowała wypadek. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala

fot. iswinoujscie.pl

Do groźnego wypadku doszło we wtorek na Wybrzeżu Władysława IV. Niemka, jadąc niezgodnie z obowiązującym kierunkiem ruchu doprowadziła tym do zderzenia z innym samochodem. Kierowca auta ze Świnoujścia próbował uniknąć kolizji i zjechać na drugi pas. Po wypadku ulica była częściowo zablokowana.

Przed godziną 18.00 samochodem na niemieckich rejestracjach jechała kobieta hondą. Najprawdopodobniej pomyliła się i wjechała w ulicę Wybrzeże Władysława IV "pod prąd". W tym czasie z ulicy Marynarzy wyjechał mężczyzna volkswagenem.

Jadąca „pod prąd” Niemka spowodowała wypadek. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala

fot. Czytelnik

Z relacji świadków wynika, że widząc zagrożenie, próbował zjechać na prawy pas, ale było to niebezpieczne, ponieważ tym pasem nadjeżdżają auta od strony PEC-u.

Doszło do zderzenia, w wyniku którego poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala. Ulica, na której zdarzył się wypadek była częściowo zablokowana przez około 3 godziny.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 106, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 106

Gość • Środa [11.07.2018, 12:21:36] • [IP: 37.248.32.**]

Tylko gadka, a z tym problemem nic nasze władze nie robią

Gość • Środa [11.07.2018, 12:21:22] • [IP: 146.185.28.**]

Gość • Środa [11.07.2018, 11:10:40] • [IP: 109.40.128.***] B2 (zakaz wjazdu) i B22 (zakaz skrętu) wydają się całkiem podobne... Twoje tłumaczenie jest błędne, a na pewno do tego przypadku. Inną sprawą, że u nas jest całe mnóstwo znaków, na każdym odcinku drogi, a sąsiedzi na nie, nie zwracają uwagi - np. ulice z pierwszeństwem, u nich więcej jest równorzędnych, więc w tym wypadku, dobrze, że jadą wolno z podporządkowanej, choć w innym przypadku płynności to nie zapewnia.

Gość • Środa [11.07.2018, 12:19:54] • [IP: 89.1.97.**]

Do 183...i dobrze, sa u siebie, gamoniu.

Gość • Środa [11.07.2018, 12:17:22] • [IP: 188.146.96.**]

Policja woli zajmować się polakami a nie kierowcami z niemiec którzy po mieście jeżdżą jak chcą, bez świateł i nie są karani...ŚWIĘTE KROWY!!

Gość • Środa [11.07.2018, 12:08:32] • [IP: 88.65.106.***]

Poszkodowanmu w tym wypadku teraz naleza sie tz Schmerzensgeld (pieniadze za bol) i to kilka tysiecy euro. Niech wiec jak najdluzej bedzie w szpitalu, jak najdluzej bedzie na chorobowym, niech ma syndrom powypadkowy i korzysta z psychologa. Im dluzej bedzie chory, tym wiecej dostanie tysiecy euro. Wiem, bo sam to wykorzystalem w podobnej stluczce- Powodzenia -

Gość • Środa [11.07.2018, 12:00:56] • [IP: 178.238.246.***]

Niemka jeszcze dodala gazu zamiast zjechac na bok i zawrocic to myslala ze jej się uda. Smieja się z naszego prawa u siebie to by dobrze patrzyla na znaki. Jeszcze ksiezniczka z samochodu nie chciala wyjsc wyszla po dobrych 2 godz

Gość • Środa [11.07.2018, 11:57:34] • [IP: 95.129.228.**]

ulicą Łużycką która od niedzieli jest jednokierunkową z widocznym oznakowaniem pod prąd jeżdżą mistrzowie kierownicy ze świnoujścia

Gość • Środa [11.07.2018, 11:56:05] • [IP: 178.238.253.**]

I wszystko w temacie...Niemiaszki znów łamią przepisy jak zwykle. U siebie na to by sobie nie pozwolili... Mandat z najwyższej póly czyli 500 zł MKK

Gość • Środa [11.07.2018, 11:53:39] • [IP: 164.127.64.**]

11:40 -. ..i z Polakami. W ciągu ostatnich 2 lat chyba 40 razy wymusili pierwszeństwo na mnie, zajechali mi drogę, choć wyjeżdżali z drogi podporządkowanej - uratowało mnie" ograniczone zaufanie do innych użytkowników dróg" oraz zawsze nowe klocki hamulcowe roweru, w DWÓCH hamulcach, przednim i tylnym, to ważne uzupełnienie.

Gość • Środa [11.07.2018, 11:44:09] • [IP: 80.245.183.**]

Jak ja mam ich dość, jest ich więcej niż mieszkańców.

Gość • Środa [11.07.2018, 11:40:35] • [IP: 78.133.244.**]

wciąż problemy z Niemcami i Ukraińcami

gość • Środa [11.07.2018, 11:35:37] • [IP: 95.129.228.**]

uloicą Łużycką która od niedzieli jest jednokierunkową z widocznym oznakowaniem jeżdżą mistrzowie kierownicy ze świnoujścia

Gość • Środa [11.07.2018, 11:19:13] • [IP: 31.0.71.***]

Nasi też nie używają kierunkowskazów albo dopiero po skręceniu.

Gość • Środa [11.07.2018, 11:15:47] • [IP: 46.77.173.*]

Nie za dużo tych kolizji powodowanych przez Niemców ? Proponuję na granicy w Ahlbecku wprowadzić Punkt Zdawania Znajomości polskich przepisów drogowych i znaków obowiązujących u nas (choć to przecież takie same znaki drogowe jak w całej UE) ! Ale widać to wyrażnie że te wieśniaki z DDR-u tego nie znają !

Gość • Środa [11.07.2018, 11:14:05] • [IP: 92.42.112.***]

policja woli stać a karsiborskiej i zajmować się polakami a nie kierowcami z niemiec którzy po mieście jeżdżą jak chcą i nie są karani

Gość • Środa [11.07.2018, 11:10:40] • [IP: 109.40.128.***]

Nie chce nikogo bronić tak samo pod prąd jeżdżą Polacy w ahlbeck, jest to spowodowane tym że znak ulica jednokierunkowa jest całkowicie inny u nas i u Nich...

Gość • Środa [11.07.2018, 11:05:55] • [IP: 94.254.227.***]

Kierowca pasata jechal zgodnie z przepisami mial zapiete pasy wystrzelily poduszki. Wiec prosze zawistnych swinoujskich judaszow o wstrzymanie sie z debilnymi komentarzami

Gość • Środa [11.07.2018, 11:02:52] • [IP: 80.245.178.**]

Policjant w Polsce nie musi umieć rozmawiać po niemiecku czy angielski chociaż fajnie jak będzie umiał. To że go nie rozumie niemiec to już jego sprawa (Niemców u siebie to nie obchodzi że Polak ich nie rozumie) chociaż oni wiedzą o co chodzi. A jak jeszcze będzie machał łapkami to na komendę z nim i już. Ze dwa takie wydarzenia i zacznie robić się spokój.

Gość • Środa [11.07.2018, 11:02:22] • [IP: 77.186.188.**]

Niemcy jeżdżą jak jeżdżą, ale im podziękujcie że chcą wjechać do zapyziałej wiochy jak Ś-cie to i eurasy zostawi , a ty jedziesz do Łalbeku i centusie liczysz i myślisz, czy w kantorze przy wymianie mnie nie oszukał bo tak dużo dałem, a tak mało dostałem.

Gość • Środa [11.07.2018, 11:00:16] • [IP: 5.172.235.***]

na niedziałkowskiego jezdza pod prad i ddr i polacy a samochody na chodniku stoja pod znakiem zakazu i nikogo to nie interesuje ani strazy m ani policji a osoby niepełnosprawne i kobiety z wózkami ida srodkiem ulicy bo jak przejsc...

Gość • Środa [11.07.2018, 10:56:54] • [IP: 83.23.248.***]

zastanaiam się nieraz jak niemieccy kierowcy zdają prawo jazdy, obserwuję to na ul.niedziałkowskiego gdzie często jeżdżą pod prąd.

Gość • Środa [11.07.2018, 10:56:48] • [IP: 94.254.238.**]

To ten pokurcz co ledwo zza kierownicy wystaje?

Gość • Środa [11.07.2018, 10:56:23] • [IP: 178.235.179.***]

Na chrobrego od skrętu w Sienkiewicza Niemcy też wyjeżdżają pod prąd np z ulicy słowackiego czy komandorskiej. Niestety często jest tak że wyjeżdżają nagle stwarzając zagrożenie zarówno dla kierowców jak i rowerzystów

Gość • Środa [11.07.2018, 10:51:57] • [IP: 94.254.229.***]

Faktem jest, że kierowcy jeżdżący samochodami na rejestracjach niemieckich w ogóle nie przestrzegają przepisów ani znaków drogowych.Nie rozumiem tylko gdzie jest policja z mandatami. Powinno ich być widać, jak karają.

Gość • Środa [11.07.2018, 10:51:04] • [IP: 176.221.123.**]

Nie pierwszy raz i nie ostatni...Tak samo helmuty ślicznie zjeżdżają z prawego pasa i kręcą w lewo zajeżdżając drogę. Masakra...

Oglądasz 51-75 z 106
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■