POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [22.07.2018, 22:27:03] • Świnoujście

Prezydent miasta jak typowy Janusz? Wyremontował amfiteatr, zapomniał o parkingach...

Prezydent miasta jak typowy Janusz? Wyremontował amfiteatr, zapomniał o parkingach...

fot. iswinoujscie.pl

Typowy Janusz to sarkastyczne określenie internautów na wszystkie osoby, które twierdzą że na czymś najlepiej się znają, nie mając w rzeczywistości o tym pojęcia... Czy w takiej sytuacji Typowym Januszem można określić prezydenta Świnoujścia, za kadencji którego wyremontowano amfiteatr mieszczący około 3 tysiące osób, jednakże bez wystarczającej ilości miejsc parkingowych?

Problem braku miejsc parkingowych pojawia się praktycznie za każdym razem, gdy w amfiteatrze organizowane jest większe wydarzenie. Najlepszym tego przykładem były ostatnie koncerty gwiazd disco polo, gdzie przybyli goście, którzy za bilety zapłacili niemałe pieniądze, po wyjściu za swoimi wycieraczkami znajdowali wezwania na komendę policji za niewłaściwe parkowanie na ulicy Matejki.

Z pytaniem odnośnie parkingów, które mogłyby pomieścić auta wszystkich gości amfiteatru, skierowaliśmy się do rzecznika prezydenta miasta.

- W pobliżu amfiteatru znajdują się następujące parkingi: dwa przy ulicy Matejki oraz jeden przy ulicy Sienkiewicza. Miejsca do parkowania znajdują się również przy kortach tenisowych i boisku ze sztuczną nawierzchnią – poinformowała Hanna Lachowska z BIK UM Świnoujście.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 56, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 56

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 10:31:41] • [IP: 178.235.176.**]

Przestańcie się nabijać ze starego człowieka. To cud, że jeszcze cokolwiek robi, a robi to bo musi. 16 lat bez przerwy, a i wcześniej kilkanaście lat za komuny. Ile można. To nie Lenin wiecznie żywy, chociaż??

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 10:23:15] • [IP: 185.210.39.*]

Ale wymyślono problem. Świnoujście nie jest miastem wielkości Szczecina, wszędzie jest blisko. Możn spacerem przejść się na koncert. Oczywiście niektórzy to najchętniej wjechaliby samochodem pod scenę amfiteatru.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 10:07:26] • [IP: 94.254.231.***]

Rowery sobie kupić !albo pieszo chodzić!tyle jest grubasów że szkoda mówić !tylko by sadła wozili !

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 09:32:53] • [IP: 80.245.189.***]

W amfiteatrze imprezy w 90 % są latem i JANUSZE zamiast pójść spacerkiem, MUSZĄ pojechać autem - i tak naprawdę to ONI są JANUSZAMI... a tak naprawdę to gdzie tam zrobić parking? - wyciąć połowę drzew w parku i tam zrobić ? - DOMOROŚLI NARZEKACZE tylko to potrafią...

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 09:31:57] • [IP: 93.94.186.**]

Jaśnie państwo to najchętniej do sracza samochodem by wjechało.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 09:29:26] • [IP: 37.47.190.***]

Do Digitarianina, jak masz ciężkie zakupy, to i 300m dojeżdżasz.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 09:23:14] • [IP: 37.47.178.***]

Macie piękny amfiteatr, nie narzekajcie. Zobaczcie co jest w Międzyzdrojach.. jaka nędza

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 09:19:52] • [IP: 185.210.39.***]

PRZYDAL BY SIE TAM JAKIS PLATNY CHOCIAZ !!

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 09:08:11] • [IP: 80.245.179.***]

ruszyć zady a problemem zniknie, co drugi narzeka na nadwagę lub otyłość ale d..ę wozi nawet 500 metrów.

AGENDA 21 • Poniedziałek [23.07.2018, 09:05:27] • [IP: 80.245.178.***]

A PO CO TAM PARKING ? ZROBIĆ MIEJSCA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH I DO WYSIADANIA DLA TAKSÓWEK, A RESZTA Z KOPYTA DLA ZDROWOTNOŚCI NIECH NA KULTURĘ ZASUWA. PRYMITYWNE, BEZROZUMNE CHAMSTWO-WIECHCIE Z BUTÓW WYSTAJĄ NAUCZYŁO SIĘ, ŻE WSZĘDZIE SAMOCHODEM. PRZECIEŻ W AMFITEATRZE NIE ROBIĄ ZAKUPÓW, TYLKO MAJĄ SIĘ TAM ODCHAMIĆ.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 09:05:09] • [IP: 83.23.247.**]

W końcu powinien Janusz Zmurkiewicz opuścić to stanowisko. Wielu młodych, 40- letnich narzeka na zarząd prezydenta, na jego gospodarkę pieniędzmi i nic nie robienie na Ognicy, Warszowie. Może czas te rządy zmienić.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 08:54:50] • [IP: 77.255.119.*]

Amfiteatr jest pod chmurką, na świeżym powietrzu. To i goście powinni się wykazać ekologią i przyjechać na rowerach lub per pedes. A nie jakieś luksusy. Więcej ekologii. Zbudować stojaki dla rowerów, a nie parking. No i dedykowaną ścieżkę rowerową. A tak na serio to sprawa liczy sobie kilkadziesiąt lat i nie wiem dlaczego w przypadku tak sezonowego obiekty jak amfiteatr nagle pojawił się problem.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 08:26:56] • [IP: 79.140.194.**]

Do amfiteatru mozna dojsc pieszo lub dojechac Taxi !! nie ma potrzeby parkowac

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 08:25:20] • [IP: 31.0.64.**]

Taksówka 15zl, mandat min 100. I kto tu jest Januszem

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 08:16:33] • [IP: 37.47.175.***]

Znów winny prezydent, ludzie opamiętajcie się.Moze jeszcze musi zagwarantować pogodę. ..Nie ważne kto będzie rządził zawsze będą narzekać. Wiecej uśmiechu na twarze i miłego dnia.

Anonymous • Poniedziałek [23.07.2018, 07:58:23] • [IP: 37.248.163.***]

Janusz biznesu hehehe dobre. Ciekawe czy imię ma przypadkowe ten nasz Ż...cz ??

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 07:54:14] • [IP: 178.238.252.**]

W Świnoujściu, wszędzie jest tak blisko, że można dojść pieszo!Oczywiście, osoby niepełnosprawne, starsze, oraz matki z małymi dziećmi, jedynie mogą mieć problem a takich osób jest garstka w amfiteatrze.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 07:43:31] • [IP: 93.94.185.***]

Wiadomo że miasto małe i wszędzie blisko ale parkingów tak czy siak brak.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 07:41:04] • [IP: 188.146.47.***]

Dajcie sobie redakcjo spokój z tym ciaglym atakowaniem prezydenta. Idąc tropem tego rozumowania powinniście zgłaszać pretensje o brak parkingów na setki aut pod szkołami, bo tam często spotkania dla setek osób są...już nie mówiąc o dużych zakładach pracy. To nie on Janusz tylko właściciele. tych aut to Janusze.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 06:41:36] • [IP: 37.47.158.**]

Jak on wyremontował, skoro jak deszcz pada trzeba siedzieć pod parasolami ?? Pieniądze wydane, a jakość armenska gdzie można przeżyć rok w wozach cygańskich.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 04:29:46] • [IP: 164.127.123.**]

Bezprawne zastawienie chodnika, a co z pieszymi?

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 00:23:25] • [IP: 213.205.198.***]

Będzie parking tylko trzeba wyrżnąć troszkę drzew ale wszystko jest pod kontrolą...a ruszyć dupsko i z bucika na spacerek to nie łaska Wielcy zmotoryzowani, powąchali korek od butelki i parkingu się zachciało Świnoujście to nie Warszawa, wszystko w promieniu 3 km

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 00:08:14] • [IP: 46.134.41.**]

Trzeba być * żeby do amfiteatru jechać samochodem.

Digitarianin • Poniedziałek [23.07.2018, 00:03:32] • [IP: 51.174.76.***]

No tak, bo te 2km" czeba ałtem jechać, a co ja bende szed"? Znam takich co mieszkają przy Rondzie Róży Wiatrów, a do Lidla i Biedronki na Boh.Września samochodami dojeżdżają ok. 300m...

Gość • Niedziela [22.07.2018, 23:52:23] • [IP: 23.226.237.*]

Janusz Cebula. Zaawansowany wzorowy mongoł umysłowy. Dzidek ma demencję i zapomniał. To się zdarza w tym wieku. W sumie za dwa dni, bo ❪𝟐𝟱.Ⅶ.❫, ów typek będzie obchodził siedemdziesiąte pierwsze urodziny podajże. Skleroza w tym wieku, to jest coś normalnego.

Oglądasz 26-50 z 56
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■