POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [08.08.2018, 17:30:27] • Świnoujście

Pracownik budowy przetransportowany helikopterem do szpitala. Mężczyzna został uderzony prętem w głowę!

Pracownik budowy przetransportowany helikopterem do szpitala. Mężczyzna został uderzony prętem w głowę!

fot. Sławomir Ryfczyński

O prawdziwym pechu może mówić jeden z pracowników budowy, który według świadka zdarzenia, został uderzony w głowę metalowym prętem, który spadł z wysokości.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na budowie przy ulicy Bohaterów Września we wtorkowy poranek. Na miejsce zdarzenia wezwani zostali ratownicy medyczni oraz policjanci.

Jak wynikało ze słów świadka zdarzenia, na pracownika budowy spadł z wysokości jeden z metalowych prętów, które wciągane były na górę rusztowania. Mężczyzna przeżył prawdopodobnie dzięki temu że miał na głowie założony kask.

Pracownik budowy przetransportowany helikopterem do szpitala. Mężczyzna został uderzony prętem w głowę!

fot. Czytelnik

Ratownicy medyczni zdecydowali się przetransportować poszkodowanego mężczyznę helikopterem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala w Szczecinie.

- W dniu 7 sierpnia 2018 roku w Świnoujściu na terenie budowy przy ulicy Bohaterów Września 48 doszło do wypadku, gdzie jeden z pracowników firmy budowlanej transportował wciągarką na wysokość metalowe elementy. Jeden z tych elementów spadł na dół na kask ochronny mężczyzny, przebijając go i powodując ranę głowy. Pokrzywdzony został przetransportowany helikopterem pogotowia ratunkowego do szpitala w Szczecinie. KMP w Świnoujściu w zwiazku z zaistniałym zdarzeniem prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie spowodowania wypadku w pracy - informuje asp. Magdalena Figarska KMP w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Sobota [11.08.2018, 23:54:20]

komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Czwartek [09.08.2018, 22:36:33] • [IP: 80.245.184.***]

Nie wiem co za jełopy tam pracują i kto tego burdelu pilnuje. ostatnio jak przechodziłam z dzieckiem zrzucano z wysokości na trawnik właśnie jakieś kawałki metalów i gruzu.Bez jakichkolwiek zabezpieczeń! Trzeba mieć wyobraźnie. Od tego momentu w ogóle tamtędy nie przechodzę.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 13:42:16] • [IP: 5.172.232.***]

do gościa z Czwartek [09.08.2018, 06:38:57] • [IP: 178.238.247.**] no cóż trochę prawdy boli. Ale żeby od razu szukać frajera. No cóż swój swojego zawsze pozna w tłumie. Przy okazji za zaproszenie do pracy dziękuję i nie skorzystam. Mam od tego ludzi którzy to robią za niezłą kasę.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 11:43:16] • [IP: 188.146.174.***]

Konkurencja się uaktywniła. Zamiast współczucia człowiekowi sam jad. Gratulacje empatii.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 10:54:16] • [IP: 83.248.46.***]

Pracownik pracuje w takich warunkach jakie stworzy mu pracodawca.Niestety wielu pracodawców to muły plamiste i pseudo byznesmeni.Wykorzystują pracownika na maxa bo czysty przypadek sprawił że są pracodawcami.Teraz kiedy bezrobocie jest niskie pracownicy powinni bojkotować te firmy a i rzetelni pracodawcy traktować ich jak chamów co pierdzą na salonach i piętnować.Teraz PIP wejdzie na budowę oby nie zamietli sprawy pod dywan.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 06:38:57] • [IP: 178.238.247.**]

do Gość • Środa [08.08.2018, 21:14:55] • [IP: 37.248.159.* - zapraszam do pracy f--- rze.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 03:01:12] • [IP: 70.31.52.**]

SZybkiego powrotu do zdrowia zyczymy Panu z glebi serca.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 00:33:51] • [IP: 94.254.238.**]

Widziałem już paru takich kozaków na trzecim podeście bez nicżego z boku do złapania wciągając ramkę kupa wdupi.

Gość • Środa [08.08.2018, 23:09:24] • [IP: 94.254.231.***]

Ta firma Helitex która remontuje i ociepla budynek to porażka. Zero pojęcia o sztuce budowlanej i przepisach BHP. Powinien ktoś wezwać Pip i telewizję. Prezes i kierownicy tej firmy to krętacze karzą pracownikom pracować szybko nie patrząc na jakość wykonanych prac, porostu robią lipę. Wiem bo miałem z nimi doczynienia. Firma jest ze Szczecina dobrej renomy tam nie ma.

Gość • Środa [08.08.2018, 22:54:42] • [IP: 164.127.218.***]

Bo szpitalem w Świnoujściu zarządza kodziara.

Gość • Środa [08.08.2018, 22:33:39] • [IP: 109.23.98.**]

Plotka głosi że firma ma kolegów w slowianinie🤣

Gość • Środa [08.08.2018, 22:24:00] • [IP: 23.226.237.*]

Nie mierz mnie swoją miarą ćwoku. Raczej z nas dwóch, to łamagą jesteś Ty ośla łąko. Pewnie, to Ty jesteś tym gamoniem, który nawet nie potrafi podpiąć prętów do stropu, bo masz dwie lewe ręce, a tutaj świrujesz Jarząbka, jaki, to Ty nie jesteś zaⵖebisty wiejski sznurek. Tam, gdzie ja byłem, to każdy wymięka, a Ty byś zdechł w pierwszy dzień, bo nie byłoby mamy, która by Ci pomogła leszczu. Na dzień dobry by Ciebie młodzi sponiewierali szczurze, haa... haa... haaaa...

Gość • Środa [08.08.2018, 22:16:41] • [IP: 178.235.179.**]

Zapraszam wszystkich co tak ostro komentują na max 8h na rusztowanie w te upały to zobaczymy co będziecie mieli do powiedzenia i ile siły na życie prywatne po pracy bo widać że piszą tylko nieroby je..!!

Gość • Środa [08.08.2018, 21:52:26] • [IP: 178.235.182.**]

prywatnie robie teraz remont elewacje i ocieplenie w takie upaly nie da sie pracowac caly dzien ludzie opamietajcie sie, zreszta nie powinno sie klasc kleju w takie upaly

rolnik • Środa [08.08.2018, 21:45:14] • [IP: 178.238.247.***]

Chłopaki ciężko harują w taki upał.Pełen szacun!Ale podwykonawca to dziad, zatrudnia za mało ludzi którzy muszą mieć swoją działalność i jeszcze nie wiadomo czy na czas wypłaci pensję.

Gość • Środa [08.08.2018, 21:22:40] • [IP: 93.94.186.**]

Po co mamy szpital w Świnoujściu, skoro trzeba odwozić pacjentów do Szczecina?

Gość • Środa [08.08.2018, 21:14:55] • [IP: 37.248.159.***]

PIP na tym ocieplaniu budynku jest potrzebny od zaraz i to nie od czasu do czasu. Remont ciągnie się" flaki w oleju". Ludzie pracują praktycznie 4 dni w tygodniu. Spółdzielnia kompletnie się tym remontem nie interesuje, totalny zwis.

Gość • Środa [08.08.2018, 19:50:16] • [IP: 83.23.169.**]

Strasznie powoli tu robią

Gość • Środa [08.08.2018, 19:10:26] • [IP: 92.42.116.**]

Obojętnie pipsrip bhp srutu tututu szkoda człowieka który tyra na nierobów z sejmu i nie tylko, robotnika który tyra za nędzne grosze.

maxx • Środa [08.08.2018, 19:00:01] • [IP: 178.238.249.**]

Ta plama na chodniku to krew, czy pracownicy sikają na niego z góry ?

Gość • Środa [08.08.2018, 18:52:42] • [IP: 89.68.224.***]

Gościu z 18.03 łamagą to może ty jesteś niewiedzy a się wypowiadasz podejrzewam że sam masz dwie lewe ręce i dlatego nie miałeś stycznośc z pracą na budowie w taki upał

Gość • Środa [08.08.2018, 18:12:06] • [IP: 178.235.181.***]

Nic na temat PIPu? Czy BHP nie zostało naruszone, czy pracownik legalny itd.?

Gość • Środa [08.08.2018, 18:03:06] • [IP: 77.252.46.**]

Same łamagi na tych budowach i remontach...

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■