POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [19.07.2018, 08:36:07] • Świnoujście

Ruch Obywatelski „Szary Człowiek” zaprasza na spotkanie

Ruch Obywatelski „Szary Człowiek” zaprasza na spotkanie

fot. Organizator

„Skrępujcie go łańcuchami konstytucji po to, by nie mógł czynić zła. ...Niech prawo zawsze prawo znaczy, a sprawiedliwość - sprawiedliwość.” Ruch Obywatelski „Szary Człowiek” zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w Świnoujściu.

19.07.2018 o godzinie 19.00 w Świnoujściu, przy ul.Monte Casino 16 odbędzie się spotkanie dla wszystkich chętnych.

Organizator: Ruch Obywatelski "Szary Człowiek"


komentarzy: 44, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-44 z 44

Gość • Czwartek [19.07.2018, 12:01:45] • [IP: 77.88.191.**]

Sprawiedliwość w końcu jest i będzie żaden oszołom tego nie zmieni już wiemy jak wyglądała sprawiedliwość za PO i PSL i NARÓD im podziękował i proszę się z tym pogodzić, szary człowiek to mądry człowiek, widzi, słyszy i wyciąga wnioski.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 11:48:06] • [IP: 176.221.123.***]

Katolicka PIS może Liczyc na 33 Mln Katolików w Naszym Kraju Nasza Ojczyzna to Katolicka Polska

Gość • Czwartek [19.07.2018, 11:42:27] • [IP: 37.248.209.**]

Deszcz zaczął padać więc pod sądy wyszli, , bronić szarych ludzi, , na działkę idźcie lepszy pożytek z, , was obywatele, ,

Gość • Czwartek [19.07.2018, 11:27:47] • [IP: 178.238.247.**]

normalny Polak ma was głęboko gdzieś, jesteście śmieszni jak wasza wyjątkowa kasta, ale już jest robiony z wami porządek, wyginiecie jak dinozaury, naturalnie

Polak patriota • Czwartek [19.07.2018, 11:26:30] • [IP: 83.137.1.***]

Szary człowiek chce silnej gospodarki Polskiej a taką moze zapewnic tylko wspolpraca handlowa z Rosja! Wspolpraca z zachodem wiemy jak wyglada, nie ma juz przemyslu i nie ma niczego a miliardy powędrowały na zachod i do pewnego kraju polozonym w Palestynie...

Gość • Czwartek [19.07.2018, 11:03:45] • [IP: 178.238.253.**]

Co za nazwa . ..szary człowiek...obrażaja na każdym kroku, nie jestem i nie byłam nigdy szarym człowiekiem, była i jestem Obywatelką, Polski, Polką z dziada pradziada, kształciłam się, pracowała, jeżeli ci szarzy czują się szarymi ludżmi, to niech występują we własnym imieniu, co za ponirzająca nazwa, a naprawdę to jeśli już to szary człowiek nie potrzebuje na codzień Konstytucji, żeby pójść do markietu, od tego są wybory, żeby każdy z nas wybrał swojego przedstawiciela, a nie robić zadymę i siać zamęt, żeby przypodobać się zgniłemu zachodowi, szlifowanie bruki, wycie i niszczenie współnej własności powinno być karane!

GośćJarosław • Czwartek [19.07.2018, 10:58:15] • [IP: 94.254.132.**]

Nie szary człowiek tylko chory człowiek! Przeciez to jest w obronie Mazguły i innych KOD-owców lub Pawłowskiego PO-wców

Gość • Czwartek [19.07.2018, 10:52:08] • [IP: 37.248.213.***]

PO prostu spadać stąd

Gość • Czwartek [19.07.2018, 10:45:00] • [IP: 62.69.254.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [19.07.2018, 10:19:41] • [IP: 178.238.249.***]

Ci znowu to samo 10 tysięcy zł. dla kasty to za mało, trzeba siać ferment może da ogłupić społeczeństwo i uda się znowu dorwać do koryta.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 10:16:52] • [IP: 109.241.63.**]

Znaleźli się nagle obrońcy postkomunistycznej konstytucji, napisanej przez komuchów dla zachowania intereresów komuchów. Tymczasem przez lata ci sami komuniści co teraz udają szarego człowieka, mieli tę konstytucję gdzieś. Nie miało dla nich znaczenia, czy stać nas zapłacić haracz na ZUS i to, że za to nie będziemy leczeni, a kolejki do lekarzy to na kilka lat są liczone. Nie było dla nich istotne, gdzie Polak ma mieszkać - a z pogwałceniem konstytucji, Polak był z mieszkań rugowany (sprawa ŚP. Stanisława Możejki, a także historia Waldemara Deski - można znaleźć w Internecie). Przez postkomunistów nasze podstawowe prawa były dość istotnie zawłaszczone, a gdy w końcu się ich udało wykopać od władzy, to teraz przybierają twarz szarego człowieka i udają obrońców swojej konstytucji. Wstyd i żenada tam się pojawiać, mieć z tymi zakłamanymi ludźmi cokolwiek do czynienia.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 10:10:10] • [IP: 109.173.159.**]

Monte CaSSino !

Gość • Czwartek [19.07.2018, 09:58:49] • [IP: 83.11.87.***]

A gdzie można zamówić miejscówki. A czy będzie Bilbord? Szary człowiek niech weźmie się lepiej do roboty. Nygus całe życie żył na garnuszku sPOłeczństwa a teraz problem? Niech zmieni pracę, weźmie kredyt jak to mówił ich guru Bul.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 09:46:47] • [IP: 164.127.64.**]

Miesiąc temu po raz pierwszy zaproszono kandydatów do tej politycznej sekty pod konkretny adres na ul. M. Cassino. Wiąże się to prawdopodobnie z tym, że byli bardzo dobrze widoczni na wielkim Pl.Słowiańskim i każdy mógł ich (np.w maju) policzyć, i policzono - to 8 osób. Teraz mogą sie ukryć. Trudno ich teraz policzyć i odnotować:" przybyły dwie osoby, jest 10. Wszystkie w wieku 65-85 lat".

Gość • Czwartek [19.07.2018, 09:35:24] • [IP: 176.221.122.**]

nic ciekawego

Gość • Czwartek [19.07.2018, 09:32:08] • [IP: 23.226.237.*]

Kiedy wreszcie ktoś z tym motłochem zrobi w końcu porządek❓❗ Skowyt 𝗨𝗕-𝖾𝖼𝗃Ҳ
58;, to miód dla moich uszu... Was wszystkich, to bym rozstrzelał razem z tymi sędziami-komunistami.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 09:17:38] • [IP: 83.11.236.***]

SPOTKANIE SZARYCH * CZŁOWIEKÓW, A DO DOMU I ZAJĄC SIĘ CZYMS POŻYTECZNYM A NIE ROBIC ROZRÓBY W KRAJU, CZY POMYSLAŁES O INNYCH PRAGNĄCYCH SPOKOJU SZARY CZŁOWIEKU.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 09:16:05] • [IP: 92.42.113.***]

Panie radny, pan wyluzuje trochę, może ziółka pomogą?

Gość • Czwartek [19.07.2018, 09:13:55] • [IP: 164.127.64.**]

Przypomnę, 19 maja na Placu Słowiańskim spotkało sie 8 osób - tyle zebrano po publikacji podobnego artykułu w maju. Co charakterystyczne, osoby te były w wieku ok.60-80 lat. Wcześniejszy tekst na iswinoujscie zebrał jak zwykle ok.60-90 wpisów, w 90% krytycznych. Zachodzi więc pytanie, jaki jest sens co miesiąc ponawiać zjawisko marginalne, wypierając tym samym rzeczy może bardziej dyskretne w mieście, ale ważniejsze. Przypomnę, ten ruch tak zwany obywatelski wziął nazwe od samobójcy, chorego na depresję endogenną, który w pożegnalnym liście wpisał treści antyrządowe, polityczne. Wcześniej w polityce nie zaznaczył sie niczym. Nie zainspirował ludzi, nie pociągnął za sobą, dlatego pewnie, ze jego głównym problemem była jego własna psychika. To jednak nie przeszkodziło cynicznym graczom, pewnie sfrustrowanym polityczną nieskutecznością, więc chwycili się ludzkiego dramatu. To pokazuje, jak Tot-Opozycja nie ma żadnego sposobu, by zaangażować Polaków.

Oglądasz 26-44 z 44
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■