POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [19.07.2018, 13:46:34] • Świnoujście

Kolejka jak na dzikim Zachodzie?

Kolejka jak na dzikim Zachodzie?

fot. internet

Chaos na skrzyżowaniu z droga prowadzącą do przeprawy promowej, zagraża bezpieczeństwu ludzi. Kierowcy jadący ulicą Mostową wymuszają pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo czekających do przeprawy promowej. czy służby miejskie zamierzają zareagować na taką sytuację?

Bałagan i bezprawie jak na dzikim zachodzie, kiedy doczekamy się normalnych rozwiązań komunikacyjnych, żebyśmy nie musieli się wstydzić przed turystami chcącymi odwiedzić Świnoujście. Czy prezydent Żmurkiewicz to widzi?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 76, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 76

Gość • Czwartek [19.07.2018, 16:16:43] • [IP: 80.245.188.**]

teraz nie ma kolejki i juz nie pokazujecie

Gość • Czwartek [19.07.2018, 16:14:57] • [IP: 83.11.143.**]

Gdy nie jest przestrzegane prawo to obowiązek inetrwencji spoczywa na Policji. Gdyby wszyscy przestrzegali obowiązujące przepisy nie potrzebna by była Policja, sądy, więzienia itd.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 16:09:22] • [IP: 94.254.226.***]

Sorry taki mamy klimat

Gość • Czwartek [19.07.2018, 16:08:41] • [IP: 92.42.112.***]

kiedy sie obudzi nasz jasnie hrabia żmurkiewicz? zróbcie porządek z drogami dojazdowymi do przepraw!! nie znaki nie policja i mandaty tylko dac kase i to przebudować!! jest dramat buduje sie coraz wiecej hoteli ludzi coraz więcej 30 baniek w kasie zoataje a prezio myśli co z nimi zrobić!!

Jasiu • Czwartek [19.07.2018, 16:08:09] • [IP: 31.0.66.**]

Niech barany w kolejce wiedzą że nie każdy jedzie na prom ludzie dojeżdżają do domu do kaliforni i nie trąbią jak ktoś ich omija.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 15:56:47] • [IP: 83.11.243.***]

Gdzie są władze miasta? Ten chaos trwa od dawna. Na co liczyło miasto...że nikt nie zawita do tego głupiego miasta??

Gość • Czwartek [19.07.2018, 15:55:13] • [IP: 178.235.178.**]

Bardzo dobrze, niech stoją zamiast brudzić i smrodzić na pięknym skrawku wyspy Uznam. Każdy patrząc na ten obrazek, może sobie wyobrazić, co będzie się działo w naszej części wyspy Uznam po zbudowaniu tunelu. Naprawdę chcecie tego ?? Są dla wczasowiczów i kuracjuszy rozwiązania alternatywne! Parkingi i na Uznam wyłącznie pieszo !!

Gość • Czwartek [19.07.2018, 15:25:43] • [IP: 77.88.191.***]

A GDZIE POLICJA ??

Gość • Czwartek [19.07.2018, 15:25:34] • [IP: 178.238.249.**]

Proponuję jechać przez Niemcy, albo w ogóle, nie płakać

Gość • Czwartek [19.07.2018, 15:22:34] • [IP: 93.94.191.***]

Gość • Czwartek [19.07.2018, 14:45:49] • [IP: 94.254.227.* Dokładnie tak się robi i tak trzeba robić, a interwencja trwa wtedy tyle co zaprezentowanie zarejestrowanego filmu policjantom i wypisanie przez nich odpowiedniego mandatu i punktów, chyba 6

Gość • Czwartek [19.07.2018, 15:22:31] • [IP: 80.245.190.**]

"Czy prezydent Żmurkiewicz to widzi?" A co to Żmurkiewicz to Policjant Ruchu Drogowego ?

Anonymous • Czwartek [19.07.2018, 15:17:30] • [IP: 31.0.81.**]

A gdzie Policja ??

Gość • Czwartek [19.07.2018, 15:07:40] • [IP: 83.23.242.**]

Policja przyjeżdża i wywala cwaniaczków jadących od ognicy na koniec kolejki. Ale przecież patrol nie może stać tam cały dzień.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 14:58:21] • [IP: 93.94.186.**]

na tym skrzyzowaniu jest znak nakaz skretu w lewo ze dotyczy to kolejki na prom ludzie!

Gość • Czwartek [19.07.2018, 14:51:29] • [IP: 37.248.165.***]

Wymuszają ZGODNIE Z PRAWEM. GDZIE K...A JEST POLICJA ? SZKODA SZCZĘPIĆ gardło...

Gość • Czwartek [19.07.2018, 14:47:56] • [IP: 37.47.172.***]

Dziękuję za podsunięcie genialnego pomysłu na ominięcie kolejki!

Gość • Czwartek [19.07.2018, 14:45:49] • [IP: 94.254.227.*]

1.Nie ma tam znaki zakazu skrętu w prawo 2. Jeżeli osoba czekającą na swoją kolej (stoi i robi duża przestrzeń) nie ruszając się to kierowca wjeżdżający na skrzyżowanie ma prawo pomyśleć o tym, że zostaje przepuszczony... 3. Jeżeli komuś wjeżdżają w kolejkę to niech ta osoba dzwoni na policję, a nie leci 500 metrów do chłopaków w żegludze i się skarzy, jeżeli cumownik tego nie widzi to jak ma zareagować skoro będzie słowo przeciwko słowu? Ja od razu dzwoniłem na policję, pokazałem nagranie i dziękuję do widzenia, mandat i na koniec kolejki pojechali...

Gość • Czwartek [19.07.2018, 14:45:24] • [IP: 213.76.41.***]

Nie widzę nic dziwnego, włączanie się do ruchy z drogi podporządkowanej nie jest zabronione, nie ma w prawie o ruchu drogowym słowa kolejka!!

Gość • Czwartek [19.07.2018, 14:42:42] • [IP: 164.127.123.**]

Służby mają tę sytuację głęboko w dOOpie, czekają na tunel.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 14:19:14] • [IP: 31.0.34.**]

A ci co stoją w kolejce na prom to zostawiają przejazd z Ognicy w stronę Karsiborza i wala pięściami po dachu lub masce bo myślą że chcemy się wepchnac do kolejki i z tym policja powinna zrobić porzadek

Gość • Czwartek [19.07.2018, 14:11:48] • [IP: 37.7.172.***]

Mylycja ratunku !!

Gość • Czwartek [19.07.2018, 13:59:53] • [IP: 195.187.133.**]

Ok, sytuacja jest oczywiście problematyczna, kierowcy zachowują się nie fair i należy to ukrócić, ale nie ma to mowy u wymuszaniu. Jadący od strony Ognicy mają zgodnie ze znakami pełne prawo do wykonania skrętu w prawo.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 13:58:39] • [IP: 80.245.186.***]

Jasiu ty nie obniżaj sobie pensji, ty wreszcie zbuduj stałą przeprawę jak obiecałeś. Ale ty jesteś za cienki w uszach. Ty jak dobra zmiana jesteś dobry tylko w gembie. Przez 16 lat jak ten złotousty zwodziłeś, że jesteś gotowy do budowy tunelu. I co? W pocie swego niskiego czoła wymyśliłeś jednorurowego, jednopasmowego potworka za miliard złotych i myślałeś, że tak jak zwodzisz mieszkańców Świnoujścia tak zwiedziesz bruksele?

Gość • Czwartek [19.07.2018, 13:57:17] • [IP: 197.229.0.***]

Super, to jest urok naszego miasta a dla turystów atrakcja.

Gość • Czwartek [19.07.2018, 13:56:31] • [IP: 188.146.225.***]

jak wymuszają ? bzdury czytelnik nie zna się na Prawie o ruchu drogowym. Nie można czekać na skrzyżowaniu, które zawsze musi być przejezdne.. Jeśli ktoś by jechał do Karsiborza to w takim wypadku nigdy by nie dojechał.

Oglądasz 51-75 z 76
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■