POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [23.07.2018, 08:20:13] • Świnoujście

Naprawdę tani nocleg - bezdomni koczują wprost pod chmurką

Naprawdę tani nocleg - bezdomni koczują wprost pod chmurką

fot. Czytelnik

Bezdomni nie są wybredni, koczują tam, gdzie jest względny spokój i nie pada na głowę. Problem mają raczej władze i okoliczni mieszkańcy miejsc, które upodobają sobie kloszardzi. Zwykle nie jest to tylko legowisko, ale również skład dobytku, puszek i butelek po alkoholu. Niekiedy jednak bezdomni doskonale wpasowują się w już istniejący nieład. Z takim przypadkiem zetknął się mieszkaniec Warszowa.

Na płocie baner o tanich noclegach, wokół prawdziwe wysypisko wszystkiego, trudno ganić osobę bezdomną, że właśnie tam urządziła sobie legowisko. Wystarczyło kilka szmat, coś pod głowę i chyba nikt nie odróżni śmieci przyniesionych przez sypiającego tam mężczyznę od tych, które leżą niesprzątane przez dłuższy czas. Teren przecież do kogoś należy, a żywa reklama "tanich noclegów" nie powinna być aż tak wymowna.

Naprawdę tani nocleg - bezdomni koczują wprost pod chmurką

fot. Czytelnik

"Pragnę tą drogą zwrócić uwagę na powtarzający się problem bezdomnych. W załącznikach wykonane zdjęcia w dniu dzisiejszym niedaleko sklepu Biedronka w dzielnicy Warszów. Może dzięki redakcji zmieni się wygląd tego terenu. Nie chodzi typowo o bezdomnych, ale o bałagan jaki im towarzyszy."- napisał Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Sobota [28.07.2018, 12:47:53] • [IP: 178.235.181.***]

No dosyć drogo, jeżeli ten tani nocleg pod płotem kosztuje 15 zł.

fororak 🐲 • Środa [25.07.2018, 11:23:19] • [IP: 77.111.245.**]

No i komu to przeszkadza, noclegi pod chmurką, każde miasto ma jakieś swoje atrakcje...Drzewo służy jako dach, śmietnik za płotem, wychodek w krzakach, alkohol do nabycia 50 metrów od legowiska...Tylko cena trochę za wysoka jak na te standardy, ale po negocjacji z właścicielem legowisko wynajmie za butelkę" PIERUNA"czy popularnego w tym środowisku" BAMBUCIA"...amen

Gość • Środa [25.07.2018, 00:16:58] • [IP: 176.221.113.**]

Jest napisane TANIE NOCLEGI. Jak ktoś chce obudzić pana to niech dzwoni pod numer na żółtej planszy.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 17:07:34] • [IP: 77.88.191.**]

Tani nocleg

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 17:05:20] • [IP: 94.254.227.**]

Posprzątane już dzisiaj.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 16:31:36] • [IP: 5.60.38.***]

Ale taka sama demokracja jest też w Niemczech i w Skandynawii ! Ale takie obrazki na ulicach są tylko u nas ! Dziwne co ?

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 15:24:25] • [IP: 62.69.203.***]

Przy biedronce zawsze syf jakiego chyba nigdzie nie ma ze śmietników koło drzwi wysypuje sie wszystko na ziemię i za to żadnej kary biedronka nie ponosi?, a gdzie sanepid i straż miejska żeby tych pijaków pogonić, wstyd jak patrzą obcokrajowcy którzy przyjeżdżają, piękna ta nasza miejscowość.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 15:16:48] • [IP: 94.254.231.***]

Kurort Świnoujscie -wita :D

Burek • Poniedziałek [23.07.2018, 14:41:31] • [IP: 92.42.118.***]

To jest właśnie ten bezdomny, który ojczulkowi R. oddał dwa maybachy.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 13:59:51] • [IP: 31.0.68.***]

Nie bezdomny tylko menel.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 12:34:59] • [IP: 95.129.224.**]

Swoją drogą dziura na drugim zdjęciu wygląda jakby ktoś tam olej spuszczał. ..

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 12:29:00] • [IP: 31.0.124.**]

Porozmawiać z takim upojonym alkoholem człowiekiem? W tych czasach lepiej omijać szerokim łukiem bo niewiadomo co może nas w odpowiedzi spotkać, a ci biedni bezdomni są bezczelni i agresywni nawet w żebraniu wiec jak można na sile pomagac. Smród i zarazki. Coś obrzydliwego.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 12:26:50] • [IP: 62.69.203.**]

Najgorszy syf w całym miescie jest właśnie pod biedronką na warszowie.Tabuny bezdomnych atakujących ludzi o drobne albo odprowadzający wózek za monetę, ale co z nimi zrobic? Nie ma sposobu, policja podjeżdża i co mandat im dadzą ale i tak każdy wie ze wyrzucą.Złapac, wywieźć? Za komuny by tego nie było

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 12:10:06] • [IP: 77.45.26.***]

Kraj katolicki powinien się nimi zaopiekować może wkupić mu bilet do Torunia taj jest piękna siedziba.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 11:49:20] • [IP: 83.11.232.***]

Anonymous • Poniedziałek [23.07.2018, 08:59:49] • [IP: 37.248.163.***] i tu masz rację. Wybrali sobie taki los to ich sprawa.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 11:43:04] • [IP: 93.94.191.***]

Ludzie przestancie jeden drugiego krytykowac.a tego widoku nie pwinno być. Proszę zobacz jak to wygląda, wizytówka Świnoujscia.Gdzie nasza władza wstyd.S trach dzieci wysłać do sklepu bo zaczepiają, są tak natrętni przy wyjsciu Biedronki, nie którzy tak przeklinają bo wręcz za wozek łapią szarpią.Ostatnio byłam z wnukami w sklepie to za rączki łapia tymi pazurami dzieciaki się bały, płakały.A właściciel Biedronki nic z tym nie robi.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 11:30:19] • [IP: 164.127.64.**]

9:51. ..czyli dokładnie pozamiatane pod dywan.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 11:05:54] • [IP: 178.235.183.**]

oj tam oj tam miasto ma darmową reklamę. tanie pokoje, foteliki śmietnik blisko świeze powietrze no i telewizja, tylko trochę za często dają te reklamy, to juz nie wina gościa, przysneło się trochę człowiekowi pewnie zmęczył się biedaczysko zwiedzaniem miasta.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 10:55:11] • [IP: 80.245.188.**]

co im zostało... kraj roz**ny przez PO PSl PIS nie ma po co zyc

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 10:46:26] • [IP: 176.221.123.**]

dokladnie.takie panstwo mamy.ze nie stac czlowieka na nic

NN • Poniedziałek [23.07.2018, 10:43:02] • [IP: 80.211.250.***]

A gdzie jest streetworker?

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 10:38:06] • [IP: 23.226.237.*]

Karate * kazał zamurować im bunkry, to nic dziwnego, że śpią pod gołym niebem.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 10:22:06] • [IP: 95.86.1.***]

DROGI POPULIZM PO-PLATFORMY OBŁUDY

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 10:21:02] • [IP: 95.129.224.**]

Ile za nocleg ?bo rodzina przyjeżdża

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 10:07:21] • [IP: 79.70.122.***]

Chmurka +

Oglądasz 1-25 z 34
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■