POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [31.07.2018, 11:18:33] • Świnoujście

Brawura przyczyną skasowania trzech samochodów

Brawura przyczyną skasowania trzech samochodów

fot. Andrzej Ryfczyński

Na prostej DK3 za Łunowem doszło do bardzo groźnej kolizji trzech samochodów.

Tuż po godzinie 8.00 rano na prostym odcinku z Łunowa do Międzyzdrojów doszło do niebezpiecznej kolizji. Samochód osobowy skoda, w którym jechali turyści z Gdyni do Świnoujścia chcieli wyprzedzić inną osobówkę. W tym czasie z promów jechały dwa Tiry na tablicach rejestracyjnych z Rumunii.

Brawura przyczyną skasowania trzech samochodów

fot. Andrzej Ryfczyński

No i się stało. Skoda uderzyła lewym bokiem w lewe koło tira. Wyrwana została jedna śruba mocująca z przedniego koła. Na całe szczęście ciężarówka nie straciła przyczepności i nie zmieniła kierunku jazdy. Ponieważ na przeciwnym pasie jechały inne pojazdy.

To nie koniec. Skoda otarła się o zbiornik paliwa, który częściowo został zdeformowany i dalej w koło napędowe Tira, które skasowała. Tak samochody przejechały około 100 metrów.

Brawura przyczyną skasowania trzech samochodów

fot. Andrzej Ryfczyński

Poszkodowany został kierowca którego wyprzedzała skoda. Część felgi aluminiowej uderzyła w szybę na wysokości głowy kierowcy. W zasadzie nikomu nic poważnego się nie stało. Na miejscu przyjechały dwie karetki pogotowia, strażacy i policja. Uprzątnięto szybko jezdnię z fragmentów rozbitych samochodów i niemal natychmiast puszczono ruch wahadłowy. Tir i dwie osobówki nie nadawały się do dalszej jazdy.

Brawura przyczyną skasowania trzech samochodów

fot. Andrzej Ryfczyński

Brawura przyczyną skasowania trzech samochodów

fot. Andrzej Ryfczyński

Brawura przyczyną skasowania trzech samochodów

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl
Andrzej Ryfczyński


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 46

Gość • Czwartek [02.08.2018, 19:17:25] • [IP: 95.40.11.***]

O to za przestaje tira ktoś ładnie zapłaci. A tak wygodę szanowna redyjakcyjo to po jakiemu jest to napisanyje. Treść i składnia na poziomie 7klasisty(moze)przejrzystosc artykułu i jego zrozumienie przekracza moje możliwości buhaha

Gość • Czwartek [02.08.2018, 02:33:44] • [IP: 37.47.189.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [01.08.2018, 07:07:39] • [IP: 31.2.100.***]

A ostatnio tak krytycznie sie wypowiadano o motocyklistach. Brawo kierowcy aut. Tak trzymac.

AGENDA 21 • Środa [01.08.2018, 00:08:42] • [IP: 80.245.178.***]

NORMALNY CZŁEK CZEGOŚ TAKIEGO NIE DOKONA. TO MUSI BYĆ RASOWY, DYPLOMOWANY DEBIL.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 23:06:59] • [IP: 46.235.1.**]

O ile mi wiadomo nie byli to turyści tylko pracownicy jadący na zmianę na prom.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 22:29:55] • [IP: 178.235.178.***]

strach jeździć, pełno debili za kierownicą

Pazdzioch • Wtorek [31.07.2018, 21:46:15] • [IP: 83.23.255.***]

Kara dla kierowcy skody, wraca z buta do domu

Gość • Wtorek [31.07.2018, 21:43:37] • [IP: 94.254.231.**]

Polacy to MISTRZOWIE ŚWIATA wr wszystkim! !! PYSZALKOWATOSC +GLUPOTA+BRAK WYOBRAŹNI...i dalej dalej...

Kolo • Wtorek [31.07.2018, 20:27:26] • [IP: 178.238.249.**]

Mistrz prostej 😀😀😀

Gość • Wtorek [31.07.2018, 19:17:07] • [IP: 80.245.188.***]

IQ autora wpisu z 17:09 szacuję na 60 - 65, nie więcej.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 19:17:00] • [IP: 94.254.229.**]

Turyści ech...stan umysłu, słonko odbiera myślenie chyba.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 18:17:55] • [IP: 178.235.176.**]

przyzwyczajony że wyprzedza na trzeciego a inni zjeżdzają do rowów dużo jest takich kierowców co w ten sposób wymuszają

Gość • Wtorek [31.07.2018, 17:42:07] • [IP: 91.188.7.***]

A dopiero co narzekali na motor że jeżdżą jak idioci -macie mądrego

Gość • Wtorek [31.07.2018, 17:09:23] • [IP: 95.129.225.***]

Szacun dla kierowcy Skody, nie każdy by potrafił się tak ślizgnąć po bandzie TIRa i wyjść bez szwanku. Temu co go Skodzina wyprzedzała to chyba szczena opadła i sobie sam szybę wybił :)

Gość • Wtorek [31.07.2018, 16:29:22] • [IP: 37.47.184.***]

Za dużo tirów..

Gość • Wtorek [31.07.2018, 16:04:58] • [IP: 83.23.191.***]

Pomiędzy Lubiewem a rondem w Łunowie powinien być odcinkowy pomiar prędkości, bo co niektórym ta prosta myli się z torem wyścigowym.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 15:38:09] • [IP: 46.77.232.**]

Oj tam oj tam ! Jakie skasowane ? Wyklepie się i pójdą jako nówki !

Gosc • Wtorek [31.07.2018, 15:18:53] • [IP: 94.254.228.**]

Jak widzę ta chora krytykę h mnie strzela jakie d mieszkają tutaj

Gość • Wtorek [31.07.2018, 14:36:38] • [IP: 95.129.224.***]

Kolejny as na trzeciego wyprzedzał? Na Gdańsk jest dobre połączenie PKP - z 8-9h i będą z powrotem u siebie.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 14:23:49] • [IP: 178.238.246.**]

Żeby taki numer wykręcić trzeba być kompletnym debilem !!

Gość • Wtorek [31.07.2018, 13:51:23] • [IP: 145.253.118.**]

Chcial jechac jak gdyby mial BMW

Gość • Wtorek [31.07.2018, 13:50:04] • [IP: 62.69.203.***]

Powinien być ukarany bardzo wysokim mandatem żeby zapamiętał to do końca życia.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 13:40:02] • [IP: 62.69.203.***]

Czy ten opis to z protokolu policyjnego ?

adas • Wtorek [31.07.2018, 13:36:29] • [IP: 176.221.110.***]

Zeby, ci" kierowcy" w tych mocnych" furach". aż 140 Kunnych najpierw popatrzyli i poczytali te nasze posty to może bardziej by się pochylali nad kierownicą a wtedy mniej by było nieszczęść na drogach i w rodzinach.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 13:29:21] • [IP: 176.221.110.***]

Lambo skoda kunie chyba w domu zostawiła, bo kierowca rozum zostawił na pewno.

Oglądasz 1-25 z 46
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■