POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [21.07.2018, 10:50:59] • Polska

„Nasz Człowiek”- dr Marek Posobkiewicz, który przez 6 lat odpowiadał za Państwową Inspekcję Sanitarną Kraju zrezygnował ze swojego stanowiska. Zobacz film!

„Nasz Człowiek”- dr Marek Posobkiewicz, który przez 6 lat odpowiadał za Państwową Inspekcję Sanitarną Kraju zrezygnował ze swojego stanowiska. Zobacz film!

fot. internet

Posobkiewicz ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Jest specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych, medycyny morskiej i tropikalnej oraz organizacji ochrony zdrowia, a także specjalistą w dziedzinie medycyny hiperbarycznej. Pracował dla Medical Radio - ogólnoświatowego systemu radiostacji umożliwiającego świadczenie nieodpłatnych usług telemedycznych dla załóg statków. Wielu mieszkańców pamięta go z okresu pracy w Świnoujściu. W naszym mieście pracował w charakterze Państwowego Granicznego Inspektora Sanitarnego. Jego umiejętności doceniono w Warszawie. Od sierpnia 2012 roku gdy odwołano ze stanowiska dotychczasowego szefa GIS Przemysława Bilińskiego - pełnił obowiązki Głównego Inspektora Sanitarnego.



Najnowsza informacja o rezygnacji Posobkiewicza z zajmowanego przez wiele lat stanowiska nie zawiera żadnego wyjaśnienia przyczyn tej decyzji. Z komunikatu opublikowanego na stronie Ministerstwa Zdrowia wynika natomiast, że będzie pełnił swoja funkcję do czasu powołania nowego inspektora. W tym momencie, warto przypomnieć, że były już główny Inspektor Sanitarny zapisał się w historii tej służby wieloma nowatorskimi pomysłami. Był m.in. pierwszym na tym stanowisku, który dla celów promocji celów realizowanych przez swoją służbę odważył się nagrać teledysk, a sam zamienił się w... rapera. Warto przy tej okazji przypomnieć ten klip.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 70, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 70

Gość • Piątek [21.06.2024, 12:03:54] • [IP: 188.146.93.***]

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 11:16:24] • [IP: 164.127.64.**]

14:19 - to są ci, którym w zyciu coś sie udało w odróżnieniu od autora postu, używającego tych ksyw.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 07:38:10] • [IP: 92.42.112.**]

Można by powiedzieć, że nareszcie. Pan Posobkiewicz widocznie dostał" propozycję" nie do odrzucenia

Gość • Niedziela [22.07.2018, 14:19:58] • [IP: 37.47.132.***]

Kto to jest „ jojo” i „ gumolep”?

Gość • Niedziela [22.07.2018, 14:02:07] • [IP: 89.76.80.***]

Znam i nawet lubie.Ale na zaden urzad sie absolutnie nie nadaje.Niedecyzyjny i odbilo mu w stolicy.Gdyby nie ciotka Kopacz i czarni, to daej leczylby babcie po sanatoriach.

ech, ubecja wiecznie żywa • Niedziela [22.07.2018, 13:39:36] • [IP: 164.127.64.**]

9:52 - służenie do Mszy, to" spolegliwość wobec. ..administracji... kleru"?! Tego nawet ubek szkolony w Moskwie w l.50 by nie wymyślił. Koniecznie wyjedź z Polski i zatrudnij się w Korei Pólnocnej, tam cenią takich z poszerzoną wskutek nienawiści wyobraźnią, bo tam już za samo posiadanie Biblii (=za służalczość wobec administracji kleru) zamykają w obozach koncentracyjnych włącznie z całą rodziną posiadacza. A wiesz, że dzis o g. 9 byłem na Mszy św., czytano list biskupa, więc razem z ok.150 osobami w świątyni byłem służalczy nawet wobec BISKUPA! A to może sięgnąć nawet Papieża! To grozi ci szybkim i skutecznym seppuku, nie wiem, czy przeżyjesz tę niedzielę, dzień kilkudziesięciu milionów Polaków, cytuję złotoustego, " służalczych wobec administracji kleru".

Gość • Niedziela [22.07.2018, 12:20:18] • [IP: 92.42.119.***]

Dobra robota !!

Gość • Niedziela [22.07.2018, 12:05:09] • [IP: 93.94.186.***]

Ale też był super ministrantem.

Gość • Niedziela [22.07.2018, 10:00:35] • [IP: 94.254.226.***]

Sanepid to jedna z najbardziej skorumpowanych instytucji. Kto prowadził spożywkę ten wie jacy są.

Gość • Niedziela [22.07.2018, 09:52:38] • [IP: 178.238.249.**]

Ip182 za dużo w nim służalczości wobec kleru.To świadczy o braku mocy charakteru.Można być wierzącym a nie spolegliwym wobec ich administracji.

Gość • Niedziela [22.07.2018, 09:12:40] • [IP: 83.8.109.**]

Zastał Inspekcje Sanitarną w stanie murowanym, zostawił w stanie drewnianym

gościu • Niedziela [22.07.2018, 08:57:14] • [IP: 93.94.190.***]

Interesująca kandydatura

Gość • Niedziela [22.07.2018, 07:57:46] • [IP: 185.210.39.***]

ZNALEZLI JAKIEGOŚ MISIEWICZA NA JEGO MIEJSCE??

Gość • Sobota [21.07.2018, 23:58:55] • [IP: 109.243.192.***]

23:19 - Nie był na wiecu KOD, tylko pokazano że był w mieście, gdzie akurat odbywał sie wiec, a to że ktos znalazł sie na ulcy - nie wśród demonstrujących, bo przyjechał tam w innych sprawach, i został sfotografowany na tle tego miasta, to juz zaleta szerokokątnego obiektywu i redagowania tekstów - pisaniną wszystko można zasugerować, ale baczny czytelnik wszystko wyłapie, wszelka manipulację. Nauczył nas takiej baczności TVN. To szczepionka dobra dla każdego warto zaszczepić ludzi naiwnych TeFałszeNem.

Gość • Sobota [21.07.2018, 23:28:07] • [IP: 178.235.182.**]

Bardzo podoba mi sie to. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii ale nie oddam głosu ani na Żmurka ani na Agatowska. To dość ułożony człowiek. Łyknął już duzego świata w Warszawie, jest dorobiony. ..więc cuż potrzeba więcej. Ludzi znanych i wpływowych zna.Dużo może zdziałać dla Świnoujścia. Miałam doczynienia z nim jako lekarzem. ...wszystko co powiedział sie sprawdziło (wtedy się z tego śmiałam). Może pogoni tych leka...y ze szpitala co mało co mają chęci aby nam pomóc. Ja oddaję mu swój głos i moja rodzina cała. LUDZIE zróbmy zmianę. Wszyscy już byli rządzili dajmy mu szansę

Gość • Sobota [21.07.2018, 23:19:07] • [IP: 37.47.174.***]

Haha Zmurkiewicz za to ściska się z Panią Manuela Gretkowska ktora na spotkaniu w bibliotece w Swinoujsciu ku radości zgromadzonej tam gawiedz z prezydentem, Michalska i Sujka na czele gadała że ksiezom jaja to trzeba obcinac i jeszcze inne bzdury gaala. A na wiece KOD to pan Zmurkiewicz jeździ do kolegów w Polsce, nie pamiętacie? Do kościoła zaczął biegać dopiero w tej kadencji jak odszedł z SLD i szukał schronienia pod skrzydełkami PiS i Kaczyńskiego. Ale widać, że ochronka się kończy.

Gość • Sobota [21.07.2018, 22:05:55] • [IP: 5.60.255.***]

Cieplaczek. .. ale miły i uczynny człowieczyna z ogromnym parciem na szkło...

Gość • Sobota [21.07.2018, 21:33:23] • [IP: 95.129.228.***]

hahahahahahhaha, lobbysta szczepionkowy na prezydenta, to wy odlecieliście i to nie źle, dla laików skąd on tamw warszace się wzioł.Bo jest z tej samej miesciny co Kopaczowa ale jaja...

Gość • Sobota [21.07.2018, 20:59:01] • [IP: 92.42.118.*]

Ciekawa postać. Dobrze go wspominam jako lekarza. Miasto zna. Może to być interesujący kandydat, który nieco" namiesza" w kampanii. A czy ma realne szanse? Czy ludzie odrzucą go tylko dlatego, że startuje z PiSu? To by była głupota. Na poziomie lokalnym barwy polityczne nie powinny mieć znaczenia. Pożyjemy, zobaczymy, ale może być ciekawie!

Gość • Sobota [21.07.2018, 20:58:34] • [IP: 93.94.186.**]

Mafia antyszczepionkowa w akcji? Nie wiedziałam, że pan Posobkiewicz zajmuje się szczepieniem dzieci.

Gość • Sobota [21.07.2018, 20:47:23] • [IP: 109.243.192.***]

14:04 cytuję:" Polecam mu poparcie Pani Agatowskiej i odsunięcie Janusza od władzy " -- Trudno, żeby katolik popierał J. Agatowską zapraszającą na spotkanie z Dukaczewski, człowiekiem Moskwy co najmniej do roku 89, z rozwiązanej nawet przy udziale PO służby WSI, trudno, by zaakceptował jej sprzyjanie ruchom proaborcyjnych, lewicowych. Żaden normalny katolik tego nie zrobi. Przy różnych wadach rządów Żmurka, on nie wizytował czołobitnie czarnego marszu, nie pojawiał sie na wiecach KOD-u, by przemawiac przeciw obniżeniu emerytur SB-ków - a to robiła Agatowska, widziałem to na własne oczy.

Gość • Sobota [21.07.2018, 18:05:43] • [IP: 37.248.162.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [21.07.2018, 17:51:24] • [IP: 92.42.113.***]

Będzie, nie będzie prezydentem w każdym bądź razie ma mój głos.

Gość • Sobota [21.07.2018, 17:47:05] • [IP: 188.146.236.***]

To koperciak zaczyna popuszczać. Widać, że jojo zamknął parasol ochronny. Będzie się działo.

Gość • Sobota [21.07.2018, 17:42:29] • [IP: 188.146.224.**]

Ojciec Rydzyk sponsorem i przewodnikiem duchowym gisu jest

Oglądasz 1-25 z 70
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■