POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [07.08.2018, 16:13:02] • Świnoujście

Bony Seniora. Na lewobrzeżu jutro do 13., a w Przytorze – Łunowie od 14

Bony Seniora. Na lewobrzeżu jutro do 13., a w Przytorze – Łunowie od 14

fot. Sławomir Ryfczyński

Jutro środa 8 sierpnia 2018 r. uprawnieni mieszkańcy Przytoru – Łunowa będą mogli w swojej filii MDK odebrać Bon Seniora. Punkt będzie czynny od godziny 14.00 do 17.00. Tym samym punkt odbioru bonów na lewobrzeżu w sali MD przy ulicy Matejki 11 jutro wyjątkowo czynny będzie od godziny 8.30 do 13.00.

Skrócenie czasy pracy spowodowane jest koniecznością przeniesienia dystrybucji wraz z rejestrem uprawnionych mieszkańców do Przytoru – Łunowa.

Przypomnijmy, że Bon Seniora przysługuje każdemu zameldowanemu mieszkańcowi Świnoujścia, który ukończył, bądź skończy w tym roku 65 lat. Wraz z bonem seniorzy otrzymują listę 440 usług i świadczeń wraz z adresami, z których mogą skorzystać w ramach bonu.

Jednocześnie informujemy, że mieszkańcy Karsiboru będą mogli odebrać Bony Seniora w swojej filii MDK w dniu 14 sierpnia 2018, a Warszowa w dniu 16 sierpnia 2018. W obu przypadkach punkty będą czynne w godzinach 14.00 – 17.00.

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Czwartek [09.08.2018, 10:36:29] • [IP: 83.8.106.***]

Do [IP: 92.42.119.***]: z jakiego powodu ubliżasz ludziom menelu?

Gość • Środa [08.08.2018, 17:01:52] • [IP: 94.254.227.***]

Mój teść ma 89lat teściowa 86oboje są schorowani nie chodzący. Na rehabilitację nie nadają się. To proszę mi powiedzieć po co im te bony. Pieniądze by się przydały na leki

Gość • Środa [08.08.2018, 15:34:56] • [IP: 31.0.125.**]

Dziękuję za zmiany, jak raz napisane to święte, a tu zmiany z dnia na dzień, upaqł dał się władzy i główka niepracuje , główka puchynie, pomyłek durzo. Niewolno igrać z seniorami, bo kto waś wybierze.

Gość • Środa [08.08.2018, 12:37:23] • [IP: 83.23.192.***]

Poza tym prawda jest taka, że nie wszyscy urzędnicy odróżniają pojęcia: Prawobrzeże, Lewobrzeże. Proszę na szybko zapytać w urzędzie! A Senior, który ma początki demencji musi to wiedzieć?

Gość • Środa [08.08.2018, 12:28:14] • [IP: 92.42.119.***]

Do [IP: 83.23.194.***] a czy Ognica ma w nazwie Świnoujście?? Bon jest dla mieszkańców ścia nie okolicznych wsi i menelstw :)

Gość • Środa [08.08.2018, 11:27:11] • [IP: 83.248.46.***]

Informacja dla mieszkańców Świnoujścia.Uzdrowisko nie jest miasta i nie ma obowiązku zapewnienia zabiegów dla mieszkańców.Obowiązek taki ciąży na prezydencie miasta.W Świnoujściu nie ma zadnego ośrodka zabiegowego miasta, prezydent w tej sytuacji musi zawierać porozumienia lub umowy z tymi prywatnymi ośrodkami, które zgodzą się podpisać umowę z NFZ. Jeśli NFZ tak jak w przypadku dotychczasowych zabiegów dla mieszkańców Świnoujścia da zbyt mały limit na zabiegi, proponuję prezydentowi jako gospodarzowi podobno najbogatszej gminy dokupienie z budżetu miasta zabiegów dla mieszkańców.

Gość • Środa [08.08.2018, 10:49:32] • [IP: 37.248.165.**]

Ten bon to bezwartościowy papier, jak obligacje państwowe.

Gość • Środa [08.08.2018, 10:28:45] • [IP: 95.40.78.***]

Emerytom w d...pe wchodzą, aby tylko głosy zebrać, zamiast konstruktywne działania na rzecz wszystkich mieszkańców i miasta. Uzdrowiska udostępnić!!

Gość • Środa [08.08.2018, 09:04:35] • [IP: 83.23.194.***]

Jak zwykle widać stosunek władz do Prawobrzeża - o Ognicy nie ma żadnej informacji. Tam też są seniorzy i to tacy, którzy nie mają autobusu co 20 minut. Bony na prawobrzeżu - 1 dzień w Przytorze, 1 dzien na Warszowie, 1 dzień w Karsiborze... na lewobrzeżu codziennie do 30 listopada.

Gość • Środa [08.08.2018, 08:19:07] • [IP: 37.47.181.***]

Niech sobie wytrze tym du...

Gość • Środa [08.08.2018, 07:24:50] • [IP: 23.226.237.*]

Talon na balon 🎈 🎈 🎈 🎈 🎈

Gość • Wtorek [07.08.2018, 22:49:26] • [IP: 37.47.155.***]

Ja jestem bardziej schorowany niż niektóry 65-latek na rechabilitacje muszę czekać.Rozdaje się nasze podatki dla otrzymania głosów w wyborach.Jawne przekupstwo za nasze piniądze.Wybrane miejsca prywatne do zabiebów.następny szwindel.Powinny być tyko w uzdrowiskach należących do mista.Jestę ciekawy cz pazerota" preżio" poprawi sobie tważyczkę po przebytym liftingu.

Gość • Wtorek [07.08.2018, 21:56:48] • [IP: 176.221.123.***]

Zgadzam się z poprzednim komentarzem. Czyje są do jolery te Uzdrowiska ? Nie miasta ? Niech mi to ktoś wytłumaczy dlaczego mogły się wychować z podpisania takiego finansowania usług.

Gość • Wtorek [07.08.2018, 20:23:22] • [IP: 95.129.229.***]

Cały ten fundusz lepiej było dać naszym Uzdrowiskom by przyjmowały świnoujskich seniorów na zabiegi rehabilitacyjne poza wszelką kolejnością

Gość • Wtorek [07.08.2018, 19:12:00] • [IP: 93.94.186.***]

Skąd nagle taka łaskawość dla mieszkańców??Jeszcze trochę i będą roznosić po domach.

Gość • Wtorek [07.08.2018, 18:55:46] • [IP: 62.69.254.***]

Ten bon to żenada. Seniorom potrzeba kasy na leki lub 300 zł do ręki.

Gość • Wtorek [07.08.2018, 16:31:01] • [IP: 31.0.65.***]

Kiełbasa wyborcza z waszych podatków.

Gość • Wtorek [07.08.2018, 16:15:35] • [IP: 178.238.250.***]

czy to łapówka przed wyborami

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■