POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [19.07.2018, 08:38:11] • Świnoujście

Deptak na dozorowanym?

Deptak na dozorowanym?

fot. Czytelnik

Niedawno pisaliśmy o ruchu wbrew przepisom na deptaku na ulicy Słowackiego. W pierwszą niedzielę lipca policjant przypatrywał się, może uważnie obserwował jeżdżących tamtędy nie tylko taksówkarzy i kierowców autobusów. Chyba odniosło to pewien skutek.

Jak informuje jeden z Czytelników, w środę 11 lipca na deptaku Słowackiego stanął radiowóz, a policjant pilnował, aby nieupoważnieni kierowcy nie wjeżdżali w ulicę. Czy była to jednorazowa akcja?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 56, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 56

Gość • Piątek [20.07.2018, 22:08:08] • [IP: 93.211.166.***]

Ulica jest bardzo ruchliwa i tak bedzie dopuki sie nic nie stanie, mam na mysli poruszajace sie tam dzieci. Druga sprawa to znaki drogowe ktore tam stoja sa absurdem, jeden zaprzecza drugiemu.Po trzecie ulica Slowackiego nalezy do strefy uzdrowiskowej i moim zdaniem powina byc dostepna tylko dla samochodow uprzywilejowanych.Najlepszym przykladem jest Miedzyzdroje gdzie samochody musza byc parkowane poza uzrowiskiem.

Gość • Piątek [20.07.2018, 21:04:42] • [IP: 80.245.191.***]

Za Bankiem na ulicy Piastowskiej obok Kościólka wejście do Pasażu Żeglarska- tłok na trawnikach i przy zakazach, tarasują wjazd dla Straży Pożarnej i co. ..? i NIC...Wolno, kto takiemu zabroni..

Gość • Piątek [20.07.2018, 21:03:56] • [IP: 80.245.191.***]

Za Bankiem na ulicy Piastowskiej obok Kościólka tłok na trawnikach i przy zakazach, tarasują wjazd dla Straży Pożarnej i co. ..? i NIC...Wolno, kto takiemu zabroni..

Gość • Piątek [20.07.2018, 13:50:32] • [IP: 193.69.22.**]

a to tam nie ma zakazu zatrzymywania sie?

Gość • Piątek [20.07.2018, 13:28:50] • [IP: 94.254.230.***]

A co z dojazdem do obiektów??

Gość • Piątek [20.07.2018, 07:49:41] • [IP: 109.23.98.**]

Kretyńskie. Rozwiązanie. A mieszkańcy cierpią bo dla władzy liczą się. Tylko hotelarze . I ta pani to tak namiesza że będzie tragedia @

Gość • Piątek [20.07.2018, 01:34:28] • [IP: 80.245.190.**]

Wystarczyło by trochę pomyśleć jak w Niemczech walić taxi a na wjeździe z jednej i drugiej zrobić metalowe słupki chowane na pilota dac autobusiarzą i tylko dla nichc przejazd tak jak w Niemczech a nie jak cos juz robocie to zgłowa bo wszyscy przepisy na tym odcinku maja głęboko w d... Że tak powiem

Gość • Piątek [20.07.2018, 00:26:18] • [IP: 23.226.237.*]

23:44:21 - Co Ty niepoważny jesteś człowieku? Od tych cieci przyjmujesz mandaty? Z tymi mongołami się nie dyskutuje, wystarczy ich zlać i zignorować.

Gość • Piątek [20.07.2018, 00:23:14] • [IP: 23.226.237.*]

Tak to jest, jak" Wieśniara" specjalistka od szamb, która nie potrafi jeździć samochodem, bierze się za organizację ruchu. Wszystkie te gnioty powinny być przywrócone na koszt tych wzorowych mongołów umysłowych z urzędu miasta.

Gość • Piątek [20.07.2018, 00:07:48] • [IP: 89.73.140.***]

uwielbiam Świnoujscie, cudowne miasto, piekne (wypiekniało bardzo). Niestety, organizacja ruchu w dzielnicy nadmorskiej jest skandaliczna! musze krążyć poł godziny zanim dojadę, gdzie potrzebuję. Nieustanne zmany organizacyjne (ruchu), za ktorymi nie nadazają GPSy. Dramat, jednym slowem. Choc miasto pokochalam.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 23:46:48] • [IP: 23.226.237.*]

Pasożyty żerują...

Gość • Czwartek [19.07.2018, 23:44:21] • [IP: 83.8.111.**]

Ja za parkowanie na skrzyzowaniu dostalem od strazy miejskiej 300 zl mandatu. Czy ten policjant tez bedzie przez nich ukarany?

Gość • Czwartek [19.07.2018, 21:43:05] • [IP: 95.129.229.***]

Należy natychmiast przywrócić do ruchu ten odcinek ulicy

Gość • Czwartek [19.07.2018, 21:02:27] • [IP: 77.112.107.***]

Powinni stać na końcu deptaka, wówczas zobaczyli by jak jedzie Niemiec za Niemcem. Czasem Polak tez się trafi.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 18:10:58] • [IP: 164.127.64.**]

Dochodze do wniosku, że spowolnienie tej ulicy, wyłaczenie z ruchu większości samochodów i uczynienie tego odcinka 1-kierunkowym NIE MIAŁO SENSU.. Ta sytuacja sprawia, że samochody jeżdżą po ciasnych ulicach obok, a jadąc wolniej, spalają więcej, spaliny są dostarczane dzielnicy uzdrowiskowej. No i wręcz prowokuje do łamania przepisów, a skoro trzeba się wysługiwac policją, by temu przeciwdziałać, to to jest najlepszy dowód na idiotyzm tej inwestycji Michalskiej. Może jeśli nastąpi jakas zmiana władzy, to dokona sie korekty tej drogi, przywróci ruch 2-kierunkowy, a zwłaszcza w okolicy poczty można to łatwo zrobić, bo tam zawsze ta ulica była dziwnie szeroka, zatem kula i ławeczki zostaną, ale można tam wcisnąc drugie pasmo jezdni.(Skąd się bierze taka głupota rządzących?)

maxx • Czwartek [19.07.2018, 18:01:53] • [IP: 178.238.249.**]

Ta. ... która wymyśliła w tym miejscu deptak, powinna wrócić na południowy wschód w trybie pilnym. Na starej Słowackiego było normalnie a teraz ?

Gość • Czwartek [19.07.2018, 17:45:56] • [IP: 80.245.189.*]

A zle ustawiony znak jak stal tak stoi.Policjanta pewnie oczy bola od patrzenia na niego iii nic.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 17:08:02] • [IP: 92.42.118.***]

Nie mozna tak parkowac samochodu, nie widze niebieskich swiatel. Nalezy sie mandat dla tych niby straznikow prawa.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 15:59:19] • [IP: 94.254.226.***]

PILNUJĄ HOTELU POLICYJNEGO bo to ponoć cyrk jest do libacji !!

Adam • Czwartek [19.07.2018, 15:48:54] • [IP: 212.112.189.**]

Bardzo dobrze, mam nadzieje ze policja i straz miejska beda czesciej patrolowac ta ulice.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 15:48:09] • [IP: 88.156.232.**]

Częściej powinna być taka akcja

Gość • Czwartek [19.07.2018, 15:47:23] • [IP: 176.221.122.***]

Przecież bez radiowozu upadnie !

Gość • Czwartek [19.07.2018, 15:18:14] • [IP: 77.112.74.**]

Coraz więcej absurdów w życiu mieszkańców Świnoujścia, pościągać niepotrzebne znaki, udrożnić ruch na drogach a policję wysłać do pilnowania porządku choćby kolejni na Karsibory.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 14:24:56] • [IP: 37.47.168.**]

POLICJANT W TYM MIJESCU JEST OK, TYLKO PO CO BLOKUJE SIĘ RADIWOWÓZ NA KILKA GODZIN... CZY NIE WYSTARCZY POSTAWIĆ TAM POLICJANTA ALE BEZ SAMOCHODU...? :)

Gość • Czwartek [19.07.2018, 14:23:40] • [IP: 185.210.39.**]

NA Bochaterow Wrzesnia ze sklepu zologicznego parkuje swoje BMW i Forda caly czas na deptaku a jak jedzie policja to otwiera bagaznik i udaje ze dostarcza towar zrobcie cos z tym cwaniakiem

Oglądasz 1-25 z 56
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■