POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [04.08.2018, 09:13:31] • Świnoujście

Jak TXM tłumaczy obecność kamery?

Jak TXM tłumaczy obecność kamery?

fot. Czytelnik

Wczorajszy artykuł, którego podstawą było zdjęcie i opis sytuacji nadesłane przez Czytelnika, dotyczył obecności kamery w przymierzalni jednego ze sklepów. Z relacji otrzymanej przez klienta sklepu wynikało, że kamera rejestruje osoby korzystające z przymierzalni. Wywołało to falę oburzenia wśród Czytelników. Nasza redakcja zwróciła się do TXM z prośbą o wyjaśnienia.

"W nawiązaniu do Państwa maila odnośnie kamer w sklepie TXM, informuję, że widoczna na zdjęciu kamera nie jest zamontowana w przymierzalni, a przed nią. To prawda, że wizualnie skierowana jest w jej stronę, jednak zapewniamy, że wszystkie kamery w naszych sklepach są ustawione w taki sposób, by nie miały możliwości rejestrowania osób znajdujących się w przymierzalniach. Przy montażu kamer dokładamy wszelkich starań, aby monitorowały one miejsca newralgiczne pod względem ewentualnych kradzieży, lecz w taki sposób, aby uniemożliwiały podgląd osób przymierzających nasz asortyment."- odpowiedziała Edyta Zachurzok- Srebrny Specjalista ds. Marketingu i Social Media Koordynator Txm Family+.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 61, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 61

Gość • Niedziela [05.08.2018, 21:40:54] • [IP: 176.221.113.**]

Niby kamera nie łapie przymierzalni a obsługa przed monitorem boki zrywa.

Gość • Niedziela [05.08.2018, 19:11:24] • [IP: 5.60.140.***]

Przecież wyjaśniono już że nie ma kamer w przymierzalniach...

Gość • Niedziela [05.08.2018, 18:43:09] • [IP: 31.0.36.***]

Więcej tam nie pójdę i innym też radzę zwłaszcza że personel choć sympatyczny ale brzydko pachnie ps.nie wszystkie Panie oczywiście

Gość • Niedziela [05.08.2018, 09:37:30] • [IP: 164.127.2.**]

Jeszcze raz przypomnę, że spacja za myślnikiem i brak przecinka spowodował odczytanie drugiego członu nazwiska (Srebrny) jako części nazwy funkcji w firmie TXM. Zapis powinien wyglądać tak:. ..Edyta Zachurzok-Srebrny, Specjalista ds. Marketingu i Social Media.

Gość • Niedziela [05.08.2018, 09:01:11] • [IP: 188.146.112.***]

SUPER ZBOKI OLAĆ TEN SKLEP.

Gość • Niedziela [05.08.2018, 07:56:12] • [IP: 92.42.114.***]

dzisiaj kamery są wszędzie, na ulicy, promach, sklepach, smartfonach, tabletach, telewizorach, tylko w miejscach publicznych powinna być informacja że obiekt jest chroniony systemem monitoringu.

Platynowa specjalistka • Niedziela [05.08.2018, 06:06:52] • [IP: 5.172.233.**]

Ku...a nowa profesja-srebrny specjalista.Chyba komuś upały zdeformowały dekiel.

Gość • Niedziela [05.08.2018, 04:01:56] • [IP: 5.60.142.***]

Ciekawe co by powiedział Złoty Specjalista ds. Marketingu i Social Media Koordynator Txm Family+.Co za durne nazewnictwo.

Gość • Niedziela [05.08.2018, 00:22:38] • [IP: 188.146.100.***]

Nie wierze !! Więcej w tym sklepie już nic nie kupie !!

Gość • Sobota [04.08.2018, 21:36:11] • [IP: 37.47.172.***]

haha najwięcej krzyczą Ci którzy mają coś na sumieniu, pracuję w sklepie to wiem co ludzie potrafią ukraść. Starsze panie, damulki, mamusie z wózkami itd kradną majtki, bizuterie, zabawki i masę pierduł. więc dobrze niech kamera patrzy

Gość • Sobota [04.08.2018, 20:30:04] • [IP: 77.114.108.***]

No to oglądajcie mnie tymi swoimi kamerami w każdej przymierzalni jeżeli tylko was cieszy moja tusza ! Ale to chore ! Co jest przyjemnego w oglądaniu grubego faceta przymierzającego spodnie ? Jesteście chyba zboczkami !

Gość • Sobota [04.08.2018, 20:16:21] • [IP: 176.221.123.***]

złodzieje sa wszędzie.Pracowałem na ochronie-do dzisiaj mam pliki z dokonń porządnych obywateli, jak kradna w sklepach.Ludzie dobrze usytuowani -kradną.Kupują za 200pln, a ukradną towar za 40 pln, W hurtowni. ... jest tak samo.Biorą towar za kilka tysięcy a podpierd.. parówki, sok-bo im się czce pic, zjedzą kiełbaskę, szynkę z opakowania, wypiją cole..Ciekawe, jest, czy by tolerowali rakie działania w swoim sklepie??Potrawią rozp.. ć towar, zjeśćl, i wyijść.Także złodzieje, nie pierdd... się w sklepikach.Łupcie ich, jak oni to robią w hurtowniach.TAKIE CWANIAKI!!

Gość • Sobota [04.08.2018, 19:24:09] • [IP: 176.221.123.**]

nie uwierzę że do przymieżalni chodzą klienci przymierzać galoty i wstydzi sie swojej życi

Gość • Sobota [04.08.2018, 18:54:33] • [IP: 37.47.174.***]

Ludzie w czym problem macie wątpliwości to nie chodźcie tam i tyle koniec kropka.

Gość • Sobota [04.08.2018, 18:51:39] • [IP: 109.23.98.**]

Co za stanowisko hihi i 🤣😃

Gość • Sobota [04.08.2018, 18:11:19] • [IP: 193.106.155.**]

A o filtrze prywatności słyszeli? To że kamera widzi wcale nie znaczy ze pokazuje

SRODO • Sobota [04.08.2018, 17:22:18] • [IP: 178.235.180.**]

Kamera to mało, powinien być tomograf albo rezonans. Tak" niektórzy szanowni klienci kupują w sklepach " !!

Gość • Sobota [04.08.2018, 16:31:37] • [IP: 37.47.172.***]

robicie sensację, Ci wszyscy co tak piszą powinni iść i na własne oczy zobaczyć tą kamerę. Wisi kilka metrów od przymierzalni i nie ma opcji żeby nagrywala w srodku

Gość • Sobota [04.08.2018, 15:58:21] • [IP: 88.156.232.***]

Ciekawe, dlaczego w Świnoujściu aż tyle negatywnych komentarzy od złodziei sklepowych. Zwyczajny klient nie ma przecież nic do ukrycia, film z jego udziałem jest banalny i nudny, lecz potrzebny by udowodnić kradzież. Lewica natomiast protestuje, bo od zawsze kradła, wymyśliła sobie durne przepisy o ochronie wizerunku złodzieja. Tymczasem o ile mniej byłoby kradzieży, gdyby taki złodziej miał świadomość, że jego facjata będzie wisiała na każdej szybie okradzionego sklepu oraz wszędzie tam, gdzie przed nim trzeba ostrzegać. PIS tak jak pogonił sędziowską camorrę, powinien przywrócić taką normalność, bo latach nierządów lewactwa spod znaku PO-PSL. Kamerka nie jest problemem zwykłego człowieka - to jedynie problem złodziei. Oczywiście, nieautoryzowane użycie wizerunku do innych celów podlega ochronie. Tak więc, wszyscy sprzyjający złodziejom, uciszcie swój głos - bo za złodziejstwem się opowiadacie!

Gość • Sobota [04.08.2018, 14:42:08] • [IP: 46.76.35.**]

A załóżcie kamery nawet w kabinach publicznych toalet ! Jeżeli ktoś lubi" podziwiać" osoby załatwiające się lub przebierające się to gratuluję gustu - a raczej braku gustu a wręcz nawet pewnej formy zboczenia !

Gość • Sobota [04.08.2018, 14:33:07] • [IP: 178.235.176.**]

co na to RODO

Gość • Sobota [04.08.2018, 14:05:03] • [IP: 37.47.181.**]

Jak Was google podglada przez smartfony, telewizory smart, to jakos nikomu to nie przeszkadza. Ja osobiscie nie wstydze sie nagosci, bo kazdy facet czy kobieta ma to samo. Tylko stare ludzie maja problem i te przy kosci.

Gość • Sobota [04.08.2018, 13:36:45] • [IP: 37.47.188.***]

Trochę uważnie i ze zrozumieniem trzeba czytać...przecież od razu rzuca się w oczy drugi człon nazwiska. Też sobie gościu wymyśliłeś srebrnego specjalistę hahaha... A jeżeli chodzi o te kamery to szok...

Gość • Sobota [04.08.2018, 13:35:17] • [IP: 88.156.234.***]

Skoro tak zrobił zdjęcie i gościa widać to widać cała postać przed lustrem, z drugiej strony mogli dać normalna duża kamerę żeby ją było widać że jest a nie dali miniaturowa

Gość • Sobota [04.08.2018, 13:17:15] • [IP: 70.31.52.**]

Szczyt bezczelnosci.

Oglądasz 1-25 z 61
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■