POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [06.08.2018, 19:53:02] • Świnoujście

Dyspozytor z Żeglugi wyjaśnia

Dyspozytor z Żeglugi wyjaśnia

fot. iswinoujscie.pl

Od kilku dni nasi Czytelnicy informują o coraz częstszych przypadkach zabierania na pokład Bielików aut spoza Świnoujścia. Dlatego redakcja portalu iswinoujscie.pl postanowiła zasięgnąć szczegółowych informacji o przyczynach takiej sytuacji. Nasz reporter rozmawiał z dyspozytorką Żeglugi.

Poinformowała, że od dwóch dni w centrum miasta pływają 3 promy, które zabierają wszystkie samochody osobowe, taka decyzja została podjęta przez dyrektora. Pływają tylko I i III, Karsibór II uległ awarii, a IV jest przed modernizacją.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 100, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 100

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 22:06:13] • [IP: 92.42.113.***]

W wielu miastach na świecie tiry wjeżdżają do centrum miast tylko nocami. Dlaczego u nas tego nie mozna zrobić? Od razu kolejka byłaby mniejsza.

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 21:56:34] • [IP: 80.245.179.***]

20:21:57 od 11:20 do 16:20 jest pięć godzin, a na wakacje można wybrać inne miejscowości do czego gorąco zachęcam.

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 21:49:01] • [IP: 80.245.182.***]

To jak mogą wszyscy przeprawiać się bielikami to niech za to płacą. ...

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 21:46:29] • [IP: 46.169.83.**]

Pływam co dziennie do pracy a turysta pływa by zwiedzić okolicę więc trochę nie jest fer by bielikami pływali przyjezdni.

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 21:43:35] • [IP: 92.42.112.**]

No tak, super. Tylko dzisiaj przeprawialismy się w godzinach kiedy kursowały tylko dwa promy i gdyby nie obce rejestracje, udało by nam się załapać na ten wcześniejszy. Rozumiem że na karsiborach są ogromne kolejki, ale jak wszyscy turyści zaczną korzystać z miejskich promów, to dopiero będzie bałagan.

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 21:37:49] • [IP: 94.254.232.**]

Tylko barany czekają w kolejce na Karsibory, jaka piEkna jest trasa przez Niemcy, ale tam nie poszalejesz na trasie piracie drogowy !

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 21:37:33] • [IP: 77.252.46.***]

A tunelu nie będzie, ha ha ha.

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 21:37:04] • [IP: 83.8.112.***]

Turysci maja czas moga czekac przeciez to relaks

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 21:30:03] • [IP: 197.229.0.***]

A ja do pracy na skuterku, pełen luz i świrze powietrze.Polecam!!

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 21:29:19] • [IP: 92.42.112.***]

Dyrektorze! dbaj o mieszkańców Ś-cia którzy pracują na prawobrzeżu a turyści jak chcą wjechać samochodem do hotelu czy apartamentu to niech kwitną w kolejce, oni nie muszą pracować 8 czy 12 godzin

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 21:23:28] • [IP: 37.47.152.***]

Chore wręcz jest to że mieszkaniec musi stać w ogromnej kolejce wracając z pracy gdyż 30%kolejki zajmowali jaśnie zamiejscowi. To ja się pytam na co ja płacę podatki? Chyba po to żeby żyło mi się lepiej czyż nie?

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 21:03:39] • [IP: 37.47.171.***]

A na jakiej podstawie jakiś dyrektor o tym decyduje?

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 21:03:09] • [IP: 94.254.231.**]

A dlaczego teraz mogą wszyscy jak tylko 2 promy kursują!? Jest 21 i stałem w kolejce na wysokości Centrali.Rozumiem polskie auta ale tam prawie polowa z Niemiec.Chyba od 22 mogą dopiero.

GośćUMC • Poniedziałek [06.08.2018, 20:52:00] • [IP: 92.215.1.***]

Mieszkańcy, którzy mają auta zarejesyrowane za granicą, bo tam pracują, nie mogą dostać pozwolenia na" bieliki" i to jest niesprawiedliwe, wręcz bezprawne bo my też płacimy podatki i tylko auta mają inne rejestracje.

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 20:48:33] • [IP: 80.245.189.***]

WAROWAĆ W KOLEJKACH GRZECZNIE I DZIĘKOWAĆ ZA PROMY NIEPOTRZEBNE NAM TUNELE MOSTY CZY JAKIE KŁADKI I TAK SAMOCHODÓW MNÓSTWO A NIEMIECKICH ŚMIERDZIELI TO ZATRZĘSIENIE

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 20:44:24] • [IP: 94.254.236.**]

liczba tirów jest okreslona nie wpuszczaja ile chca... ida głównie na srodek promu

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 20:24:56] • [IP: 37.47.176.***]

A ludzie jadący do pracy stoją w kolejkach : (

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 20:21:57] • [IP: 178.235.177.***]

miałam dzisiaj " przyjemność" oczekiwania na przeprawę promem" Karsibór" do Świnoujścia przez 4 godziny od 11;20 do 16:20. Upał niesamowity, co 20 minut przesunięcie sie w kolejce o kilkanaście metrów. Wczasowicze z małymi dziećmi wychodzący na pobocze aby zaczerpnąć powietrza. Koszmar. Mnie odechciałoby się wczasów w naszym mieście po takim przeżyciu. Cały czas nadjeżdżały Tiry i pruły lewym pasem prosto na prom. Samochody osobowe zmuszone czekać w tej kilkukilometrowej kolejce. Tiry wjeżdżają na prom bez żadnego oczekiwania, zablokują 3 pasy i dla samochodów osobowych zostają dwa skrajne.Czy to jest w porządku? Ludzie zastanówcie się. Kto o tym decyduje?

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 20:19:40] • [IP: 37.47.190.**]

Dyrektor musi odejść

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 20:15:53] • [IP: 37.47.159.***]

Kolejny baran u władzy turysta ma czekać na karsikór to dla niego atrakcja

• Poniedziałek [06.08.2018, 20:15:03] • [IP: 80.245.179.***]

Turyści to pieniądze dla miasta. Brawo Czarek słuszna decyzja.

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 20:12:09] • [IP: 185.210.39.**]

To dlaczego nie ma informacji, ciężko taką informacje wywiesić przy promach

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 20:07:13] • [IP: 37.7.167.***]

DYREKTOR WIADOMO MA ZAWSZE RACJĘ I. ...POSIADA PIERWSZEŃSTWO WJAZDU NA PROM ! PO CO ZATEM SĄ TABLICE INFORMACYJNE ŻE BIELIKI TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW ŚWINOUJŚCIA ! KOGEL - MOGEL !

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 20:05:21] • [IP: 188.146.227.***]

Szkoda, że nie informują o takim stanie rzeczy... Ani Radio Szczecin, ani na portalu np. iswinoujscie...

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 19:59:11] • [IP: 37.248.211.**]

To jest niepojęte, by mieszkańcy i osoby z wykupionymi pozwoleniami stały w niebotycznych kolejkach. Bo turysta musi wjechać. Decyzja tego dyrektora jest nieodpowiedzialna i nieodpowiednia.

Oglądasz 76-100 z 100
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■