POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [02.08.2018, 23:00:29] • Świnoujście

Czy rzeczniczka prasowa Urzędu Miejskiego kłamie?

Czy rzeczniczka prasowa Urzędu Miejskiego kłamie?

Autor: vladimirfloyd(fot. Fotolia.com )

Czy prezydent Żmurkiewicz, aż tak się boi niezależnej opinii społecznej że jego rzeczniczka prasowa nie zaprasza dziennikarzy naszego portalu na rozmaite wydarzenia? Pomimo wielokrotnego zwracania uwagi na ten fakt, Robertowi Karelusowi, rzecznikowi prasowemu urzędu, jego podwładna wyraźnie ma problem z pisownią kilku liter, które składają się na słowo iswinoujscie.pl. Prosimy Żmurkiewicza aby nie obawiał się naszego portalu, chyba że ma coś do ukrycia. I boi się opinii społecznej którą reprezentujemy.

Wyróżnianie niektórych mediów i pomijanie innych nie służy demokracji i uczciwej polityce informacyjnej. Hanna Lachowska, która zastępuje Roberta Karelusa w jego obowiązkach, twierdzi że informuje o wydarzeniach, wszystkie media, ale my mamy dowody że tak nie jest. Z takich praktyk urzędu wynika że urzędnikom nie zależy na informowaniu mieszkańców Świnoujścia o sprawach ich dotyczących.
Poniżej zamieszczamy odpowiedź Urzędu Miejskiego:

- O konferencji na temat bonu seniora informowałam w miniony piątek wszystkie media. Natomiast dziś w sali MDK przy ulicy Matejki 11 rozpoczęło się wydawanie bonów. Nie było tam żadnej konferencji prasowej. O rozpoczęciu wydawania bonów, sposobu, w jaki będzie to przebiegać, informowałam również media w miniony poniedziałek. Informacja taka znajduje się również od kilku dni na oficjalnej stronie internetowej Miasta Świnoujście - informuje Hanna Lachowska BIK UM Świnoujście.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 44, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-44 z 44

Gość • Piątek [03.08.2018, 08:27:16] • [IP: 176.221.123.**]

co druga osoba w tym urzedzie klamie..

Gość • Piątek [03.08.2018, 08:20:24] • [IP: 77.252.46.**]

Tak się dzieje, bo pracownicy urzędu miasta mają mieszkańców w doopie.

Gość • Piątek [03.08.2018, 08:12:57] • [IP: 37.47.137.***]

Od lat wiadomo że Zmurkiewicz i jego służby selekcjonuja i rozgrywają lokalne media. Jak PiS maja swoje TVS i KP przez które pchają swoje propagandę tylko sukcesów a o porażkach ukrywając prawdę przed mieszkańcami. Panie Sławku niech pan robi swoje i się nie przejmuje bo to do Pana na portal ludzie przesyłają swoje prawdziwe problemy i pod Pana presja urzędnicy je dopiero rozwiazuja.

Gość • Piątek [03.08.2018, 07:45:30] • [IP: 78.133.244.**]

bo jestescie jak tvn

Gość • Piątek [03.08.2018, 07:30:34] • [IP: 37.8.215.***]

iswinoujscie stawia sobie wysokie progi... a to przecież zwykły nic nie znaczący" pudelek" który zajmuje się przede wszystkim plotkami typu-CZYTELNICZKA POWIEDZIAŁA CHOCIAŻ NIC NIE WIEDZIAŁA.Czy pamiętacie" Żółtego Wyspiarza"-wiecznego opozycjonistę?Czy wiecie gdzie jest teraz?Cy wiecie kto był głównym jego redaktorem?Jestem przekonany, że obecny prezydent miasta Świnoujscie, JEST zdecydowanie najlepszym prezydentem w dziejach Naszego Miasta...i to nie ocenicie wy-malkontenci ponieważ jesteście w zdecydowanej mniejszości...ale oceniają przez caly czas mieszkańcy Naszego Miasta.Malkontenci 'wyprodukowani przez Redakcję iswinoujscie-przy was Don Kichot to zwykły"pikuś-WALCZYCIE, WALCZYCIE, LECZ Z TEJ WASZEJ WALKI NIC NIE WYCHODZI...CO NAJWYŻEJ TWORZYCIE BURZĘ W SZKLANCE WODY..."

Gość • Piątek [03.08.2018, 06:55:30] • [IP: 94.254.237.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [03.08.2018, 06:53:25] • [IP: 10.0.2.***]

Bardzo słabe zachowanie, ale czego się spodziewać, skoro takie rzeczy były popularne za komuny, a sporo ludzi ma jeszcze korzenie w PZPR.

Gość • Piątek [03.08.2018, 06:27:47] • [IP: 188.146.203.**]

Łga jak Feliks Dzier... Ma coś od Dżepetta z Kaczogrodu.

Gość • Piątek [03.08.2018, 06:06:32] • [IP: 80.245.187.**]

To nie jest kwestia, czy to jest zgodne z prawem czy nie, ale o to, że Urząd Miasta - nie informując wszystkich mediów - działa NA SZKODĘ mieszkańców. Wybierajcie dalej ten beton...

Gość • Piątek [03.08.2018, 05:48:56] • [IP: 185.210.39.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [03.08.2018, 03:04:01] • [IP: 109.243.166.**]

23:07 - Widze, że z niego korzystasz, a myślałem, żeś ostatnim ze sprawiedliwych i nie wchodzisz na portale plotkarskie.

Gość • Piątek [03.08.2018, 02:01:41] • [IP: 178.238.246.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [03.08.2018, 00:10:51] • [IP: 176.221.123.***]

Na zdjęciu z zyczeniami. .jest Aneta c.jaka ona jest sliczna!!

Gość • Czwartek [02.08.2018, 23:58:35] • [IP: 31.0.43.**]

Za 3 miesiące Żmurkiewicz będzie już tylko nieprzyjemnym wspomnieniem.Lachowskiej, Karelusa, Michalskiej i paru innych też już nie będzie.Przyjdzie po prostu NOWE, NORMALNE, LUDZKIE

Gość • Czwartek [02.08.2018, 23:50:13] • [IP: 92.42.112.***]

pewnie nie ma czasu na zaproszenia bo się pakuje z urzędu

Gość • Czwartek [02.08.2018, 23:14:06] • [IP: 188.146.131.**]

Olać to. Po wyborach ślad po nich zaniknie i będzie spokój z takimi metodami. To już za nieco ponad 3 miesiące!

Gość • Czwartek [02.08.2018, 23:07:55] • [IP: 92.42.118.**]

Jest w RP jakieś prawo, jeżeli zgodnie z prawem rzeczniczka nie musi zapraszać tego portalu to jest O.K., a jeżeli zgodnie z prawem powinna zapraszać ten portal, to wita rozumita. ...!

Gość • Czwartek [02.08.2018, 23:07:15] • [IP: 80.245.178.***]

a po co ma zapraszac? przeciez to nie portal informacyjny tylko plotkarski

Gość • Czwartek [02.08.2018, 23:05:50] • [IP: 92.42.113.***]

Przykład idzie z góry. Gargamel ogląda telewizję i pilnie się uczy jak kreować aktywnie swój wizerunek. Jednym z elementów tej strategii jest informowanie wszystkich mediów. Tyle że swoich informuje się z dużym wyprzedzeniem a nie swoich w ostatniej chwili w taki sposób aby wiadomość została wysłana przed spotkaniem ale dotarła do adresata po spotkaniu. Tak więc wszystko jest ok. Ale czy w porządku ? Raczej nie.

Oglądasz 26-44 z 44
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■