POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [23.07.2018, 17:20:55] • Świnoujście

Wygodnictwo turystów, czy brak miejsc do zaparkowania?

Wygodnictwo turystów, czy brak miejsc do zaparkowania?

fot. Czytelnik

Plaża na Warszowie ma coraz więcej zwolenników, którzy wolą spędzić słoneczny dzień tam, a nie na świnoujskim piasku. Wiąże się z tym problem parkowania, bo jak wiadomo, większość plażowiczów przyjeżdża samochodami. Nasz Czytelnik zauważa jednak, że turyści, parkując, niszczą pasy zieleni, która otacza plac.

"Plaża Warszów i wygodnictwo turystów. Niszczą pasy zieleni, blokują pas ruchu i wzajemnie się zastawiają. Zaorają nam wszystko i odjadą zostawiając mieszkańcom pobojowisko" - diagnozuje zaobserwowany widok Czytelnik.

Wygodnictwo turystów, czy brak miejsc do zaparkowania?

fot. Czytelnik

Na zdjęciach przesłanych do redakcji rzeczywiście widać, że niektórzy kierowcy wyznają zasadę "byle zaparkować, nieważne jak, nieważne, gdzie".

Wygodnictwo turystów, czy brak miejsc do zaparkowania?

fot. Czytelnik

Samochody są parkowane na trawnikach, wzajemnie się zastawiając. Aż strach pomyśleć, jakie pobojowisko zostanie po sezonie...

Wygodnictwo turystów, czy brak miejsc do zaparkowania?

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 47, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-47 z 47

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 20:08:01] • [IP: 93.94.190.**]

Fakt że nie powinno się parkować gdzie popadnie ale nie zmienia to faktu ze miejsc jest za mało. zostało rozkopane tak zwane rondo gdzie znajdowało się kilkadziesiąt miejsc parkingowych. Ktoś nie pomyślał że w sezonie będzie problem z parkowaniem i to są tego efekty.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 19:45:14] • [IP: 31.0.34.**]

* to u ciebie w chałupie..

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 19:45:12] • [IP: 37.47.149.***]

Trzeba zaznaczyć że na tym parkingu bardzoc spora cześć samochodów campingowych zrobiła sobie pole biwakowe i nawet co niektórzy zajmują po dwa pasy warto by odpowiednie władze się zainteresowali parkingiem na Warszowie

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 19:30:55] • [IP: 31.0.80.**]

Bardziej brak miejsc do zaparkowania, ale co nie zmienia faktu że rosliny posadzili nie po to aby je rozjezdzać. Zdjecia robione w niedziele wystarczy sie tam czasami pokazac policji

pola • Poniedziałek [23.07.2018, 19:28:53] • [IP: 94.254.132.***]

wkolo pisze sie tu jacy zli sa turysci, mieszkancyswinoujscia to wzory.psiocza na turystowale bez nich co by bylo?troche umiaru.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 19:26:09] • [IP: 62.69.203.**]

nie wspominając, że dojazd do plaży był również zastawiony

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 19:22:40] • [IP: 62.69.203.**]

byłam, widziałam i niestety to niebyli tylko turyści, tylko nasi mieszkańcy również nie szanują zieleni - fakt parking niestety dużo, dużo za mały.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 19:21:36] • [IP: 178.238.247.**]

bo za parking trzeba płacić

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 19:10:08] • [IP: 92.42.113.***]

Wczoraj też byłam świadkiem zaparkowanego samochodu, ale na chodniku przez co musiałam przejść na drugą stronę ulicy bo nie było przejścia. Ponadto widziałam rejestrację z WE i szkoda, że nie zrobiłam fotki by to nagłośnić.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 19:04:55] • [IP: 79.140.194.**]

A GDZIE STRAZ MIEJSKA & POLICJA ?? PIENIAZKI NA WYCIAGNIECIE REKI !! TYLKO KARA MOZE ICH NAUCZYC NA POCZATEK 500PLN. TO JUZ WIECEJ NA TRAWNIKU, ZIELENI NIE ZAPARKUJE...

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 18:56:43] • [IP: 31.0.123.***]

Niema Parkingow!! to gdzie Parkowac?? Sam codziennie tam parkuje i niewiem gdzie to wtedy tesz tak parkuje...

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 18:48:25] • [IP: 79.186.118.***]

To nie wypizdowo tylko miejsce naszych całorocznych wędrówek. Cieszymy się zielenią na tle gazoportu i masy betonu wokół nas.Glupich komentarzy nie potrzebujemy tylko uszanowanie tego co jest elementem naszego życia.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 18:43:33] • [IP: 79.186.118.***]

Nie o to chodzi aby wszystkich zaganiac na służby Ale by uszanowali nasze rejony.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 18:31:32] • [IP: 80.245.188.**]

co za chamstwo przyjeżdża i nie szanuje pasów zieleni.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 18:29:31] • [IP: 95.129.228.***]

Nieprzejmujcie się tym przeciesz to Wypizdowo

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 18:23:14] • [IP: 86.235.138.***]

czy straz miejska naprawde tego nie widzi? maja ciemne okulary na slonce... a moze tam wogule nie... itd.

LEX • Poniedziałek [23.07.2018, 18:22:37] • [IP: 80.211.250.***]

997 albo 112 czytelniku! MANDATY PO 500!

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 17:44:59] • [IP: 37.248.215.**]

997 się dzwoni. Pracują 24h na dobę!

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 17:41:35] • [IP: 178.238.253.**]

Dzicz, ja jestem najważniejszy reszta się nie liczy. Pole do popisu dla straży miejskiej, założyć blokady i zaraz by się to tałatajstwo nauczyło porządku.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 17:41:22] • [IP: 94.254.227.**]

Czytelniku dzwoń na posterunek na warszowie. Dostaną mandaty to się odechce tak parkować!

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 17:32:30] • [IP: 93.94.190.**]

Już parkują nawet na ścieżce rowerowej...

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 17:29:23] • [IP: 188.146.237.**]

bo po jakiego grzyba ktos tam cos sadził i po co ten pas zieleni skoro nikt o to nie dba i nie podlewa. to wszystko jak zawsze. pieknie wyglada na papierku zatwierdzonym przez michalska i zmura a w rzeczywistosci zawsze wychodzi bubel

Oglądasz 26-47 z 47
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■