POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [18.07.2018, 18:13:19] • Świnoujście

O sukcesach i planach rządu Prawa i Sprawiedliwości minister Rafalska na spotkaniu w Świnoujściu

O sukcesach i planach rządu Prawa i Sprawiedliwości minister Rafalska na spotkaniu w Świnoujściu

fot. Sławomir Ryfczyński

W sobotę, 14. lipca br. w sali Kamealnej MDK-u odbyło się spotkanie z Elżbietą Rafalską ministrem rodziny, pracy i polityki społecznej w rządzie Prawa i Sprawiedliwości.

Elżbieta Rafalska swoje wystąpienie na spotkaniu rozpoczęła od stwierdzenia:
- Jestem posłanką do Sejmu RP z okręgu lubuskiego, ale nie przeszkodzi nam to porozmawiać o Polsce. Dalej pani Minister stwierdziła, że rząd PiS zrealizował i realizuje przedstawiony przed wyborami do parlamentu. Jest to program zrównoważonego rozwoju całego kraju. Przez co, budujemy swoją wiarygodność.

O sukcesach i planach rządu Prawa i Sprawiedliwości minister Rafalska na spotkaniu w Świnoujściu

fot. Sławomir Ryfczyński

Potem pani Minister wyliczała te osiągnięcia: przywrócenie wieku emerytalnego, pięćset plus, bezpłatne leki dla Seniorów no i oczywiście obniżenie stopy bezrobocia.

O sukcesach i planach rządu Prawa i Sprawiedliwości minister Rafalska na spotkaniu w Świnoujściu

fot. Sławomir Ryfczyński

Potem nastąpiło to, co na tego rodzaju spotkaniach jest najgorsze. Pytania.

W odpowiedziach na pytania padające z sali mało było konkretów natomiast wiele ogólników.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 94, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 94

Gość • Sobota [21.07.2018, 01:27:26] • [IP: 92.29.92.***]

Brawo PiS. Zawsze macie moj glos.

Gość • Piątek [20.07.2018, 21:23:38] • [IP: 92.42.118.**]

oby do wyborów. wygnamy tych pisiorów. nie będa się już tak smiac. Andrzej Duda - Trybunał Stanu, Beata Szydło - Trybunał Stanu, Zbigniew Ziobro Trybunał Stanu. LuX Veritas zwrot milionów z moich podatków. ...

Gość • Piątek [20.07.2018, 20:27:30] • [IP: 95.90.227.***]

Dalej durny suweren wierzy tym pisowskim obludnikom Obudzicie sie z reka w nocniku.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 23:37:55] • [IP: 176.221.123.***]

Tylko slepy i gluchy lub ogladajcy telewizje publiczna 1, moze chwalic pisowkie rzadzenie. Populistyczna propaganda, ktora wielu nawet madrym ludziom odbiera rozum.Zalosne i niestety z czarnym scenariuszem na przyszlosc jak nie pozbawimy tych ludzi wladzy!

Gość • Czwartek [19.07.2018, 20:07:53] • [IP: 37.47.139.***]

Propaganda na pierwszym miejscu, prosimy o zarządzanie naszym pięknym krajem a nie rządzeniem chcemy żyć spokojnie

Gość • Czwartek [19.07.2018, 17:27:19] • [IP: 188.146.173.***]

PIS obniżyła wiek Emerytalny tak aby Ludzie mogli sobie odpocząć ale oni się buntują i dalej pracują aż do Upadłego Mamy Przykład Rzecznika Miasta Swinoujscie Emeryta Mundurowego Pracujacego Życzymy Mu Szybkiego Powrotu do Zdrowia 33 Mln Katolików w Naszym Kraju a EMERYT I BEZRADNY RADNY MROZEK POSŁAŁ SOBIE ZA DOBREJ ZMIANY W TERMINALACH PROMOWYCH DODATKOWO. TAKI TO POŻYJE, JAK SIĘ MA MA TAKI APETYT!!

Gość • Czwartek [19.07.2018, 13:08:23] • [IP: 31.0.66.**]

Jestem za PiS, i cieszę się że są partią rządzącą :-)

Gość • Czwartek [19.07.2018, 12:55:54] • [IP: 31.2.2.**]

Widać popularność tej bolszewickiej partii. Na spotkaniu pojawiło się pięciu aktywistów, sekretarz i ktoś prze nieporozumienie.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 12:11:48] • [IP: 92.42.116.***]

Z ciekawości bym poszedł (zobaczyć nasze elity i rządzących) , tylko o spotkaniu które miało miejsce 14 lipca dowiaduje sie dopiero 18 lipca. Pod tym względem tutejszy PiS dał d***y.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 12:06:45] • [IP: 77.88.191.**]

Bardzo dziękujemy Pani Minister za pracowitość, rzetelność i pomoc rodzinom, brawo Prawo i Sprawiedliwość.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 12:04:55] • [IP: 62.69.254.**]

Toż to partia barbarzyńców.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 11:57:37] • [IP: 176.221.123.***]

Katolicka PIS obniżyła wiek Emerytalny tak aby Ludzie mogli sobie odpocząć ale oni się buntują i dalej pracują aż do Upadłego Mamy Przykład Rzecznika Miasta Swinoujscie Emeryta Mundurowego Pracujacego Życzymy Mu Szybkiego Powrotu do Zdrowia 33 Mln Katolików w Naszym Kraju

Gość • Czwartek [19.07.2018, 11:40:57] • [IP: 80.245.191.***]

Cicho po kryjomu, aby nie było trudnych pytań oraz merytorycznej dyskusji.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 11:26:06] • [IP: 95.40.58.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [19.07.2018, 11:12:17] • [IP: 77.88.191.***]

Wspaniałe spotkanie, brawo...

Dukaczewska Grażynka • Czwartek [19.07.2018, 10:56:00] • [IP: 178.235.179.**]

Nic się Wam drodzy Państwo nie podoba.PiS nie, PO nie, SLD nie to czego wy oczekujecie?Aaaa przepraszam zapomniałam chcecie aby emeryturki resortowe wróciły? Nie nie czerwona hańba już nie ma prawa bytu na wyspie. Skończyłam.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 10:49:57] • [IP: 178.235.176.***]

A ten znów z kobietą !!

Gość • Czwartek [19.07.2018, 10:31:50] • [IP: 31.1.183.**]

Właściwa osoba we właściwym miejscu, Rafalska pasuje tu ja ulał, patologia ciągnie do patologii.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 10:29:47] • [IP: 78.88.157.***]

Co tak po cichutku?? Strach przed niepełnosprawnymi?? Tylko aktyw przybył słuchać bajek?? Tłumu faktycznie nie było!! Cieniutki ten aktyw, skoro tak małej sali nie można zapełnić. Pan gen. Dukaczewski to jest człowiek z klasą. Ta zębata z picusiem nawet razem nie dorastają Generałowi do pięt. Amen

Gość • Czwartek [19.07.2018, 10:26:23] • [IP: 93.94.186.**]

Ja sobie nie życzę rozmawiać z babą, która reprezentuje okupanta i na dodatek jest kłamczuchą, która okradła z 500+ 3 mln dzieci.Jedynym waszym"sukcesem" jest rozwalanie Polski, przy milczącym udziale sprzedajnego narodku, bo Narodem tych ludzi nazwać nie można.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 10:25:39] • [IP: 178.238.249.***]

Jad wylewany na PiS na tym portalu świadczy najlepiej że złodzieje bardzo boją się że może Wam się udać tak trzymać. Róbcie swoje społeczeństwo to doceni.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 10:06:10] • [IP: 109.173.159.**]

Pomysł z emeryturą matczyną dla matki przynajmniej czwórki - chybiony, ucieszą się tylko Romki. Matka tych dzieci powinna przynajmniej 5 lat składek wnieść do ZUS, albo choć ojciec tych dzieci - 30 lat !

Gość • Czwartek [19.07.2018, 09:29:17] • [IP: 37.47.171.*]

jak PiS mówi że coś zrobi to zrobi. Jak PO, NOw czy SLD mówi że zrobi to..mówi. I taki jest fakt bo oni już rządzili i nic nie zrobili nawet 100zł na dziecko nie było, nic nie było bo tylko dla siebie mieli.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 09:27:16] • [IP: 78.133.254.***]

Ja się pytam PIS-ie, Robisz z moim krajem ?

Gość • Czwartek [19.07.2018, 09:25:30] • [IP: 94.254.231.***]

Ja się pytam PIS-ie, Robisz z moim krajem ?

Oglądasz 1-25 z 94
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■