POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [18.07.2018, 18:13:19] • Świnoujście

O sukcesach i planach rządu Prawa i Sprawiedliwości minister Rafalska na spotkaniu w Świnoujściu

O sukcesach i planach rządu Prawa i Sprawiedliwości minister Rafalska na spotkaniu w Świnoujściu

fot. Sławomir Ryfczyński

W sobotę, 14. lipca br. w sali Kamealnej MDK-u odbyło się spotkanie z Elżbietą Rafalską ministrem rodziny, pracy i polityki społecznej w rządzie Prawa i Sprawiedliwości.

Elżbieta Rafalska swoje wystąpienie na spotkaniu rozpoczęła od stwierdzenia:
- Jestem posłanką do Sejmu RP z okręgu lubuskiego, ale nie przeszkodzi nam to porozmawiać o Polsce. Dalej pani Minister stwierdziła, że rząd PiS zrealizował i realizuje przedstawiony przed wyborami do parlamentu. Jest to program zrównoważonego rozwoju całego kraju. Przez co, budujemy swoją wiarygodność.

O sukcesach i planach rządu Prawa i Sprawiedliwości minister Rafalska na spotkaniu w Świnoujściu

fot. Sławomir Ryfczyński

Potem pani Minister wyliczała te osiągnięcia: przywrócenie wieku emerytalnego, pięćset plus, bezpłatne leki dla Seniorów no i oczywiście obniżenie stopy bezrobocia.

O sukcesach i planach rządu Prawa i Sprawiedliwości minister Rafalska na spotkaniu w Świnoujściu

fot. Sławomir Ryfczyński

Potem nastąpiło to, co na tego rodzaju spotkaniach jest najgorsze. Pytania.

W odpowiedziach na pytania padające z sali mało było konkretów natomiast wiele ogólników.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 94, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 94

Gość • Środa [18.07.2018, 21:47:14] • [IP: 178.238.246.**]

Ta pani kłamie same kłamstwa żadnych leków dla seniorow nie ma darmowych nic nie zrobiła dla seniorow o najniższych emeryturach wogole nie dbają o najsłabszych ale sobie dają rożne premie dodatki i rozdają kasę Rydzykowi.

Gość • Środa [18.07.2018, 21:46:13] • [IP: 178.235.183.***]

szczęki do przeglądu.

Gość • Środa [18.07.2018, 21:45:37] • [IP: 62.69.229.**]

I niech PiS mi mówi, że to nie jest kampania wyborcza! Co za obłuda, rozjeżdżają się po całym kraju i 'zdają relację' z tego co zrobili. Może to nie jest kampania personalna, ale partyjna na 100%! Mrozek na promach robi? przecież on był/jest nauczycielem historii.

Gość • Środa [18.07.2018, 21:43:43] • [IP: 80.245.188.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [18.07.2018, 21:42:33] • [IP: 178.235.177.**]

Niszczyciele kraju.

Gość • Środa [18.07.2018, 21:42:26] • [IP: 178.235.180.***]

Na spotkaniu z Generałem Dukaczeskim którego tak tu hejtowano było cztery razy więcej osób. Bez urazy ale nie ta klasa i nie ten poziom pani rafalska. Celowo z małej litery. A swoją drogą klakier dzielny ostatnio w w wietrzny dzień z niejaką stój czekał przed promem na niejakiego karczewskiego. Wiater, wiał buty uwierały :) ale czekać trzeba na było ze zbukietem.

Gość • Środa [18.07.2018, 21:32:12] • [IP: 77.252.46.**]

Mrozek - robota na promach - widać od razu że się mu poprawiło, ale polrządku wokół swojej chałpiny na Gdyńskiej nie zrobił - bałaganiarz.

Gość • Środa [18.07.2018, 21:27:13] • [IP: 80.245.187.**]

MAM NADZIEJE ZE PIS NIE WYGRA NASTEPNYCH WYBORÓW BO TO BEDZIE SMUTNE

Gość • Środa [18.07.2018, 21:24:09] • [IP: 178.238.249.**]

IP 64 Tak ci mózg wyprali że nawet na leczenie za późno.

Gość • Środa [18.07.2018, 21:23:49] • [IP: 178.235.180.***]

SP*AJ !!

Gość • Środa [18.07.2018, 21:20:28] • [IP: 95.129.228.**]

Mrozek- opamiętaj się!

Gość • Środa [18.07.2018, 20:55:34] • [IP: 89.174.73.**]

[IP: 164.127.64.**]Prawdziwe słowa. Nic dodać, nic ująć!

Gość • Środa [18.07.2018, 20:44:45] • [IP: 158.26.131.**]

Ten maly Fifa Raffa...mysli ze ma 25 lat i jest loveboy...kazda laske sciska i ciagnie do zdjecia...fuuuuu

Gość • Środa [18.07.2018, 20:41:05] • [IP: 178.235.181.**]

no dzikie tłumy... sukcesy takie jak sukcesy naszych lokalnych PIS... żadne

kalkstein • Środa [18.07.2018, 20:40:58] • [IP: 176.221.122.**]

Pisobolszewicki elektorat nie dopisał - zajęci są rozkradaniem Polski towarzyszu 64.

Gość • Środa [18.07.2018, 20:39:14] • [IP: 37.47.163.**]

nie poszedłem bo byłem zobaczyć na pchli targ ale na Jarosława lub premiera Morawieckiego to na 100% pójdę i moja rodzina też.

Gość • Środa [18.07.2018, 20:36:58] • [IP: 94.197.26.**]

A ta przegroda między Państwem z pisu a" licznie" zgromadzoną publicznością to po to żeby w razie czego zatrzymać" tłumy" i spierd...ć?

Gość • Środa [18.07.2018, 20:33:26] • [IP: 94.197.26.**]

Sukcesach?? Armia wróciła do średniowiecza i niedługo przejdą na łuki i topory. Sądy rozwalone, prokuratura na smychy, Lekarze i pielęgniarki w Irlandii i tylko podatki coraz nowe i coraz większe żeby płacić 500+ i inne + głąbom którzy nie tylko nie chodzą na wybory ale nie potrafią nawet wymienić 3 dowolnych nazwisk polityków.

Gość • Środa [18.07.2018, 20:32:04] • [IP: 178.235.183.*]

Brawo dla Pani Rafalskiej PiS Góra PiS zwycięży będzie w całym kraju a opozycja upadnie nie będzie opozycji bo będzie dobrze Tak!!

na jednym z forów w2014r • Środa [18.07.2018, 20:28:49] • [IP: 164.127.64.**]

{ dokończenie: }" -Zrobiliście Polaków niewolnikami w ich własnym kraju; - Każecie pracować do 67 lat, przy ok. 2, 4 mln bezrobociu, robiąc tym samym sztuczne bezrobocie, gdyż bezrobotni mogliby uzupełnić niż demograficzny; Zapamiętam ja i moja rodzina".. ... .A oto inny wpis:" GDZIE ROZMAWIANO O POLSCE? Chlebowski -sobiesiak-na cmentarzu. Gras-hajdarowicz -przy smietniku. Kwiatkowski -kulczyk -U" Sowy". Duda _Kaczynski -w domu. Dziekuje panstwu." ----

Gość • Środa [18.07.2018, 20:27:46] • [IP: 178.235.178.*]

Gdyby nie kobiety to nie było by gdzie palca wcisnąć.

Gość • Środa [18.07.2018, 20:25:48] • [IP: 88.156.232.***]

Kto wpuścił to do miasta...

sala kamealna • Środa [18.07.2018, 20:20:32] • [IP: 109.173.159.**]

Kamea (z arabskiego kamma – garb, wypukłość) – rodzaj gemmy, szlachetny lub półszlachetny kamień ozdobiony reliefem ciętym wypukło. Do wyrobu kamei najchętniej używano kamienia składającego się z dwóch różnobarwnych warstw – onyksu, sardonyksu, karneolu.

Gość • Środa [18.07.2018, 20:16:06] • [IP: 80.245.186.**]

A gdzie Szczuraszeķ.

Gość • Środa [18.07.2018, 20:13:19] • [IP: 77.253.131.**]

Pani minister kłamstwa i oszustwa.

Oglądasz 51-75 z 94
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■