POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [18.07.2018, 18:13:19] • Świnoujście

O sukcesach i planach rządu Prawa i Sprawiedliwości minister Rafalska na spotkaniu w Świnoujściu

O sukcesach i planach rządu Prawa i Sprawiedliwości minister Rafalska na spotkaniu w Świnoujściu

fot. Sławomir Ryfczyński

W sobotę, 14. lipca br. w sali Kamealnej MDK-u odbyło się spotkanie z Elżbietą Rafalską ministrem rodziny, pracy i polityki społecznej w rządzie Prawa i Sprawiedliwości.

Elżbieta Rafalska swoje wystąpienie na spotkaniu rozpoczęła od stwierdzenia:
- Jestem posłanką do Sejmu RP z okręgu lubuskiego, ale nie przeszkodzi nam to porozmawiać o Polsce. Dalej pani Minister stwierdziła, że rząd PiS zrealizował i realizuje przedstawiony przed wyborami do parlamentu. Jest to program zrównoważonego rozwoju całego kraju. Przez co, budujemy swoją wiarygodność.

O sukcesach i planach rządu Prawa i Sprawiedliwości minister Rafalska na spotkaniu w Świnoujściu

fot. Sławomir Ryfczyński

Potem pani Minister wyliczała te osiągnięcia: przywrócenie wieku emerytalnego, pięćset plus, bezpłatne leki dla Seniorów no i oczywiście obniżenie stopy bezrobocia.

O sukcesach i planach rządu Prawa i Sprawiedliwości minister Rafalska na spotkaniu w Świnoujściu

fot. Sławomir Ryfczyński

Potem nastąpiło to, co na tego rodzaju spotkaniach jest najgorsze. Pytania.

W odpowiedziach na pytania padające z sali mało było konkretów natomiast wiele ogólników.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 94, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-94 z 94

Gość • Środa [18.07.2018, 20:12:55] • [IP: 94.254.227.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [18.07.2018, 20:09:53] • [IP: 37.47.131.***]

tłumy nie tłumy. i tak lepiej niz za POprzedników. Ale ja jestem ciekaw o jakich sukcesach mowila pani Minister.

Gość • Środa [18.07.2018, 19:57:57] • [IP: 178.238.249.**]

Praca rozdana to po co przychodzić ?

Gość • Środa [18.07.2018, 19:40:20] • [IP: 95.90.249.**]

Znów ten mały z wąsem...

Gość • Środa [18.07.2018, 19:34:18] • [IP: 80.245.189.***]

pokłosie

Gość • Środa [18.07.2018, 19:34:03] • [IP: 176.221.123.***]

Oficer Polityczny... Do pracy! Wykonać!

Gość j21 • Środa [18.07.2018, 19:33:21] • [IP: 178.235.182.***]

Widać że tłumy przybyły.

Gość • Środa [18.07.2018, 19:07:30] • [IP: 93.94.191.**]

o sukcesach ? HAHAHAHAHAHAHA.. . Cały ten PIS ze swoim mało ogarniętym elektoratem tylko w kapsułe i w kosmos wysłać.

na jednym z forów w 2014: • Środa [18.07.2018, 19:04:30] • [IP: 164.127.64.**]

" Zapamiętam cię Platformo i wszystkim będę opowiadać, jak: - Doszłaś do władzy dzięki kłamstwu wyborczemu; - Stworzyłaś propagandową maszynę nienawiści, która podzieliła Polaków; - Twoi najważniejsi prezentowali: arogancję, nienawiść, pogardę, zaprzaństwo; - Codziennie sączyłaś propagandowy jad w umysły Polaków; - W ciągu ponad 7 lat uczestniczyłaś w wielu udokumentowanych aferach; - Podpisałaś umowę gazową z Rosją - mamy najdroższy gaz w Europie; - Byłaś bezczynna, gdy niemiecko - rosyjska rura zablokowała gazoport w Świnoujściu; - Dokonywałaś medialnego linczu na Prezydencie RP; - Oddaliście największą polską tragedię w ruskie łapska; - Sprzedawaliście majątek narodowy, by przedłużyć swoje trwanie przy władzy; - Fałszowaliście: statystyki, sondaże, ankiety; - Uwłaszczaliście się na majątku narodowym; - Przejmowaliście Polskę jak swoją własność; - Stosowaliście: kumoterstwo, wasalizm, zwykłą podłość; - Zabroniliście (nieoficjalnie) upamiętniania imienia tragicznie zmarłego Lecha Kaczyńskiego;"

Gość • Środa [18.07.2018, 19:03:35] • [IP: 188.146.168.**]

O matko kochana- takich tlumow dawno nie widzialam... Tyle glosow w Swinoujsciu dostanie Pisuar??

Gość • Środa [18.07.2018, 19:03:10] • [IP: 178.235.181.***]

Nie było informacji o tym, że p. Rafalska będzie. Sprawia to wrażenie spotkania zamkniętego. Czy to jest sposób aby wykazać się aktywnością i jednocześnie zabezpieczać się przed pytaniami ludzi? Rozdawnictwo pieniędzy jako sukces - żałosne kupowanie głosów!

Gość • Środa [18.07.2018, 18:47:54] • [IP: 178.235.178.***]

Do kogo ta pani mówiła?? Zachwyciła ilość dyskutantów na spotkaniu, obecni byli pewnie same" pisiory" - /pseudonim wzięty od pani profesor Staniszkis/ - 16 -17 osób !! O jakich sukcesach ta pani może opowiadać. Leki i wszystko dookoła drożeje, do specjalisty lekarza czeka się miesiącami. Cudowne przychody w gospodarce, a rozdaje się pieniądze zabierane Polakom. Oszczędności w bankach stopniały o 1/5, przez dwa lata nieudolnych rządów. Z każdym miesiącem przyspieszamy spadanie z równi pochyłej. Szkoda wszyscy !!

Gość • Środa [18.07.2018, 18:46:27] • [IP: 80.245.183.***]

Mrozek jaki wpatrzony:) jak w Boginie

Gość • Środa [18.07.2018, 18:38:54] • [IP: 176.221.122.***]

Tłumy, że nie ma gdzie palca wsadzić, ha ha

AGENDA 21 • Środa [18.07.2018, 18:38:05] • [IP: 80.245.178.***]

PROGRAM ZRÓWNOWAŻONEGO NISZCZENIA KRAJU TO PROGRAM SPOZA POLSKI. UTWORZYŁY TO MIĘDZYNARODOWE KONCERNY, KARTELE I BANKI. MAJĄ NA CELU, ZA NIC NIE WARTE PAPIEROWE ŚMIECI WYKUPYWAĆ I PRZEJMOWAĆ NAJCENNIEJSZE DLA LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI TERENY, WODĘ I ZŁOŻA MINERAŁÓW. PAŃSTWA MAJĄ ZAMIENIAĆ W ZADŁUŻONE BANTUSTANY !! BROŃMY ŚWINOUJŚCIA JAK WŁASNEGO DOMU PRZED CHCIWYMI, SIARKOŻERNYMI BESTIAMI Z PIEKŁA RODEM.

Giguś • Środa [18.07.2018, 18:35:16] • [IP: 83.20.103.**]

Dlaczego tak skromnie o pytaniach czy odpowiedziach redakcjo? Czyżby nawet redaktorzy nie chcą słuchać bzdetów. Nie bójcie się, gorzowianie przyjadą do was wydawac pieniądze, podobnie, jak wy, w większosci nie utożsamiają się z pania Elą co wszystko może.

Gość • Środa [18.07.2018, 18:28:57] • [IP: 93.94.187.***]

Jestem zbudowana tym tłumem na spotkaniu Hm frekwencja wystarczy za komentarz krótko mówiąc tak trzymać 😜

Gość • Środa [18.07.2018, 18:24:51] • [IP: 94.254.236.**]

Biało-czerwone goździki to jest ten klimat. Wiele wspólnego ma ta ekipa z tamtymi czasami i tak jak tamte czasy przeminie. Kilka pokoleń będzie odkręcać ten syf. Szkoda, że tak Polskę wydoją.

Gość • Środa [18.07.2018, 18:20:45] • [IP: 80.245.189.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 76-94 z 94
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■