POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.08.2018, 22:06:03] • Świnoujście

Czytelnik: Poszukuję gnoja, który tak załatwił mi samochód

Czytelnik: Poszukuję gnoja, który tak załatwił mi samochód

fot. Czytelnik

Zbulwersowany właściciel samochodu uszkodzonego przez czyjąś bezmyślność, szuka teraz sprawcy. Ktoś zrzucił z dużej wysokości ciężki przedmiot, który rozbił tylną szybę i uszkodził auto.

"Około 14:06 ktoś z wieżowca zrzucił ceramiczny przedmiot. Na pierwszy rzut oka, policja stwierdziła, że to cegła lub pustak. Przyjrzeliśmy się dokładniej, była to ceramiczna duża donica. Siła była tak olbrzymia, że musiało to zlecieć między 6 a 10 piętrem klatki 21 przy Piastowskiej. Poszukuję gnoja, który tak załatwił mi samochód ." - pisze właściciel uszkodzonego samochodu.

Czytelnik: Poszukuję gnoja, który tak załatwił mi samochód

fot. Czytelnik

Przypadkowy świadek zdarzenia tak opisuje sytuację: "Jechałam tamtędy, z wieżowca spadło coś wielkiego i chyba pomarańczowego. Widziałam tylko roztrzaskującą się tylną szybę. Myślałam, że ktoś skoczył z wieżowca".

Może jeszcze ktoś z naszych Czytelników widział opisane zdarzenie i mógłby pomóc w ustaleniu sprawcy?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 63, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 63

Gość • Środa [15.08.2018, 09:06:41] • [IP: 83.8.122.**]

mozna sie wku...

Gość • Środa [15.08.2018, 09:01:42] • [IP: 178.235.181.***]

Wyjatkowa kultura osobista poszkodowanego" poszukuje gnoja". Tylko pogratulowac.

Gość • Środa [15.08.2018, 08:59:31] • [IP: 80.245.178.**]

Może ktoś miał dosyć swojego RENO i się ważył

Gość • Środa [15.08.2018, 08:47:54] • [IP: 178.235.182.**]

Czytelniku jedź se na wieś z tym poszukiwaniem, tak znajdziesz gnoja, że wystarczy ci nawet do nawiezienia działki, albo detektywa Rutkowskiego powiadom on ci szybko znajdzie lub narobi gnoju :))

geronimo • Środa [15.08.2018, 08:28:33] • [IP: 178.238.247.**]

no coz gosciu miales pecha wspolczuje, ale pamietaj mieszkasz w Swinoujsciu najwiekszej wiosce w Polsce gdzie wiocha toczy sie tutaj od trzech pokolen co widac i slychac.

Gość • Środa [15.08.2018, 08:21:12] • [IP: 80.245.183.***]

Reno Megane to nie mam straty, taki szrot to nie ma co naprawiać bo i po naprawie wygląda jak popsuty:P

Gość • Środa [15.08.2018, 08:11:54] • [IP: 176.221.122.*]

Mam nadzieje że pan/pani znajdzie tego niedorozwoja umysłowego prawdopodobnie jest to jakiś zakompleksiony flustrat z patologicznej rodziny takich w tym mieście niestety nie brakuje

Gość • Środa [15.08.2018, 08:00:38] • [IP: 188.146.175.**]

Jeśli doniczka to warto popytać sąsiadów może ktoś wie u kogo brakuje owej donicy na balkonie. Ludzie wszystko wiedzà i wszystkim się interesują 😏 Powodzenia życzę.

Gość • Środa [15.08.2018, 07:35:05] • [IP: 188.146.103.**]

Przykład idzie z góry pisiewicze i sodomia.

Gość • Środa [15.08.2018, 07:21:27] • [IP: 37.249.126.***]

Jak nazwać takiego jak nie Gnojem. To i tak dobre określenie. Nie mam ja zniszczę drugiemu

Gość • Środa [15.08.2018, 07:19:48] • [IP: 37.8.215.**]

Ile w ludziach nienawiści i zawiści -Brak słów !! Tylko mały słaby człowiek tak robi drugiemu człowiekowi. Chamstwo i nic więcej. Auto się naprawi lub kupi inne. . Ale Karma wróci !! Życzę Pani sprawiedliwości

Gość • Środa [15.08.2018, 07:03:16] • [IP: 109.196.114.**]

Sami sobie jesteście winni takiej patologii.Wyganiacie z miasta ludzi inteligentmych a zostają sami idioci z pieniazzkami od tatusiuw i nacpana patologia z rynku rodem.Do tego doliczyc czerwoną zaraze ktora w mysl czym gorzej tym lepiej ciewszy sie z takiego stanu.Ludzie ambitni i inteligentni opuszczaja to miasto

Gość • Środa [15.08.2018, 06:52:24] • [IP: 46.169.38.***]

U mnie w wieżowcu z 9 piętra, lecą mrówki. robale, fekalia i precyzyjnie trafiają w mój balkon, moje okna piętro niżej, czasami jeszcze niżej.Jak więc nie nazwać tego gnojem, czy patologią?

Gość • Środa [15.08.2018, 06:34:50] • [IP: 188.146.166.***]

Dna z pomników zdejmują to niech ruszą dupę policjanci i wezmą się do roboty. To pewno był puzon.

Gość • Środa [15.08.2018, 06:33:00] • [IP: 178.235.177.**]

Samochód parkowany pod oknami bloku jest wielką uciążliwością dla mieszkańców w porze nocnej. Warkot silnika, trzaskanie drzwiami, głośne, nieliczące się z pragnącymi odpoczynku ludżmi to przyczyny wściekłości i agresywnych zachowań lokatorów. Bierzcie to pod uwagę. ące się z ;potrzebującymi nocnego odpoczynku

Gość • Środa [15.08.2018, 06:05:04] • [IP: 83.11.154.**]

O Boże a jeśli to kobieta była, to kogo wtedy on szuka?

Gość • Środa [15.08.2018, 05:52:23] • [IP: 89.79.64.***]

Zacznijmy od tego, że nie" samochód" tylko renówka. Musiał mieć jakiś powód, że to zrobił. Może akurat stał głupkowi na drodze?

Gość • Środa [15.08.2018, 05:20:49] • [IP: 188.146.230.***]

Gnoja? Być moźe to tylko zwykły wypadek, a sprawca nie jest gnojem a obawia się konsekwencji. I tak dostaniesz odszkodowanie więc po co ci sprawca?

Gość • Środa [15.08.2018, 00:32:21] • [IP: 176.221.113.**]

Odciski palców będą na tym przedmiocie. Zabezpieczyć dowody i tropić gnoja lub gnojówę.

Gość • Środa [15.08.2018, 00:28:31] • [IP: 95.41.72.***]

A gdyby dziecko było w środku? W Świnoujściu naprawdę żyją nienormalne ludzie. Karna donica za złe parkowanie? Karny but w ryj za życie wy kur...y. A weź i zdechnij na życia śmietniku Ty co to zrobiłeś. Jeba.. y tchórz.

Gość • Środa [15.08.2018, 00:13:31] • [IP: 176.221.122.***]

Jeszcze więcej turystów niech przyjeżdża te miasto spada na psy... Trzeba się wyprowadzić

Gość • Środa [15.08.2018, 00:03:49] • [IP: 92.42.114.**]

JOL JOL masz pecha :) karny dik :D

Gość • Wtorek [14.08.2018, 23:27:13] • [IP: 185.210.39.***]

80.245.178 I to właśnie w tej chwili Pani/Pan siebie zaorał..:)

Gość • Wtorek [14.08.2018, 23:23:08] • [IP: 176.221.122.***]

Mi tak jakiś pajac rzucał bateriami w dach i mam 4 wgniotki;/

Gość • Wtorek [14.08.2018, 23:16:05] • [IP: 62.69.231.***]

Trzeba być bardzo sfrustrowanym i niedopieszczonym aby rzucić cokolwiek z okna i niszczyć cudze mienie, mam nadzieję, że frustracja na chwilę minęła i normalne myślenie uruchomi sumienie i logiczne działanie człowieka z iq powyżej inteligencji ameby i zgłosi się dobrowolnie aby odpowiedzieć za swój debilny występek

Oglądasz 26-50 z 63
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■