POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [23.07.2018, 18:13:15] • Świnoujście

Niebezpieczne zdarzenie na Matejki. Motocyklista ratując się przed uderzeniem, wjechał na chodnik

Niebezpieczne zdarzenie na Matejki. Motocyklista ratując się przed uderzeniem, wjechał na chodnik

fot. Bartosz Szymański

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie na ulicy Matejki, gdzie według relacji świadków zdarzenia, jadący motocyklista aby nie uderzyć w samochód, którego kierowca postanowił zawrócić w miejscu niedozwolonym, zjechał na chodnik. Motocyklista został zabrany przez ratowników medycznych.

Do zdarzenia doszło około godziny 14:00 na ulicy Matejki, Jak relacjonowali świadkowie zdarzenia, motocyklista jechał ulicą Matejki w stronę dzielnicy nadmorskiej. Kilkadziesiąt metrów za skrzyżowaniem ulicy Matejki, Konstytucji 3 Maja oraz Wojska Polskiego, kierowca samochodu na niemieckich tablicach rejestracyjnych, miał zacząć zawracać w miejscu gdzie jest to niedozwolone i zajechać tym samym drogę motocykliście. Kierujący motocyklem aby ratować się przed zderzeniem, postanowił zjechać na chodnik. Niestety, zahaczył o betonowe półkule i przewrócił się.

Niebezpieczne zdarzenie na Matejki. Motocyklista ratując się przed uderzeniem, wjechał na chodnik

fot. Czytelnik

Na miejsce skierowani zostali ratownicy medyczni oraz funkcjonariusze policji. Mężczyzna został zabrany do karetki przez ratowników. O szczegóły dotyczące zdarzenia, poprosiliśmy oficera prasowego KMP w Świnoujściu. Czekamy na odpowiedź.

Niebezpieczne zdarzenie na Matejki. Motocyklista ratując się przed uderzeniem, wjechał na chodnik

fot. Bartosz Szymański

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-31 z 31

Gość • Wtorek [24.07.2018, 17:49:52] • [IP: 35.0.127.**]

osobiście widziałam jak przy Żabce na Konstytucji kobietka wywróciła się jak długa na plecy przez te betonowe gówna, ponieważ z kimś rozmawiała i chcac ustąpić przejścia wykonała pół kroku do tyłu :/

Gość • Wtorek [24.07.2018, 12:54:05] • [IP: 94.254.227.***]

jakim prawem ten motocyklista zjechal na chodnik powinien zachowac szczegolna ostroznosc leb kto mu dal prawko a niemca powinni poscic bo dzieki ich obecnosci macie co zrec

Gość • Wtorek [24.07.2018, 12:14:10] • [IP: 37.248.153.**]

na prosbe niemca matejki na tym odcinku ma byc jedno kierunkowa

Gość • Wtorek [24.07.2018, 11:45:48] • [IP: 93.94.186.***]

znowu niemiaszki...naukę jazdy odbywaja na polskich drogach...

Gość • Wtorek [24.07.2018, 11:32:40] • [IP: 176.221.123.***]

trzeba ważac na Niedzielnych Kierowców

Gość • Wtorek [24.07.2018, 10:58:42] • [IP: 109.241.63.**]

Miasto woli wydawać pieniądze, całkiem duże, na bezsensowne betonowe półkule, a powinni wykonać zatoczki parkingowe w takich miejscach. Bezmózgowość postkomunistów jest wielka.

Gość • Wtorek [24.07.2018, 10:22:20] • [IP: 62.69.203.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [24.07.2018, 07:40:23] • [IP: 157.25.141.**]

Półkule są niezbędne. W przypadku ich braku chodnik byłby zastawiony samochodami.

Gość • Wtorek [24.07.2018, 07:33:00] • [IP: 176.221.123.***]

Mi także auto na niemieckich numerach zajechało drogę jadąc do myjni na Łużycką od strony Grunwaldzkiej, gdzie jest zakaz wjazdu (jednokierunkowa). Czy oni inne znaki drogowe u siebie w kraju mają?? A zdarza się, że nawet skracają sobie przejazd pod Uznam, jadąc od strony miasta Grunwaldzką przy Uznamie przez pasy, przez chodnik i pod prąd na miejsce do parkowania. MASAKRA!! Pytam, czy mamy tak mało policji, aby egzekwować prawo w naszym kraju przez Niemców??

Gość • Wtorek [24.07.2018, 06:31:13] • [IP: 188.146.35.***]

Te gwałtowne hamowania. .. przeżyła moja córka, gdzie niemiec usiłował wymóc STŁUCZKE. BIAŁY mercedes B klasa

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 23:57:53] • [IP: 37.47.151.**]

Te półkule to brakującą część mózgu miejskiego organizatora ruchu drogowego.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 23:20:05] • [IP: 164.127.64.**]

20:45- To jak z innej beczki, to poczekaj na inną beczkę, a nie wplataj znowu tu szumu informacyjnego.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 23:14:25] • [IP: 23.226.237.*]

Zabieraj te betonowe półkule nieudaczna Betonówo, bo będę kazał Tobie je zeżreć...

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 22:02:07] • [IP: 80.245.188.***]

Co jeszcze musi się stać, żeby policja w końcu zaczęła karać Niemców za nieprzestrzeganie przepisów? Kto w końcu odpowiada za to skandaliczne pobłażanie? Czy policjanci mają" ciche" zalecenie, żeby nie zwracać uwagi na wykroczenia drogowe, popełniane przez Niemców? Jeśli tak, to kto je wydał??

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 21:39:57] • [IP: 37.47.149.**]

te betonowe półkule są tam potrzebne jak... po co to zostało poustawiane po to żeby zabić ??

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 21:37:46] • [IP: 94.254.228.**]

Zróbcie coś z tymi niemcami!! mam nagrania z kamerki gdzie na odcinku 5 km trzy razy gwałtownie hamuję, bo zajechali mi drogę z podporządkowanej ulicy. help!!

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 21:00:17] • [IP: 94.254.231.***]

A tak przy okazji jaki " madrala" pozwolił postawić te połkule?

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 20:46:17] • [IP: 178.235.183.***]

Kolejny niemiecki idiota!

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 20:45:30] • [IP: 178.235.183.***]

A ja z innej beczki do rowerzystów, jak wyprzedzacie drugiego rowerzystę to zadzwońcie i róbcie to z lewej strony a nie z prawej wjeżdżając na chodnik pieszy.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 20:38:42] • [IP: 178.235.177.*]

Po co te kule masakra dzielnica nadmorska teraz centrum!!@@@

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 20:34:15] • [IP: 77.113.68.***]

A kamera na rogu już naprawiona?

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 20:19:42] • [IP: 176.221.123.**]

zakaz dla Niemców jest uzasadniony

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 20:11:42] • [IP: 93.94.185.***]

MY MIESZKAŃCY UWAŻAMY ŻE WIĘKSZOŚĆ NIEMIECKICH SAMOCHODÓW NIE POWINNA BYĆ DO NAS WPUSZCZANA, BO ONI NIE ZNAJĄ PRZEPISÓW DROGOWYCH.POWINNA BYĆ U NAS ICH POLICJA DLA ICH OBYWATELI, BO ONI SOBIE U NAS ROBIĄ CO CHCĄ.

Patrzeć na znaki • Poniedziałek [23.07.2018, 19:28:28] • [IP: 178.235.180.**]

Na Niemców trzeba uwarzać, jeżdżą bardzo nieodpowiedzialnie, egoistycznie i niebezpiecznie.

Anonymous • Poniedziałek [23.07.2018, 19:28:12] • [IP: 37.248.163.***]

Jak obserwuję zachowanie niemieckich kierowców u nas w mieście to mam wrażenie, że są nafaszerowani narkotykami albo ich mózgi nie działają na terenie Polski. Jakby z Księżyca spadli

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 19:10:21] • [IP: 81.167.155.***]

Co sie dziwic jak w Polsce mozna jezdzic skuterem na paszport polsatu.Czlowiek chce zdac prawko na B to cie upierdziela na jakims gownie ale skuterem nie ma problemu.Wyjezdza na ulice kiedy chce nie znajac przepisow.Glupota

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 18:36:27] • [IP: 176.221.122.***]

* kule

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 18:34:44] • [IP: 178.238.251.***]

Te półkule to świetny pomysł. Gratuluję pomysłu Panie Prezydencie. Tylko czekać jak ktoś ratując życie rozp... silnik albo zawieszenie w aucie.

Slawoy • Poniedziałek [23.07.2018, 18:28:18] • [IP: 178.235.176.**]

Powinni w Świnoujściu postawić nowe znaki drogowe... Uwaga Niemiec na Drodze... A najlepiej wybudować wielki parking przed granicą, by tam zostawiali samochody. Przynajmniej znów taksówki by zarabiały...

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 18:24:38] • [IP: 164.127.64.**]

Tym razem nie był winny motocyklista, dobrze że nic mu sie nie stało, ale zacytuję zasłyszaną na miejscu rozmowę: Facet 1:" W rejonie Wisełki stale jeździ jakiś wariat na motocyklu, chyba ok.180 km/h", Odpowiedź starszego mężczyzny:"Aaaa, ja wiem, widziałem, stale tam jeździ, nawet czasem staje tak pionowo na motocyklu" "Facet 1:"Nawet kiedys już wkurzyłem sie i zadzwoniłem na policję" Starszy pan:" I co, zwinęli go?" Tamten:" Nie wiem, pojechałem dalej. Ale jesli Pan to widzi, to niech pan dzwoni, nawet policja nie musi znać pana danych, nie ma obowiązku. Przeciez taki grozi innym śmiercią przez to, jak jeździ". Dwaj starsi panowie zgodzili sie z tym.

Gość • Poniedziałek [23.07.2018, 18:22:29] • [IP: 178.235.180.***]

jak zwykle niemiec co za tępy naród...

Oglądasz 1-31 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■