POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [16.07.2018, 05:58:22] • Świnoujście

Głodne Gąsienice ostrzegają i zachęcają do udziału w życiu politycznym

Głodne Gąsienice ostrzegają i zachęcają do udziału w życiu politycznym

fot. Czytelnik

Mieszkańcy i turyści z pewnością dostrzegli oryginalną reklamę, która pojawiła się na Placu Wolności. Główną rolę odgrywają w niej różowe gąsienice. Co na ten temat mówią organizatorzy akcji?

"W dniu dzisiejszym (niedziela) do Świnoujścia przyjechały Głodne Gąsienice. Jest to ogólnopolska akcja zachęcająca do brania udziału w wyborach oraz promująca działania demokratyczne. Przez kilka godzin, rozdając ulotki, ostrzegaliśmy ludzi przed populizmem i zachęcaliśmy do brania czynnego udziału w życiu politycznym naszego kraju. Wydarzenie zorganizowała grupa osób prywatnych."

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 111, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 111

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 11:03:14] • [IP: 46.169.162.**]

Widzę, że czerwone ludki nie odpuszczają. Zakodowane towarzystwo dalej zahipnotyzowane...masakra! Jarek walcz z czerwoną hołotą.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 10:50:52] • [IP: 83.8.106.***]

Świetny pomysł, brawo KOD!

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 10:50:22] • [IP: 77.253.137.***]

Zapytam Was hejtujących przepraszam ja na PiS nie głosowałam to mam im sie podporządkować bzdura!Dlaczego PiS wypowiada sie w moim imieniu oraz pozostałej reszty Polaków co nie oddali na nich głos, na PiS zagłosowało 5, 7 miliona Polaków a do głosowania jest uprawnionych 32 miliony Polaków.Więc dlaczego Morawiecki i reszta tej badziewia wypowiada się w imieniu pozostałej reszty Nie maja prawa mówić Polacy chcieli my to wykonujemy. Polacy gó... chcieli nie chcą Was pislamu przy władzy.A Wy hejtujący wreszcie to zrozumcie i nie zabierajcie głosu w moim i innych co nie oddali na nich głosów.

AGENDA 21 • Poniedziałek [16.07.2018, 10:47:01] • [IP: 80.245.178.***]

SYJONISTYCZNYM, KOMUNISTYCZNYM MENELOM CHYBA WE ŁBACH SIĘ poPRZEWRACAŁO ? JUDZĄ NA pARTIĘ iNTERESÓW sYJONISTÓW A RAZEM Z NIMI W KOALICJI NISZCZĄ ŚWINOUJŚCIE SPROWADZAJĄC CORAZ WIĘCEJ KORPORACYJNYCH BAND. NIE SZKODZI IM SIARKA, PAK I BURDEL KONTENEROWY. ROZSĄDNI LUDZIE poWINNI ICH OLAĆ CIEPŁYM MOCZEM I GŁOSOWAĆ NA POLAKÓW.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 10:43:44] • [IP: 178.235.176.***]

Robale pożerają Europę. Jakże to prawdziwe i jak bardzo boli komuchów w pisowskich szatkach tęskniących za dyktaturą

PAMIĘTAMY "DEMOKRACJĘ" PO • Poniedziałek [16.07.2018, 10:17:40] • [IP: 164.127.64.**]

Podniesienie wieku emerytalnego ; Wzrost bezrobocia ; Wzrost zadłużenia ; 2 miliony Polaków wyjechało z kraju ; Fałszerstwa wyborcze; Likwidacja OFE ; Kontakty Prezydenta Komorowskiego z WSI ; Liczne strajki i protesty ; Próba podpisania ACTA ; Upartyjnione" niezależne" sądy ; Polityczne wyroki ; Walka z religią i patriotyzmem ; Kontakty z byłymi oficerami KGB ; ABW w siedzibie" WPROST ; Udawane budowy lub przewlekłe (np.port LNG w Ś-ciu, opóźnienie prawie 2 lata) ; Cenzura Internetu, blokowanie kont użytkowników ; Manipulacje i propaganda reżimowych mediów ; Aresztowanie niezależnych bloggerów ; Aresztowania przeciwników Prezydenta (Afera krzesłowa); Aresztowania niezależnych dziennikarzy.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 10:14:43] • [IP: 176.221.123.***]

Gdzie była Straż Miejska powołana przez Prezydenta Miasta

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 10:03:07] • [IP: 93.94.186.***]

To transparent powitalny na cześć Dukaczewskiego, który nawiedzi Świnoujście na zaproszenie Agatowskiej.Agatowska wymiata!!

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 10:01:14] • [IP: 80.245.179.***]

Dla dziadostwa demokracja to puste słowo, wolą " pięćset plus", za tyle sprzedali Polskę.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 10:00:08] • [IP: 188.33.30.**]

A gdzie są wasze czerwone gąsiennice z tą największą ze wschodu? Ważny tylko czerwony regulamin.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 09:57:52] • [IP: 178.238.247.**]

byłe postkomunistyczne kodziarskie pseudo-elity nie mogą się pogodzić ze swoim upadkiem, do tej pory oni żerowali na własnym narodzie, są po prostu śmieszni.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 09:52:15] • [IP: 37.47.143.***]

wezmę udział w życiu politycznym naszego kraju i zagłosuję oczywiście na Prawicę bo inni tylko PO-psuli ten kraj.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 09:50:58] • [IP: 178.238.253.**]

Kto pozwolił na postawienie takiego badziewia w centrum mista

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 09:41:19] • [IP: 178.238.249.**]

Dobre ale nie do wszystkich dotrze, tak jak nie dociera demokracja czyli rządy większości / nie mylić z rządami pis bo nie głosowała wcale na nich większość Polaków/.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 09:34:03] • [IP: 178.238.249.***]

Złodziejskim poprzednikom pozostało tylko opluwanie tych którzy postanowili oczyścić Polskę ze złodziei i przekręciarzy.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 09:28:23] • [IP: 94.219.204.***]

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 08:17:41] • [IP: 79.140.194.**] Mniejszość nie musi klękać i się słuchać większości.Chyba w demokracji jest wolność słowa i każdy ma prawo do wypowiadania się.Mniejszość ma prawo sprzeciwiać się większości.Chyba że chodzi ci o demokrację w której każdy klęka przed prezesem i księdzem.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 09:08:19] • [IP: 83.11.226.**]

TO JEST BEZCZELNE ZE STRONY PRZEGRANYCH, POWINNO DAC SIĘ ICH POD SĄD, TO POTWARZ I OBELGA TYCH NAZWISK, JAK MOŻNA CZYJMS NAZWISKIEM WYCIERAC SOBIE GĘBĘ, BEZCZELNOSC ICH NIE ZNA GRANIC I BEZKARNOSC, WSTYDZCIE SIE, WIDAC WASZĄ DEMOKRATYCZNĄ KULTURĘ.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 09:07:01] • [IP: 94.254.225.**]

Moi drodzy z tych oto gąsienic wyrosną piękne motyle to miał na myśli autor. Wyrośnie nowy zdrowy listek a wkoło niego będą latały motylki. PIĘKNE

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 09:04:12] • [IP: 93.94.185.***]

NIECH POŻRĄ WSZYSTKICH TYCH CO SPRZEDAWALI POLSKĘ I POLAKÓW

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 08:52:52] • [IP: 94.254.229.***]

Mieszkańcy i turyści z pewnością dostrzegli oryginalną reklamę, która pojawiła się na Placu Wolności. Główną rolę odgrywają w niej zielone gąsienice. Co na ten temat mówią organizatorzy akcji?

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 08:48:22] • [IP: 94.254.231.***]

Gąsienice są różowe, nie zielone :).

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 08:47:08] • [IP: 80.245.185.***]

Może niezbyt estetyczna, ale jak prawdziwa!!

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 08:44:56] • [IP: 89.74.216.***]

system przepisów prawa uzgodniony przez styropiany i członki partyjne w Magdalence przestał się podobać, bo ktoś ich i ich pociotki odstawił od żłoba. Przypomnijcie sobie lewaki, kto żerował na demokratycznej Polsce od 1989r., kto zżerał owoce pracy robotników, ile milionów Polaków musiało wyemigrować za chlebem bo ta lewacka niby demokracja złużyła jedynie ich eytom. A ilu milionom urzędasów żyło się lepiej i dostatnio.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 08:40:53] • [IP: 176.221.122.***]

żenada roku?

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 08:17:41] • [IP: 79.140.194.**]

DEMOKRACJA POLEGA NA TYM, ZE MNIEJSZOSC MA OBOWIAZEK PODPORZADKOWAC SIE WYBRANEJ DEMOKRATYCZNIE WIEKSZOSCI !! A WIEC PiS WYGRALO WYBORY TO po, n. kod I reszta CHOLOTY MUSI SIE Z TYM POGODZIC !!

Oglądasz 76-100 z 111
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■