POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [07.08.2018, 21:26:44] • Świnoujście

Dyrektor Żeglugi Świnoujskiej wyjaśnia szczegóły na temat awarii Karsiborów

Dyrektor Żeglugi Świnoujskiej wyjaśnia szczegóły na temat awarii Karsiborów

fot. Sławomir Ryfczyński

Redakcja portalu iswinoujscie.pl zapytała Dyrektora Żeglugi Świnoujskiej, Pawła Szynkaruka, o szczegóły związane z funkcjonowaniem promów Karsibór.

Z udzielonych odpowiedzi dowiadujemy się, że Karsibór II ma awarię oprogramowania sterowania silnika elektrycznego pędnika, zaś Karsibór IV - nieszczelność na pochwie wału napędowego.

Awaria K II trwa od piątku wieczorem, a konieczność wyłączenia z eksploatacji K IV nastąpiła w zeszłym tygodniu.

- Na K IV jest serwis od poniedziałku i mamy nadzieję, że w dniu dzisiejszym tj, we wtorek zakończy pracę, na K II serwis będzie dzisiaj i wtedy będzie można określić termin naprawy. Sądzimy, że też we środę.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Czwartek [09.08.2018, 14:51:56] • [IP: 95.129.229.***]

Tego nie można zrozumieć, wiadomo, kasę brać trzeba.To tylko w kraju pisowskim tak jest.Dyrektor z łaski prezesa jest, ale biada Wam!

Gość • Czwartek [09.08.2018, 13:10:49] • [IP: 92.42.116.**]

Panie Bary wracaj Pan.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 00:20:23] • [IP: 178.235.183.*]

dyra nie lubie mam go gdzies i niewazne ze nie stad ale co On ma wspolnego za awarie. CZY to ON byl za takimi rozwiazaniami technicznymi?? Bo gumis ma to wyrabane i qurfa zadnego mrozka

Gość • Czwartek [09.08.2018, 00:18:30] • [IP: 109.243.156.**]

14:16 - naprawdę wierzysz trollowemu wpisowi? Że niby to jeden z wielu mieszkańców miasta? Pisane to jest tak jaskrawo, ostentacyjnie chamsko, że nie uważam tego ciołka za kogoś typowego, no chyba że typowego dla niedorozwojów umysłowych. A tacy zawsze są marginesem. Niepokojąca jednak jest twoja łatwowierność i nabzdyczanie się plus moralizowanie. Trolli jak ten z 8:29 nie warto komentować.

Gość • Środa [08.08.2018, 17:55:09] • [IP: 188.146.161.**]

Przeniesc inz. Panmrozka z Terminalu do do firmy i wszystko bedziie jak trzeba.

Gość • Środa [08.08.2018, 16:29:09] • [IP: 217.144.243.***]

Widac ze gosc dyrektor po ukladach sie nie sprawdza! Zrujnowal PZM rujnuje teraz nam ZS! Za p. Barczaka takie rzeczy nigdy nie mialy miejsca!

AGATA • Środa [08.08.2018, 16:05:42] • [IP: 188.146.36.**]

CZYLI W KOŃCU CO, CZY TURYŚCI MOGĄ PŁYWAĆ BIELIKAMI CZY NIE MOGĄ? JAK TO WYGLĄDA BO JUŻ SIĘ POGUBIŁAM.

Gość • Środa [08.08.2018, 15:43:40] • [IP: 37.47.181.**]

Dlaczego ze Świnoujścia nie wzięto dyrektora tej nie rynkowej firmy? To są przyczyny problemów.

Gość • Środa [08.08.2018, 14:33:13] • [IP: 173.243.103.***]

Większość komentarzy to chyba od osób, które maja problem z szarymi komórkami ……………... Właśnie ta garstka pokazuje jaki jest przekrój umysłowy całego społeczeństwa. po prostu buractwo, pieniactwo, roszczeniowość zwykłe chamstwo ………… ot nowe pokolenie. Ale żeby użyć szarych komórek ………. to już za duży wysiłek.

Gość • Środa [08.08.2018, 14:16:39] • [IP: 37.47.136.***]

Jeden z mieszkańców napisał: POMIJAM FAKT AWARII. NIE INTERESUJE MNIE JEDNAK PROBLEM TURYSTÓW. DLA MNIE JEST TO ZBĘDNY BALAST.. ...PASZOŁ WON W BIESZCZADY! Potwierdza tylko swój" wysoki" poziom intelektualny... i poniekąd kulturę niektórych mieszkańców względem turystów, notabene bez których miasto byłoby prowincjonalna dziurą z mizernym budżetem!

Gość • Środa [08.08.2018, 13:24:46] • [IP: 188.146.41.***]

SINONOSY NAPRAWI.

Gość • Środa [08.08.2018, 12:27:31] • [IP: 188.146.40.**]

PREMIE ODEBRAĆ I PO SPRAWIE.

Gość • Środa [08.08.2018, 11:50:11] • [IP: 176.221.123.***]

3 promy kursują a 4 ty się remontuje

Gość • Środa [08.08.2018, 11:37:51] • [IP: 83.20.248.***]

Nie marudzić kanał kopać maślaki Świnoujskie. Promów się zachciało. Jak nie kanał to most i problem dla pojazdów rozwiązany.

Gość • Środa [08.08.2018, 11:26:09] • [IP: 23.226.237.*]

Chytry dwa razy traci. Mongoły napaliły się na pseudo oszczędności, montując jakieś badziewie a teraz rozdziawiają japy, że się popsuło.

Gość • Środa [08.08.2018, 11:00:32] • [IP: 31.0.123.**]

lepiej niech wyjasni jak to było z tym PŻM...

Gość • Środa [08.08.2018, 10:57:33] • [IP: 23.226.237.*]

Powinni te promy już dawno przerobić na smołę chłodzoną papą z dachu.

Gość • Środa [08.08.2018, 10:46:02] • [IP: 93.94.185.***]

BRAWO DLA 242.WIĘKSZOŚĆ TURYSTÓW TO NIEMCY, UTRUDNIAJĄCY NAM ŻYCIE, WSZYSTKIE PARKINGI NIMI POZASTAWIANE, MIEJSCOWY NIE MA GDZIE POSTAWIĆ SWOJEGO AUTA

Gość • Środa [08.08.2018, 10:43:18] • [IP: 109.243.156.**]

23:18:32 - No właśnie nie w doskonałym stanie... .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. . 22:45:25. ..138 - prostak.

Gość • Środa [08.08.2018, 10:35:48] • [IP: 109.243.156.**]

Tyle się * o tablicy elektronicznej z komunikatami, a tu trzeba czytac lokalny portal, by z opóźnieniem dowiedziec sie, co zamyślił dyrektor Żeglugi! To takie trudne podłączyc dyspozytora z tablicą? Czy to takie trudne kupić monitor za 2000 zł i zawiesić przy promach, by komunikować, co należy zrobić?

Gość • Środa [08.08.2018, 09:41:55] • [IP: 92.42.115.***]

Nie może być pojemników na mydło w WC-gdyż wtedy zaistnieje problem braku mydła

anja • Środa [08.08.2018, 09:07:00] • [IP: 78.133.244.**]

te promy to masakra

Gość • Środa [08.08.2018, 09:00:00] • [IP: 188.146.174.**]

Ten badacz pisma grzebał co będzie jak tu pogrzebie.

Gość • Środa [08.08.2018, 08:56:44] • [IP: 92.42.115.***]

Dyrektorku * w bambus dlaczego nie można puścić umyślnego wzdłuż kolejki żeby informował kierowców o awarii a nie ludzie kwitli ponad 3 godziny w kolejce z małymi dziećmi. Za Jurka Barczaka było chyba lepiej.

Gość • Środa [08.08.2018, 08:40:02] • [IP: 89.74.216.***]

kilka lat temu stałem w b.długiej kolejce na karsibory, bo najpierw jedna a potem druga jednostka były stoczni remontowej. Czy to te promy po generalnym remoncie stoją zamiast pływać?

Oglądasz 1-25 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■