POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [10.08.2018, 13:10:33] • Świnoujście

Kot Glenn zaginął czy ktoś widział go?

Kot Glenn zaginął czy ktoś widział go?

fot. Czytelnik

Ostatni raz widziany był on na osiedlu Posejdon we wtorek 7.08 o godzinie 6.00 rano.

Samiec, wykastrowany, ma chip. Zarejestrowany w Szwecji. Ma na sobie obróżkę z imieniem i numerem telefonu., jak na drugim zdjęciu. Umaszczenie rude, dachowiec. Czteroletni. Nagroda za pomoc w odnalezieniu: 1000 zł. Numery kontaktowe: 509 967 637, 508 067 166. Bardzo proszę o pomoc!

Kot Glenn zaginął czy ktoś widział go?

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 28, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 28

Gość • Poniedziałek [13.08.2018, 21:31:26] • [IP: 178.235.177.***]

Motto: KOT GINIE TAK NAPRAWDĘ WTEDY, GDY PRZESTAJE SIĘ GO SZUKAĆ. W pierwszych chwilach, przez kilka dni szukanie powinno polegać na stałym przeszukiwaniu terenu w pobliżu miejsca zaginięcia. Kot, zaraz po zaginięciu mocno wystraszony, jest gdzieś blisko. Najlepiej szukać nocą, nad ranem - wtedy, gdy jest niewielki ruch. Trzeba zaglądać pod każdy krzak, każdy samochód, zaglądać w piwniczne okienka, nawet we wnęk, i tam gdzie okienka są zamknięte. Również na klatkach schodowych pobliskich domów, w piwnicach lub pod ich drzwiami, w tym własnego. I wołać kota, znajomy głos pozwoli mu poczuć się nieco bezpieczniej i zniechęci do wędrowania. Wystawić też jedzenie. Bo gdy kotek zrobi się głodny, zacznie wędrować w poszukiwaniu jedzenia. Wtedy szukanie go będzie trudniejsze, bo będzie musiało objąć znacznie większy teren. Również porozwieszać ogłoszenia i reagować z rozwagą, żeby kota nie przestraszyć, na każdy sygnał.

Gość • Poniedziałek [13.08.2018, 21:09:22] • [IP: 178.235.177.***]

Nic nie wiadomo, kot się nie odnalazł.

Gość • Poniedziałek [13.08.2018, 16:24:08] • [IP: 178.235.182.**]

Czy coś wiadomo? Jest na 100 % blisko- piwnica, strych" garaż lub inne miejsce z którego nie może się wydostać:(

Gość • Poniedziałek [13.08.2018, 16:17:59] • [IP: 178.235.177.***]

LUDZIE WY SIĘ NIE NABIJAJCIE Z CZYJEGOŚ NIESZCZĘSCIA, KAŻDY ZWIERZAK TO PRZYJACIEL, BO MOŻE WAM SIĘ PRZYTRAFIĆ TO SAMO CO TEMU ZWIERZAKOWI I BĘDZIE WAS SZUKAĆ RODZINA. ZAWISTNE SKU...TWO.

• Niedziela [12.08.2018, 21:04:19] • [IP: 178.235.183.***]

Do wszystkich ignorantów, debili...dodałeś komentarz- podpisz się pod nim! Zaginął Zwierzak, Czyjś Przyjaciel, Członek Rodziny!! Jak ty degeneracie jeden z drugim nie macie gdzie indziej pola do popisu to wypowiedzcie się inteligenty gdzie indziej! Boisz się pokazać gęby łosiu?? zapraszam! 501-768-737

Gość • Sobota [11.08.2018, 17:16:21] • [IP: 94.254.231.**]

Piękny kotek mam nadzieję że się odnajdzie 🐱

Gość • Sobota [11.08.2018, 15:49:25] • [IP: 178.235.182.**]

Mam nadzieję, że się znajdzie:) A głupie i debilne komentarze olać! Jaka kultura- taki komentarz.

Gość • Sobota [11.08.2018, 14:06:02] • [IP: 93.94.191.***]

Piękny rudzielec, czy już go ktoś znalazł??

Gość • Sobota [11.08.2018, 11:02:58] • [IP: 188.146.42.**]

Za 1000zl to znajdę podobnego i zaczipuje. A swoją drogą czy może przebywać ponad 3 miesiące bez karty stałego pobytu?

Gość • Sobota [11.08.2018, 09:32:33] • [IP: 62.69.253.**]

Tak, na ulicy Granicznej a Roswellta

Gość • Sobota [11.08.2018, 07:13:03] • [IP: 83.20.255.***]

Jak się ma kota bez względu na to gdzie to trzeba sobie z nim radzić, czyli albo pilnować albo iść do lekarza od głowy.

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:44:11] • [IP: 83.21.52.**]

10.08.2018, 16:08:52] • [IP: 92.42.119.***] chory człowieku...

Gość • Piątek [10.08.2018, 19:29:46] • [IP: 93.94.191.**]

Zjadł go łoś.

Gość • Piątek [10.08.2018, 16:14:57] • [IP: 176.221.123.***]

a czy kot mówił? bo jak nie to go nie widziałem.

Gość • Piątek [10.08.2018, 16:12:01] • [IP: 94.254.230.**]

Śliczny, proszę dać znać jak się odnajdzie, powodzenia:)

Gość • Piątek [10.08.2018, 16:08:52] • [IP: 92.42.119.***]

tych którym giną zwierzęta powinno się kastrować bo aż strach co będzie jak będą mieli dzieci-banda idiotów którzy nawet kota upilnować nie potrafią a potrafią wypuści niech się wytatałaji u sąsiadki na truskawki ot i banda kochających zwierzęta

Gość • Piątek [10.08.2018, 15:30:08] • [IP: 92.42.118.**]

Chore miasto tylko koty na stronach przecież jeden podobny do drugiego

Gość • Piątek [10.08.2018, 15:10:13] • [IP: 37.248.84.**]

Chodził na Platanie w środę popołudniu...

Gość • Piątek [10.08.2018, 15:05:27] • [IP: 62.69.229.***]

Podobny chodzi w okolicy Platanu

Gość • Piątek [10.08.2018, 14:57:21] • [IP: 62.69.253.***]

Kot jak jest niewychodzący a ucieknie, to zazwyczaj siedzi gdzieś blisko domu.

Gość • Piątek [10.08.2018, 14:44:11] • [IP: 2.202.139.***]

Piekny kotek, mam nadzieje ze sie znajdzie

Gość • Piątek [10.08.2018, 14:35:22] • [IP: 77.252.46.***]

jak ma chip to pownni wlasciciele widzieć gdzie się porusza proszę nie pisać głupich komentarzy w garnku to może być u ciebie gosciu

Gość • Piątek [10.08.2018, 14:25:44] • [IP: 77.252.46.***]

może ktoś nie wiedzac ze jest kot zamknol go w garażu lub piwnicy, na dworze było tak gorąco ze wszedł się ochłodzić, tydzien temu mój Kuba tak zrobil. Proszę zobaczyć czy niema go w schronisku może go ktoś znalazł i zawiozl tam. Mam nadzieje ze szybko się znajdzie

Gość • Piątek [10.08.2018, 14:21:56] • [IP: 95.166.56.***]

Cóż za kocia piękność! Na pewno się znajdzie - dobrze że zaczipowany. Trzymam kciuki.

Gość • Piątek [10.08.2018, 14:06:21] • [IP: 176.221.123.**]

poplynol zpowrotem do szwecji kopernikiem widzialem jak plynol bielikiem na warszow

Oglądasz 1-25 z 28
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■