POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [31.07.2018, 11:18:33] • Świnoujście

Brawura przyczyną skasowania trzech samochodów

Brawura przyczyną skasowania trzech samochodów

fot. Andrzej Ryfczyński

Na prostej DK3 za Łunowem doszło do bardzo groźnej kolizji trzech samochodów.

Tuż po godzinie 8.00 rano na prostym odcinku z Łunowa do Międzyzdrojów doszło do niebezpiecznej kolizji. Samochód osobowy skoda, w którym jechali turyści z Gdyni do Świnoujścia chcieli wyprzedzić inną osobówkę. W tym czasie z promów jechały dwa Tiry na tablicach rejestracyjnych z Rumunii.

Brawura przyczyną skasowania trzech samochodów

fot. Andrzej Ryfczyński

No i się stało. Skoda uderzyła lewym bokiem w lewe koło tira. Wyrwana została jedna śruba mocująca z przedniego koła. Na całe szczęście ciężarówka nie straciła przyczepności i nie zmieniła kierunku jazdy. Ponieważ na przeciwnym pasie jechały inne pojazdy.

To nie koniec. Skoda otarła się o zbiornik paliwa, który częściowo został zdeformowany i dalej w koło napędowe Tira, które skasowała. Tak samochody przejechały około 100 metrów.

Brawura przyczyną skasowania trzech samochodów

fot. Andrzej Ryfczyński

Poszkodowany został kierowca którego wyprzedzała skoda. Część felgi aluminiowej uderzyła w szybę na wysokości głowy kierowcy. W zasadzie nikomu nic poważnego się nie stało. Na miejscu przyjechały dwie karetki pogotowia, strażacy i policja. Uprzątnięto szybko jezdnię z fragmentów rozbitych samochodów i niemal natychmiast puszczono ruch wahadłowy. Tir i dwie osobówki nie nadawały się do dalszej jazdy.

Brawura przyczyną skasowania trzech samochodów

fot. Andrzej Ryfczyński

Brawura przyczyną skasowania trzech samochodów

fot. Andrzej Ryfczyński

Brawura przyczyną skasowania trzech samochodów

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl
Andrzej Ryfczyński


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-46 z 46

Gość • Czwartek [02.08.2018, 19:17:25] • [IP: 95.40.11.***]

O to za przestaje tira ktoś ładnie zapłaci. A tak wygodę szanowna redyjakcyjo to po jakiemu jest to napisanyje. Treść i składnia na poziomie 7klasisty(moze)przejrzystosc artykułu i jego zrozumienie przekracza moje możliwości buhaha

Gość • Czwartek [02.08.2018, 02:33:44] • [IP: 37.47.189.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [01.08.2018, 07:07:39] • [IP: 31.2.100.***]

A ostatnio tak krytycznie sie wypowiadano o motocyklistach. Brawo kierowcy aut. Tak trzymac.

AGENDA 21 • Środa [01.08.2018, 00:08:42] • [IP: 80.245.178.***]

NORMALNY CZŁEK CZEGOŚ TAKIEGO NIE DOKONA. TO MUSI BYĆ RASOWY, DYPLOMOWANY DEBIL.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 23:06:59] • [IP: 46.235.1.**]

O ile mi wiadomo nie byli to turyści tylko pracownicy jadący na zmianę na prom.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 22:29:55] • [IP: 178.235.178.***]

strach jeździć, pełno debili za kierownicą

Pazdzioch • Wtorek [31.07.2018, 21:46:15] • [IP: 83.23.255.***]

Kara dla kierowcy skody, wraca z buta do domu

Gość • Wtorek [31.07.2018, 21:43:37] • [IP: 94.254.231.**]

Polacy to MISTRZOWIE ŚWIATA wr wszystkim! !! PYSZALKOWATOSC +GLUPOTA+BRAK WYOBRAŹNI...i dalej dalej...

Kolo • Wtorek [31.07.2018, 20:27:26] • [IP: 178.238.249.**]

Mistrz prostej 😀😀😀

Gość • Wtorek [31.07.2018, 19:17:07] • [IP: 80.245.188.***]

IQ autora wpisu z 17:09 szacuję na 60 - 65, nie więcej.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 19:17:00] • [IP: 94.254.229.**]

Turyści ech...stan umysłu, słonko odbiera myślenie chyba.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 18:17:55] • [IP: 178.235.176.**]

przyzwyczajony że wyprzedza na trzeciego a inni zjeżdzają do rowów dużo jest takich kierowców co w ten sposób wymuszają

Gość • Wtorek [31.07.2018, 17:42:07] • [IP: 91.188.7.***]

A dopiero co narzekali na motor że jeżdżą jak idioci -macie mądrego

Gość • Wtorek [31.07.2018, 17:09:23] • [IP: 95.129.225.***]

Szacun dla kierowcy Skody, nie każdy by potrafił się tak ślizgnąć po bandzie TIRa i wyjść bez szwanku. Temu co go Skodzina wyprzedzała to chyba szczena opadła i sobie sam szybę wybił :)

Gość • Wtorek [31.07.2018, 16:29:22] • [IP: 37.47.184.***]

Za dużo tirów..

Gość • Wtorek [31.07.2018, 16:04:58] • [IP: 83.23.191.***]

Pomiędzy Lubiewem a rondem w Łunowie powinien być odcinkowy pomiar prędkości, bo co niektórym ta prosta myli się z torem wyścigowym.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 15:38:09] • [IP: 46.77.232.**]

Oj tam oj tam ! Jakie skasowane ? Wyklepie się i pójdą jako nówki !

Gosc • Wtorek [31.07.2018, 15:18:53] • [IP: 94.254.228.**]

Jak widzę ta chora krytykę h mnie strzela jakie d mieszkają tutaj

Gość • Wtorek [31.07.2018, 14:36:38] • [IP: 95.129.224.***]

Kolejny as na trzeciego wyprzedzał? Na Gdańsk jest dobre połączenie PKP - z 8-9h i będą z powrotem u siebie.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 14:23:49] • [IP: 178.238.246.**]

Żeby taki numer wykręcić trzeba być kompletnym debilem !!

Gość • Wtorek [31.07.2018, 13:51:23] • [IP: 145.253.118.**]

Chcial jechac jak gdyby mial BMW

Gość • Wtorek [31.07.2018, 13:50:04] • [IP: 62.69.203.***]

Powinien być ukarany bardzo wysokim mandatem żeby zapamiętał to do końca życia.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 13:40:02] • [IP: 62.69.203.***]

Czy ten opis to z protokolu policyjnego ?

adas • Wtorek [31.07.2018, 13:36:29] • [IP: 176.221.110.***]

Zeby, ci" kierowcy" w tych mocnych" furach". aż 140 Kunnych najpierw popatrzyli i poczytali te nasze posty to może bardziej by się pochylali nad kierownicą a wtedy mniej by było nieszczęść na drogach i w rodzinach.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 13:29:21] • [IP: 176.221.110.***]

Lambo skoda kunie chyba w domu zostawiła, bo kierowca rozum zostawił na pewno.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 13:28:56] • [IP: 188.146.131.**]

Gdyby rozpruł zbiornik paliwa, to by była piękna łuna za Łunowem.

adas • Wtorek [31.07.2018, 13:25:37] • [IP: 176.221.110.***]

Kierowca" Debil" Skody za mało się nachylił nad kierownicą i nie uzyskał wymaganej pretkości.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 12:46:35] • [IP: 5.174.250.***]

Mamy jedno życie. Szanujmy je. 5-10 minut szybciej?? Po co??

Gość • Wtorek [31.07.2018, 12:40:00] • [IP: 185.28.191.**]

Słoneczna pogoda... W tym czasie na ulicy bez kolizji? Jakoś jest ich więcej niż przy deszczowych dniach...

Gość • Wtorek [31.07.2018, 12:29:50] • [IP: 79.160.66.**]

O jakim kasowaniu mowa bo przeciez to beda nowki auta bez wypadkowe.Niemiec plakal jak sprzedawal i takie tam😂

Gość • Wtorek [31.07.2018, 12:23:31] • [IP: 62.69.252.***]

po jakiemu to jest napisane

Gość • Wtorek [31.07.2018, 12:18:54] • [IP: 80.50.123.***]

No i tak się kończy pośpiech na drodze. Ludzie więcej rozsądku w życiu ogólnie. Co nagle to po diable. Szczęście w nieszczęściu że skończyło się w tym wypadku tylko na szkodach w mieniu a nie na ofiarach w ludziach. Sto razy się wam uda zmieścić na trasie ale w końcu skończy się dobra passa i się przywali tak jak w tym przypadku. Szerokości, zdrowego rozsądku i zdrowia życzę.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 12:15:28] • [IP: 83.19.187.***]

Jak to jest, że jacyś bezmyślni ludzie, jadąc nie Ferrari, a zwykłą Skodą, myślą, że wyprzedzą kogoś w sekundę, a tylko zniszczyli komuś auto i narazili na utratę życia. Zabrać dożywotnio prawo jazdy, zanim kogoś zabiją. To, że ich auto ucierpiało to żadna kara, bo kupią nowe i następnym razem naprawdę komuś zrobią krzywdę. Skoda to stan umysłu jednak.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 12:13:55] • [IP: 88.156.234.***]

...i kolejny pasztet z serii: MISZCZ PROSTEJ !!

maxx • Wtorek [31.07.2018, 12:10:16] • [IP: 178.238.249.**]

Głupi Kaszub. Niestety u nich taka jazda na wariata jest na porządku dziennym. Dobrze że nikogo nie zabili.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 12:03:53] • [IP: 178.235.176.***]

Rumun i ten z drugiej osobówki powinni temu skodziarzowi michę porządnie oklepać żeby się obudził i zaczął myśleć, tak w nagrodę, spontanicznie!

Gość • Wtorek [31.07.2018, 12:03:32] • [IP: 95.129.224.**]

znowu idiota na drodze!! powinni zabrac mu uprawnienia i skierować na kurs i na salowego do szpitala przy ofiarach takich idiotów

Gość • Wtorek [31.07.2018, 11:53:35] • [IP: 83.238.247.***]

A gdzie się rozbiły przecinki?? O sens zdań nie pytam bo i tak już mam stan przed zawałowy przez tę interpunkcję 😆

Gość • Wtorek [31.07.2018, 11:53:04] • [IP: 77.113.89.***]

Co za debil

Gość • Wtorek [31.07.2018, 11:49:59] • [IP: 105.232.96.**]

Za takie wyczyny powinni odbierać prawo jazdy dożywotnio lub natychmiast kierować na badania psychiatryczne.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 11:49:26] • [IP: 95.40.54.***]

Stylistyka CELUJĄCY !!

Gość • Wtorek [31.07.2018, 11:39:30] • [IP: 31.0.87.***]

Ten odcinek niektórzy kierowcy mylą z torem wyścigowym

Gość • Wtorek [31.07.2018, 11:38:27] • [IP: 92.42.116.***]

" Tak samochody przejechały kilka około 100 metrów." No to kilka, czy około 100 metrów ?!

Gość • Wtorek [31.07.2018, 11:32:13] • [IP: 37.248.210.**]

Kierowca pomyślał chyba że jedzie z wielkiego miasta i tutaj nic mu nie grozi

Gość • Wtorek [31.07.2018, 11:28:33] • [IP: 62.69.203.***]

A oni chcą terminal kontenerowy.Gdzie pojadą te samochody?

Anonymous • Wtorek [31.07.2018, 11:26:08] • [IP: 31.0.82.**]

No i mają udane wakacje Co za głu..i ludzie żyją na tej naszej planecie.

Oglądasz 1-46 z 46
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■