POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [31.07.2018, 08:54:16] • Świnoujście

Kotka Kasia potrzebuje pomocy - poznajcie jej smutną historię

Kotka Kasia potrzebuje pomocy - poznajcie jej smutną historię

fot. Czytelnik

Kasia była kotem wolno żyjącym, który żył przez 7 lat w ogrodowej piwniczce. Zawsze karmiona przez swoją opiekunkę Agnieszkę oraz zawsze przez nią wytulana, tylko wtedy kiedy było to możliwe. Pewnego dnia Kasia wyszła z piwniczki cała i zdrowa, lecz niestety taka już nie wróciła.

Kotka wróciła do swego miejsca, ciągnąc za sobą 2 łapki. Okazało się, że Kasia musiała mieć na drodze niespodziewanego gościa, któremu rzuciła się w oko. Pogryziona przez psa kotka od razu trafiła do Agnieszki. Następnego dnia Agnieszka pojechała do lecznicy weterynaryjnej do dr Marty Karwan-Zimoląg. Doktor zbadała Kasię i po badaniu stwierdziła, iż kotka będzie potrzebować jak najszybciej wózka oraz trwałego leczenia. Na drodze czekają na nas wyjazdy poza miasto z niepełnosprawną kotką. Potrzebujemy jak najszybciej Waszej pomocy. Jeżeli chcesz pomóc - to pozostaw po sobie ślad. zrzutka.pl/g7gfza


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Środa [01.08.2018, 10:27:54] • [IP: 94.254.229.***]

Dzikie kotki uwielbiają setkami Dzikie Piskleta. I jak ma nie być plagi kleszczy. No ale jak wszyscy kochają BOLERIOZE to nic na to nie można poradzić. Zdrówka zycze

🐈🐶Łamie serce odchodząc • Wtorek [31.07.2018, 23:52:58] • [IP: 46.76.74.***]

Do 10:24, 11:36, 16:16, 17:03.to po co tu siedzisz jeden z, drugim. Nie chcesz nie pomagaj, tylko skąd tyle jadu w was. Matki wam zaszczepiony ta znieczulice? Lepiej dajcie w niedzielke na tace, nie zapomnij by wszyscy widzieli ile dajesz. Bo trzeba się pokazać. Co tam biedne zwierze, które się nie upomina, nie powie, nie poskarzy. Nawet takich gnoi kocha bardziej niż siebie samego. Bernard Shaw dobrze pisał-Odkąd poznalem ludzi, wole zwierzęta. Jak widać miał rację. Bo po co zwierzęciu pomoc, lepiej klepac w klawiaturę i szkodzić tym co chcą coś, zrobic w tym podlym świecie leni i zwyrodnialcow

Gość • Wtorek [31.07.2018, 21:53:38] • [IP: 5.172.255.**]

Przelałam pieniążki dla kici :) Zdrowiej kochane kocie serduszko! :)

Gość • Wtorek [31.07.2018, 20:04:08] • [IP: 88.156.232.***]

Lepiej wpłacić kociakowi niż na tace rydzolowi !!

Gość • Wtorek [31.07.2018, 17:03:39] • [IP: 176.221.122.**]

kotka potrzebuje domu, zeby sie nią zając kto bedzie zakladał wozek kto sciagał ona potrzebuje stałej opieki, jesli nie bedzie mniała to lepiej ja uspic bo jeszcze gorsze rzeczy mogą ją spodkac tyle wycierpiała nie wiadomo co tak naprawde sie stało teraz tez jest w szoku dlaczego nie moze biegac skakac itd...czy jest ktos kto bedzie z nia cały czas??

Gość • Wtorek [31.07.2018, 16:16:24] • [IP: 92.42.119.***]

do [IP: 37.47.132.***] przecież kobieta też musi czymś dojechać iść na obiad itd...500 zł wystarczy dobrze że nie wzrosła o 5 tys hehe bo byłby apartament w hotelu a swoją drogą przekazane pieniądze powinna rozliczyć i urząd podatkowy powinien się tym zainteresować już widzę ten wałek oj widzę

Gość • Wtorek [31.07.2018, 14:44:46] • [IP: 93.94.190.**]

trzymaj się kochaniutka.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 14:40:06] • [IP: 95.166.56.***]

Pomagajmy zwierzętom - ich życie i zdrowie zależy tylko od nas!

Gość • Wtorek [31.07.2018, 13:59:56] • [IP: 62.69.203.**]

Niech przejdzie się po urzedach.kazdy niech trochę da z pensji. ciekawe czy dałby prezydent?

Gość • Wtorek [31.07.2018, 13:27:18] • [IP: 93.94.191.***]

Dziękuję wszystkim którzy wpłacili datki dla kotki, widać to wcale nie małe kwoty. Spełniliście dobry uczynek, gdyby ten kot mówił ludzkim głosem napewno by dziękował za wasze dobre serce, dziękuję i Ja.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 13:24:20] • [IP: 188.146.236.***]

A skąd wiadomo że to był pies?

Gość • Wtorek [31.07.2018, 12:33:08] • [IP: 37.248.160.*]

Niunia przelałam Ci pewną kwotę. Zdröwka życzę

Gość • Wtorek [31.07.2018, 11:52:27] • [IP: 92.42.112.**]

;(

Gość • Wtorek [31.07.2018, 11:43:58] • [IP: 80.245.188.**]

Super akcja. Prosty sposób w przesłaniu pieniędzy. Poza tym każdy może przekazać sumę pieniędzy taką jaką chce. Serdeczne podziękowania dla Pana redaktora naczelnego iswinoujscie za to że pokazuje tego typu akcje. 😊😊😊

Gość • Wtorek [31.07.2018, 11:36:27] • [IP: 37.47.132.***]

dziwi mnie to dlaczego rano wymagana kwota zrzutki była 1000zł a teraz jest juz 1500 złotych ?

Gość • Wtorek [31.07.2018, 10:52:37] • [IP: 37.248.160.*]

Wysłałam Ci kochana choć trochę.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 10:35:52] • [IP: 94.223.168.**]

Super opisana krzywda kocia, niczym komiks papcia Chmiela.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 10:28:14] • [IP: 176.221.123.**]

idz do urzedu miasta...tam ci pomoga.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 10:24:59] • [IP: 176.221.123.***]

Wezcie wyluzujcie i nie meczcie kota i go uspijcie

Gość • Wtorek [31.07.2018, 10:16:42] • [IP: 62.69.231.**]

Biedna:(

Ana • Wtorek [31.07.2018, 09:22:47] • [IP: 185.210.39.*]

Poszedł grosik

Oglądasz 1-21 z 21
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■