POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.08.2018, 10:35:50] • Świnoujście

Znamy termin wyborów samorządowych

Znamy termin wyborów samorządowych

Autor: bizoo_n(fot. Fotolia.com )

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze.

21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza.

Rozporządzenie w sprawie terminu wyborów zostało dziś opublikowane w Dzienniku Ustaw.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Niedziela [19.08.2018, 18:41:36] • [IP: 178.235.183.***]

Tylko nieodpowiedzialni będą głosować za kandydatem w wieku 70 lat.Ludzie pomyślcie przed wrzuceniem kart do głosowania.Nie wierzę ze w Ś-ciu są tylko starsi emeryci, niech młodzież decyduje głosując na młodych z całym szacunkiem do starszych i doświadczonych, ale ich czas już minął.

Gość • Środa [15.08.2018, 18:50:26] • [IP: 178.238.246.***]

PIS pokona SLD-owski syf. Jeszcze zobaczycie

Gość • Środa [15.08.2018, 15:04:15] • [IP: 37.47.141.***]

Agatowska to nie to samo co Zmurkiewicz. Dzieli ich tak na oko z 30 lat różnicy wieku. Poza tym Agatowska jest wierna zasadom a Zmurkiewicz to chorągiew w rękach biznesmenów, wszystko pod nich robi żeby się bogacili i oni i on kosztem mieszkancow i nie pęka chociaż Zmurkiewicz i jego pieski do dawna ja atakują. A Agatowska z tego co ja obserwuje murem stoi za mieszkańcami. Ma kobieta jaja większe od niejednego faceta dlatego głosy z mojej rodziny pójdą w tych wyborach na Agatowska. Starszy pan niech już cieszy się życiem jak wszyscy jego 70-letni koledzy. Niech kupi sobie jacht i korzysta ze swojego bogactwa. A miasto dostanie nowej energii.

Gość • Środa [15.08.2018, 14:31:21] • [IP: 94.254.233.**]

Wczoraj widziałam filmik nagrany przez panią agatowską. Widać tam siłę, energię i chęć zmiany. Zawsze głosowałam na pana żmurkeiwicza, lecz teraz przyszedł czas na nią.

Gość • Środa [15.08.2018, 10:44:44] • [IP: 178.238.247.**]

wybór między Żmurkiem a Agatowską to praktycznie to samo, bez zmian, stały układ, w urzędzie miasta są od wielu lat, nie ma na kogo głosować, brak kandydata z charyzmą

Gość • Środa [15.08.2018, 10:19:49] • [IP: 94.254.131.***]

Agatowska już się Lansi na fejsie. W tle piękna zieleń złego Żmurkiewicza :-)

Gość • Środa [15.08.2018, 09:14:37] • [IP: 188.146.101.**]

Tylko Agatowska ma szanse wysłać na trawę pływaków lewackich.

Gość • Środa [15.08.2018, 07:35:59] • [IP: 188.146.103.**]

Tera się ujawnią pisiewicze i sodomia.

Gość • Środa [15.08.2018, 02:30:02] • [IP: 178.235.177.**]

Paweł, Kononowicz pomorza zachodniego.

Gość • Środa [15.08.2018, 02:22:36] • [IP: 178.235.177.**]

Schronisko dla zwierząt 300 tyś +utrzymanie obiektów. DDP 150 z hakiem. Starsi ludzie, którzy tyrali na to miasto tracąc zdrowie mniej znaczą o połowę niż koty. WSTYD, HAŃBA.

Gość • Środa [15.08.2018, 02:17:01] • [IP: 178.235.177.**]

Janusz kandyduje, bo tylko tunel został mu do zapisania się w kartach historii jako wszech króla. Poza tym robi dla zastępcy S drogę ku władzy. To byłaby największa porażka tego miasta gdyby nasz miejscowy Bruce Lee miał prawdziwą władze swych grabach. Choćby dlatego zagłosuję na każdego kto nie jest z tej ekipy.

Gość • Środa [15.08.2018, 01:20:37] • [IP: 62.69.251.**]

Oczywiście Agatowska.Idzmy wszyscy na wybory i powiedzmy Żmurkiewiczowi dość!

Gość • Wtorek [14.08.2018, 23:52:41] • [IP: 176.221.122.***]

potrzebna świeża krew w tym mieście, bez układów i poklepywaczy na pewno nie Sujka i rudzielec, jestem na Nie

Gość • Wtorek [14.08.2018, 23:26:39] • [IP: 185.210.39.***]

Pracownicy spółek miejskich - pamiętajcie! Zmiana władzy oznacza zmianę zarządów. Czas to zrobić! Niektórzy do stołków przyrośli i traktują firmy jak swoje folwarki. Czas na nowego prezydenta i nowe rozdanie.

Gość • Wtorek [14.08.2018, 23:13:24] • [IP: 94.254.129.***]

Agatowska już się Lansi na fejsie. W tle piękna zieleń złego Żmurkiewicza :-)

Gość • Wtorek [14.08.2018, 23:05:54] • [IP: 46.76.46.***]

ZA NISZCZENIE NAJMNIEJSZYCH WSPÓLNOT I ROBIENIE AUTOSTRADY BEZ LOGICZNEGO MYŚLENIA NA ZAPLECZU HOŁDU PRUSKIEGO.ORAZ BRAKU POSZANOWANIA DLA NAJSTARSZYCH MIESZKAŃCÓW. TA WŁADZA POWINNA USTĄPIĆ.

Gość • Wtorek [14.08.2018, 22:54:17] • [IP: 37.47.166.***]

Agatowska. ..mój Prezydent

Gość • Wtorek [14.08.2018, 21:19:28] • [IP: 94.254.227.***]

Zmurek🚀

Gość • Wtorek [14.08.2018, 20:09:17] • [IP: 92.42.112.*]

Tylko Agatowska może coś zmienić dla nas młodych, trzymamy kciuki i będziemy głosować na nią i SLD.

Gość • Wtorek [14.08.2018, 19:54:53] • [IP: 37.47.141.***]

Świnoujście jest dobrze zarządzane, głosujmy na stare sprawdzone...

Gość • Wtorek [14.08.2018, 19:49:18] • [IP: 94.254.231.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [14.08.2018, 19:32:44] • [IP: 31.0.85.***]

PONOĆ PREZYDENT MA PEŁNE GACIE. CIEKAWE CZY STRACHU, A MOŻE CZEGOŚ MNIEJ PRZYJEMNIEJSZEGO. OBOJĘTNIE CZY TO JANUSZ, ANDRZEJ, BOLEK, OLEK, BRONEK KANDYDOWANIE W TYM WIEKU POWINNO BYĆ USTAWOWO ZAKAZANE

Gość • Wtorek [14.08.2018, 18:45:20] • [IP: 62.69.254.***]

Ekipa Zmurkiewicza zabetonowała miasto. Dzielnica nadmorska to katastrofa. Zabudowa maksymalna, do granic możliwości a to jeszcze nie koniec. Zobaczymy wnet jakie podwyżki będą za wodę no bo jej wnet zabraknie. Za to pozostałe dzielnice zaniedbane. Koniecznie należy przerwać pomysły tej ekipy. Będę głosować za p.Agatowską

Gość • Wtorek [14.08.2018, 18:33:41] • [IP: 178.238.249.***]

DOŚĆ POGROBOWCÓW STAREGO UKŁADU W TYM AGATOWSKA MIESZKAŃCY MUSZĄ W KOŃCU POKAZAĆ IM CZERWONĄ KARTKĘ.

Gość • Wtorek [14.08.2018, 18:23:09] • [IP: 94.254.230.***]

Już niedługo Pan zmurkiewicz będzie tylko i jedynie emerytem, Pan Sujka i Michalska bezrobotnymi. Z małżonką idziemy na głosować na Joannę Agatowska. Zdecydowanie czas na zmiany

Oglądasz 1-25 z 52
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■